Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg idealny dla małych dzieci.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006
Nocleg idealny dla małych dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 03.01.2014 13:58

Wreszcie po 5 latach przyjdzie czas na powrót do Chorwacji. Dzieci już troszkę odchowane ( 2+4 ) więc można wracać, tam gdzie najładniej.
Proszę o poradę i wskazanie jakieś kwatery, domku lub kempingu idealnej dla dwójki małych dzieci. Bardzo by nam zależało na tym, żeby był plac zabaw. Nasze dzieciaki należą do tych aktywnych i nie damy rady ich utrzymać cały czas w domu i na plaży. Z tego co kojarzę ( mogę dobrze nie pamiętać, bo parę lat temu nie miało to dla nas znaczenia ) to raczej było ich na lekarstwo. Oczywiście plaża z łagodnym zejściem jest też wymagana. Poza tym to nie mamy nic sprecyzowanego. Chorwacje mamy zjeżdżoną prawie całą i wszystko co poniżej Rijeki nam się właściwie podoba.

Wyjazd będzie na tydzień w czerwcu, więc tłumów raczej być nie powinno.
Ostatnio edytowano 03.01.2014 14:28 przez woojtekg, łącznie edytowano 1 raz
black_lord
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 25.03.2013
Re: Noclej idealny dla małych dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 03.01.2014 14:14

W Tućepi jest plac zabaw przy marinie w centrum.
Tuż obok jest plaża.

Tu masz link do placu zabaw:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A tu link do noclegów w Tućepi:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Nas tym placu jest ok. 5 atrakcji, więc raczej tak średniaczek wśród placów zabaw.
Jest zjeżdżalnia dla dzieci, sprężynowe bujaki czy jak to nazwać
i takie duże koło po którym można chodzić. Jest coś jeszcze ale już nie pamiętam.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 03.01.2014 14:28

Miejscowość idealna, chyba dla nas najładniejszy region w Cro. Taki ogólnodostępny plac zabaw jest też jakimś rozwiązaniem, wolałbym jednak, żeby plac zabaw był przy domku ( w domowym ogródku ). W zeszłym roku mieliśmy cos takiego nad naszym morzem i sprawdziło się idealnie. Pytanie, czy coś takiego można znaleźć też w Cro ?
Ewentualnie mógłby być jakiś camping.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 07.01.2014 10:45

Czegoś takiego właśnie szukamy, z tymże nie musi być aż tak blisko morza i miejscowość może być inna. Pytanie tylko czy te ceny są normalne ? Wydają mi się mocno zawyżone, no ale może 5 letnia nieobecność w Cro zakrzywiła moje wyobrażenia o cenach.

Zgodnie z regulaminem link usunięto :idea:
Janusz Bajcer
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 07.01.2014 11:33

Jest zakaz wstawiania linków do kwater.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 07.01.2014 11:39

Przepraszam bardzo.

Zadam pytanie inaczej, czy 60 Euro za pokój 20 m2 (3+1) w drugiej połowie czerwca jest ceną normalną, czy mocno zawyżoną ? Na podwyższenie ceny akurat za ten apartament może mieć wpływ fajny plac zabaw i bliskość morza.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 07.01.2014 11:53

woojtekg napisał(a):Przepraszam bardzo.

Zadam pytanie inaczej, czy 60 Euro za pokój 20 m2 (3+1) w drugiej połowie czerwca jest ceną normalną, czy mocno zawyżoną ? Na podwyższenie ceny akurat za ten apartament może mieć wpływ fajny plac zabaw i bliskość morza.

Zależy od jakości apartmanu, bliskości morza i infrastruktury wokół. Myślę, że 10 euro można z tego urwać. Jeśli nie więcej bo to tylko 20m2. Na 4 osoby to nie jest wiele...
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 07.01.2014 12:01

Idealnie byłoby gdyby udało się znaleźć apartament z dwoma pokojami, ale cena może stanowić tutaj barierę nie do przekroczenia. Dzieciaki mamy małe 4 i 2 lata, więc od biedy w takim 20m2 też byśmy się pomieścili, choć komfortowe to nie będzie. I tak planujemy większość czasu spędzać poza pokojem.
Prio 1 to jednak jakiś plac zabaw w ogródku.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 07.01.2014 12:14

woojtekg napisał(a):Idealnie byłoby gdyby udało się znaleźć apartament z dwoma pokojami, ale cena może stanowić tutaj barierę nie do przekroczenia. Dzieciaki mamy małe 4 i 2 lata, więc od biedy w takim 20m2 też byśmy się pomieścili, choć komfortowe to nie będzie. I tak planujemy większość czasu spędzać poza pokojem.
Prio 1 to jednak jakiś plac zabaw w ogródku.

Z doświadczenia wiem, że teksty pod tytułem, nie zależy mi na dobrym lokum bo cały dzień będziemy na plaży , się nie sprawdzają. Rozumiem, że mniejsze bejbi śpi z wami a większe samo, idealnym rozwiązaniem byłby apartman z pokojem dziennym z aneksem kuchennym i sypialnia. Za coś takiego można dać 60 euro, choć to w czerwcu trochę dużo.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 07.01.2014 12:21

W zeszłym roku byliśmy nawet w mniejszym pokoju nad naszym morzem, było 1 duże łózko, i 2 małe. Było trochę ciasno, ale daliśmy radę. Był za to bardzo fajny ogród z placem zabaw i sprawdziło się bardzo dobrze.
Teraz mam przynajmniej rozeznanie jeśli chodzi o ceny. Szkoda jedynie, że mało wyszukiwarek ma opcjach zaznaczenie placu zabaw.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 07.01.2014 12:28

Moim zdaniem standard nad Bałtykiem różni sie od tego nad Jadranem. Płacenie 60 euro za jeden pokój to dużo. Co do placów zabaw to niewiele domów ma taki wynalazek bo atrakcją jest samo morze. Szczególnie jak znajdzie sie apartman w odległości takiej niepolskiej czyli od 0 do 100m od morza.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.01.2014 12:50

A może interesowałoby Cię coś bliżej, bez cudnych widoczków Biokova, za to na bardziej płaskim terenie, z placem zabaw i dmuchańcami na pobliskiej plaży (ok. 100m ale pierwszy rząd)?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A w ogródku mała konstrukcja linowa do wspinania i huśtania, fragment na zdjęciu:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Mojej trzyletnie córce się podobało.

Ceny w tym domu za 2+2 ok. 50m2 to 35/40/45/50E w czerwcu - zależy kiedy i który apartament, bo to u kuzynek. W tym najtańszym została jeszcze chyba pierwsza połowa czerwca.
Daj znać jeśli Cię to interesuje.
Ostatnio edytowano 06.04.2014 21:26 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 07.01.2014 16:23

Obejrzyj sobie Villę Palunko w Živogosce.
woojtekg
Croentuzjasta
Posty: 441
Dołączył(a): 11.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 07.01.2014 17:27

Widziałem, fajnie wygląda, o cos takiego mi chodziło, nawet wysłałem zapytanie do właścicieli o dostępność i cenę. Jak wygląda dojście do morza, bo sama plaża to pewnie malutkie kamyczki ? Daleko jest do miasta - oby jak najdalej ? Jest jakiś sklep, restauracja w pobliżu ?
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 07.01.2014 21:24

Sklep i restauracja blisko 5 min od domu. Trochę dalej piekarnia. Dom jest wysoko ale dojście do plaży mało uczeszczaną drogą dla samochodów,
lub druga droga- przez teren hotelu( tędy trochę schodów)
Miasteczko małe, bardzo spokojne. Nie ma ogólnego placu zabaw dla dzieci. Byliśmy w 2012 r nie było wtedy w miasteczku żadnych atrakcji dla dzieci.
Plaża: małe i większe kamyki. Dno dość łagodnie opadające. Można korzystać z plaży hotelowej, tam barek, można kupić lody, kawę, zimne pifffko :)
Można tam też wypożyczyć rowery wodne.
Kwatera bardzo zadbana czysta, super wyposażone pokoje, basen, właściciel miły, bardzo dba o wszystko.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nocleg idealny dla małych dzieci.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone