Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg idealny dla małych dzieci.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 10.01.2014 06:46

Agawa. napisał(a):Pięknie na tym Pagu - tylko czekać na wyjazd, a te trzy kamiory na Rucicy to już mi się po nocach śnią. Musi być dobrze, bo ja tam jadę ;)
Pozdrawiam


O własnie i to prawidłowe podejście :D
Jasne, zawsze tam gdzie jedziemy tam musi być super :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 10.01.2014 07:23

Agawa. napisał(a):Pięknie na tym Pagu - tylko czekać na wyjazd, a te trzy kamiory na Rucicy to już mi się po nocach śnią.

Na Beretnicy. :D :wink:
Tzn. na Rucicy też pewnie jakieś trzy znajdziesz, ale nie te. :oczko_usmiech:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.01.2014 07:35

anakin napisał(a):
Agawa. napisał(a):Pięknie na tym Pagu - tylko czekać na wyjazd, a te trzy kamiory na Rucicy to już mi się po nocach śnią.

Na Beretnicy. :D :wink:
Tzn. na Rucicy też pewnie jakieś trzy znajdziesz, ale nie te. :oczko_usmiech:


No cóż, o brak kamiorów gdziekolwiek na Pagu to martwić się raczej nie trzeba... :roll:
:lol:
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 10.01.2014 10:42

anakin napisał(a):
Agawa. napisał(a):Pięknie na tym Pagu - tylko czekać na wyjazd, a te trzy kamiory na Rucicy to już mi się po nocach śnią.

Na Beretnicy. :D :wink:
Tzn. na Rucicy też pewnie jakieś trzy znajdziesz, ale nie te. :oczko_usmiech:


Oj tak, Beretnicy, to wszystko przez tą klątwę :papa:
drapis
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) drapis » 15.08.2015 23:54

Witam
Proszę o przesłanie namiarów na apartament od 19.08 do 25.08 dla 2+2.
Jesteśmy zainteresowani morzem z plażą dla dzieci .
Prosze o przesłanie namiarów na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pipi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 73
Dołączył(a): 14.05.2003
Apartament 2+1 z placem zabaw

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pipi » 06.01.2016 15:28

Dzień dobry,

czy ktoś mógłby polecić apartament dla rodziny z jednym dzieckiem, gdzie znajduje się plac zabaw ?
Lokalizacja raczej dowolna.

Proszę o kontakt : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję !
halibud
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) halibud » 07.07.2017 21:54

Dzień dobry,

Czy mogę prosić o namiary na nocleg dla rodziny z małymi dziećmi (4+4+1+niecałe 1), gdzie znajduje się plac zabaw ?

Rejon bez znaczenia. Podpowiedzi proszę wysłać na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam serdecznie
kalis
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 25.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kalis » 08.07.2017 10:25

Szukam jakiegos apartamentu dla 2+2. 13.08 laduje w splicie więc coś w okolicy. Dziękuję za pomoc
miki33
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) miki33 » 21.01.2018 16:46

Witam,

czy może ktoś ma namiary na fajny obiekt dla 7 osób (4 dorosłych plus 3 dzieci) z kawałkiem podwórka i placem zabaw w Dalmacji???
Będę wdzięczna za namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kamamal
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamamal » 13.05.2018 17:22

Dzień Dobry

Szukam apartamentu w miarę blisko plaży, najlepiej na parterze, z ogrodzonym ogrodem i placem zabaw dla 3 dorosłych i dwójki 3-latków.
Termin obojętnie byle w lipcu na ok 2 tygodnie.
Czy może ktoś coś polecić? Wiem, że dużo wymagań, ale dzieci też są wymagające :)
cappek
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 11.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cappek » 14.03.2021 23:41

Hej! Podbijam temat kwatery dla małych dzieci z placem zabaw. W sumie gdziekolwiek :) kawałek ogrodu z piaskownicą i czymkolwiek, co zajmie trzy i pięciolatka.. :)
Delong
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Delong » 13.05.2021 21:47

Ja również podbijam. Ktoś coś?
Thomas87
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas87 » 16.05.2021 10:26

Cześć wszystkim,

Bardzo proszę o namiar na apartament w dobrym lub bardzo dobrym standardzie dla rodziny lub dwóch z małymi dziećmi (oczywiście chodzi o plac zabaw) w Dalmacji (bardziej południowa i środkowa) ale inne opcję też chętnie rozważę :)

Termin - pierwsza połowa lipca.

z góry dzięki. :D
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nocleg idealny dla małych dzieci. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone