Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi na KrK

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 13.03.2012 20:45

Mam pytanie do bywalców Krk'u, czy jest szansa aby dostać w sezonie apartament 4+1 (4 dorosłych + 1 dziecko dwu letnie) - czyli 2 oddzielne sypialnie ze wspólną kuchnią i łazienką, w Basce lub okolicach do 70-80 euro?
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 13.03.2012 21:46

Daniellos76 napisał(a):Mam pytanie do bywalców Krk'u, czy jest szansa aby dostać w sezonie apartament 4+1 (4 dorosłych + 1 dziecko dwu letnie) - czyli 2 oddzielne sypialnie ze wspólną kuchnią i łazienką, w Basce lub okolicach do 70-80 euro?

Nawet w najwyższym szczycie sezonu zawsze można coś znaleźć.
(to, że KRK jest zarezerwowany w 100 % jest nieprawdą). Nie wiem tylko czy znajdziesz to czego szukasz, być może tak i to bez większego wysiłku, być może ... choćbyś na głowie stawał- nie znajdziesz. Loteria ale moim zdaniem .... na plus, tzn. znajdziesz.
Jak nie znajdziesz w popularnych miejscowościach to udasz się do okolicznych wiosek. W każdej z nich są apartamenty, pokoje.
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 13.03.2012 23:37

Woka, też mam taką nadzieję, nie mam wygórowanych wymagań, lokum nie musi być blisko morza, dla mnie wazne zeby byla klima, tak więc myślę, że cos sie znajdzie :D
ziemniak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziemniak » 17.03.2012 22:41

Ja w tym roku jadę 6 czerwca do Starej Baśki, w 5 osób, w ciemno. W zeszłym roku tak nas nastraszyli, że wzięliśmy ze sobą namiot. Byliśmy w Chorwacji od 12 do 26 sierpnia. Pierwszą część pobytu w Brela, a drugą w Mandre na wyspie Pag. I tu, i tu płaciliśmy po 60 euro. Brela: taras, sypialnia, kuchnia, mała łazienka. Mandre: taras, 2 sypialnie, duża kuchnia, duży salon, duża łazienka i przedpokój.

do zobaczenia w Chorwacji! ;)
slaweek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 06.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) slaweek » 20.03.2012 05:47

zamówiłem noclegi na tej stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
cena za osobę to 15-16 euro (wydaje mi się, że jak na sezon to całkiem nieźle. 5 osób, 3 pokoje + salon, dwa balkony. Trochę daleko od morza (500m) ale da się przeżyć. Bardzo fachowa obsługa.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Noclegi na KrK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone