Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Muzyka chorwacka

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Andrzej Zaręba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.06.2009
Muzyka chorwacka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej Zaręba » 03.06.2009 21:58

:( :( Kochani ratujcie mnie,moze ktos zna tytuł utworu z popularnej reklamy Chorwacji,która biega na TVN i TVN 24,moja żona zaparla się że musi to mieć na swojej MP trójce,a twierdzi że melodia jest chorwacka,ślęczę przy kompie od paru godzin,ale bez tytułu,to szukanie igły w stogu siana,błagam o pomoc.Jendróś
kiana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 27.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiana » 03.06.2009 23:11

Chętnie bym Ci pomogła, ale nie odbieram ani TVN ani TVN24, a czy można reklame obejrzeć w internecie?
Ostatnio edytowano 04.06.2009 00:28 przez kiana, łącznie edytowano 1 raz
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.06.2009 23:22

tu są reklamówki... może to któraś z nich...
Pozdrawiam
kiana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 27.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiana » 03.06.2009 23:42

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):tu są reklamówki... może to któraś z nich...
Pozdrawiam


Kasiu dziękuję :)
Pewnie Panu chodzi o pierwszą reklamówkę 'Mediteran kakav je nekad bio' a piosenka to Đelo Jusić - Nisam Te Znao Voljeti
Pozdrawiam ciepło :)
Andrzej Zaręba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej Zaręba » 04.06.2009 00:06

:D Piękne dzięki,to jest dokładnie to,teraz już wiem czego szukać,a żona się cieszy,ja zresztą tez :lol:
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.06.2009 00:08

Andrzej Zaręba napisał(a)::D Piękne dzięki,to jest dokładnie to,teraz już wiem czego szukać,a żona się cieszy,ja zresztą tez :lol:


Andzej zobacz ten film i podkładzik muzyczny coś pięknego :)



Kroatien - Mediterrane Schönheit - Djelo Jusic - Nisam Te Znao Voljeti
kiana
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 27.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiana » 04.06.2009 00:17

Andrzej Zaręba napisał(a)::D Piękne dzięki,to jest dokładnie to,teraz już wiem czego szukać,a żona się cieszy,ja zresztą tez :lol:


Przekaż pozdrowienia dla żony :)
I żeby Wam ułatwić szukanie, umieszczę TUTAJ link do piosenki :)
Andrzej Zaręba
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej Zaręba » 04.06.2009 00:36

:D Dziękuję jak nie wiem co,jedno nagranie już w necie znalazłem,nagrałem żonie,właśnie słucha,ale i to ściągnąlem sobie na pulpit,a jutro rano porownam które lepsze.Podziękowania za pomoc i serdeczne pozdrowienia.Jendróś :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.06.2009 01:03

Andrzej Zaręba napisał(a)::D Dziękuję jak nie wiem co,jedno nagranie już w necie znalazłem,nagrałem żonie,właśnie słucha,ale i to ściągnąlem sobie na pulpit,a jutro rano porownam które lepsze.Podziękowania za pomoc i serdeczne pozdrowienia.Jendróś :D


jeśli tak z żoną lubicie Chorwacką muzykę to zapraszam was do Cropelkowego radia :)

forum/viewtopic.php?p=383639

Pozdrav
miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 04.06.2009 07:14

Zawsze jak jedziemy do Cro to słuchamy muzyki chorwackiej. Dobrodziejstwo internetu pozwoliło mi uzbierać kilkadziesiąt kawałków. Mój ulubiony to Milo Moje jak leci to cały samochód śpiewa szczególnie dzieciaki.
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008
SZUKAM podkładu muzycznego do zdjęć

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 09.04.2010 14:58

podepnę się jesłi można: szukam jakiegoś podkładu do prezentacji zdjęć, ważne by było fajne i bez praw autorskich
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: SZUKAM podkładu muzycznego do zdjęć

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.04.2010 15:12

Bodzioch Marek napisał(a):podepnę się jesłi można: szukam jakiegoś podkładu do prezentacji zdjęć, ważne by było fajne i bez praw autorskich


Doprecyzuj, co to ma być? Jaki region? Na ludowo czy współcześnie? Jaki charakter?
Pozdrawiam
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008
Re: SZUKAM podkładu muzycznego do zdjęć

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 09.04.2010 15:27

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):podepnę się jesłi można: szukam jakiegoś podkładu do prezentacji zdjęć, ważne by było fajne i bez praw autorskich


Doprecyzuj, co to ma być? Jaki region? Na ludowo czy współcześnie? Jaki charakter?
Pozdrawiam
coś ogólnie chorwackiego do zdjęć w zeszłego maja :oops: (do wczoraj nie miałem czasu by je choć otworzyć, a co dopiero coś z nimi zrobić). Fajnie by było gdyby znaleźć coś z ballady rockowej z dodatkiem nuty ludowej;) lecz tak na prawdę za coś spokojnego ludowego charakterystycznego dla CRO (region nie tak ważny, choć siedzieliśmy w Podgorze) i nie chronionego prawami będę bardzo wdzięczny. Szukałem trochę w necie ale to nie takie proste. Poza tym samo ściągnięcie to jeszcze dodatkowo jakis problem:(
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: SZUKAM podkładu muzycznego do zdjęć

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.04.2010 16:25

Bodzioch Marek napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):podepnę się jesłi można: szukam jakiegoś podkładu do prezentacji zdjęć, ważne by było fajne i bez praw autorskich

Doprecyzuj, co to ma być? Jaki region? Na ludowo czy współcześnie? Jaki charakter?
Pozdrawiam
coś ogólnie chorwackiego do zdjęć w zeszłego maja :oops: (do wczoraj nie miałem czasu by je choć otworzyć, a co dopiero coś z nimi zrobić). Fajnie by było gdyby znaleźć coś z ballady rockowej z dodatkiem nuty ludowej;) lecz tak na prawdę za coś spokojnego ludowego charakterystycznego dla CRO (region nie tak ważny, choć siedzieliśmy w Podgorze) i nie chronionego prawami będę bardzo wdzięczny. Szukałem trochę w necie ale to nie takie proste. Poza tym samo ściągnięcie to jeszcze dodatkowo jakis problem:(

Nie ma: "ogólnochorwackie" (nie licząc hymnu państwowego :wink:, i muzyki pop, rock itp.).. Zbyt silna regionalizacja...
Mówisz Podgora... zatem "oczywista oczywistość".. klapy, ale nie te badziewne, co odwalają komerchę z kibortami jak na weselu...tylko te śpiewające w tradycyjny sposób a capella lub z akompaniamentem gitary akustycznej.. polecam klapę Cambi ... ich "najlepsze numery" (sve najbolje) możesz zassać nawet z rapida. Co do praw.. no cóż... nie wymagaj zbyt wiele... musiał byś się zasadzić na ulicy z dyktafonem.. wszystko, co nagrane i wydane teoretycznie jest chronione...

Polecam też bardzo fajny utwór: Dođi na morski greben (frywolny, ale bardzo "w charakterze").
A rockowo z folk nutą to grupa Cinkuši (z tym, że "bawią się" przede wszystkim folklorem obszaru kajkawszczyzny, czyli raczej Zagorja, ale nie tylko; przekop, może coś Ci podpasuje).
"Faikuśne" są zadarskie grupy Sexymotherfuckers i Postolar Tripper,a i splitska TBF... to tak na teraz, co pierwsze przychodzi mi do głowy...
Pozdrawiam
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 09.04.2010 18:30

hehe, wielkie dzięki..:) Teraz mam taki mętlik (myślałem że będzie to prostsze). Chyba zdecyduję się na jakąś ludową.. :roll:
Następna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Muzyka chorwacka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone