Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska 2011 (+Bośnia/Hercegowina + Balaton + Budapeszt)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 26.12.2011 10:23

Spoko relacja :wink: zawsze jak jade do Chorwacji to biore Budapeszt noca,mam plan zatrzymac sie i cos zwiedzic,ale to na razie plany. :wink:
Tadek_T
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadek_T » 09.01.2012 16:43

Witam mam pytanko, czy ktoś z "cromaniaków" był w chorwacji na weekend majowy? Chodzi mi o to czy jest pogoda (słońce) i można się kompać w "ciepłym" Nadranie :D . W zeszłym roku byliśmy po 15 sierpnia i skwar w makarskiej był, zatem tylko Dubrownik udało się zwiedzić a reszta 10- dni plaża i wieczorne spacery...... 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.01.2012 17:47

Tadek_T napisał(a):Witam mam pytanko, czy ktoś z "cromaniaków" był w chorwacji na weekend majowy? Chodzi mi o to czy jest pogoda (słońce) i można się kompać w "ciepłym" Nadranie :D . W zeszłym roku byliśmy po 15 sierpnia i skwar w makarskiej był, zatem tylko Dubrownik udało się zwiedzić a reszta 10- dni plaża i wieczorne spacery...... 8)


Witam

Strona główna

Maj 1
Maj 2
Maj 3
Maj 4
Maj 5
Maj 6
Maj 7
Maj 8
Maj 9
Maj 10 :wink:

itd....to tak w skrócie.

Pozdrav
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 09.01.2012 21:55

Tadek_T napisał(a): można się kompać w "ciepłym" Nadranie :D


Kompać na pewno nie.
:wink:

Jeśli chodzi o to gdzie chciałbyś się kąpać, to nie znam takiego morza. 8O

Pozdrawiam.
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 02.04.2012 22:29

Świetna relacja , dopiero dzisiaj przeczytałam .
Kilka miejsc znanych , kilka w planie na najbliższy wyjazd , a kilka całkiem nowych , o których istnieniu nie wiedziałam.

Fantastyczne fotki , zwłaszcza te " z lotu ptaka "w Makarskiej .
Mam nadzieję że kiedyś też tak pofotkujemy....tylko młodsza córa podrośnie...

A Budapeszt....rewelacyjnie pokazany.....i też musi jeszcze zaczekać na nasze odwiedziny .

P O Z D R A W I A M . . .
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 03.04.2012 14:26

Witam Iwonkę!

My się trochę znamy z tematu o cenach :D :D

To właśnie ten wyjazd zamknął mi się kwotą 5300zł - więc podobnie do Twojej. :D :D

Co do fotkowania z lotu ptaka - nie wiem, od ilu lat wpuszczają, ale przypuszczam, że już 6-7 latki można brać na górę, bo jest to całkowicie bezpieczne.

Pozdrawiam :D
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 03.04.2012 16:08

Cześć Raul73 !

Właśnie z tematu o cenach Cię zapamiętalam i specjalnie szukałam Twojej relacji żeby dokladniej przyjrzeć się Waszym wakacjom .

Szukałam też relacji "cenowych krzykaczy "jak ich delikatnie nazwałam.
I ....nie znalazłam. Czyżby wakacje spędzali tylko na plaży i w konobie ?
Nie zdążyłam przeglądnąć wszystkich relacji , ale na razie nie dane było mi poczytać co też panowie widzieli i gdzie byli .
Może faktycznie tak dużo zwiadzają , że koszty rosną....Będę szukała nadal , a Twoją rodzinę pozdrawiam serdecznie .

I dzięki za info dotyczące " lotu ptaka ".
Młodsza córa nie skończyła jeszcze 3 lat ,więc trochę musimy poczekać.
Ale co się odwlecze....

MIŁEGO POPOŁUDNIA !
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 03.04.2012 16:29

Bardzo ciekawa relacja kolego Raulu. Dziwne, że ją do nie doczytałem swego czasu do końca. Wyjazd udany. Gratulacje :)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 03.04.2012 18:18

Iwona75

3 lata to chyba rzeczywiście za mało na parasailing. Ale już niedługo... :D :D


darek1

Dzięki za miłe słowa. Pozdrawiam.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 04.04.2012 16:57

Wspaniała relacja z ogromną ilością treściwych informacji. Zwłaszcza Budapeszt fajnie pokazany, my w zeszłym roku w drodze do Chorwacji zrobiliśmy sobie tam dwa noclegi w jednej z ulic przyległych do Andrasy Uct.. Zakochaliśmy się totalnie. W tym roku dzięki Twojej relacji nocujemy w drodze powrotnej do domu u p. Teresy nad Balatonem.
A pisze tu tylko dlatego, że ja podobnie jak Ty wróciłam kilka lat temu z raftingu na Cetinie totalnie zachwycona. Jednak moi znajomi zachęceni przeze mnie niestety mieli wywrotkę pontonem, nurt porwał ich na różne strony a dzieciarnia poobijana, płacząca (10,9 lat) nie chciała wrócić na ponton. Ale przecież kto był to wie, w tym kanionie nie ma innej drogi tylko wodą, żadna karetka nie podjedzie. Miałam ogromne wyrzuty sumienia jak oglądałam krwiaki na cialach przyjaciól a przecież to tylko zabawa miała być. Tak więc informuję, że rafting nie zawsze jest bezpieczny.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 19.04.2012 21:51

2salamandra22

Witam serdecznie. Przyznam, że zaskoczyłaś mnie z tymi informacjami o raftingu. Być może trafili na jakieś gorsze warunki atmosferyczne, bo z tego, co czytałem, to szczególnie wiosną Cetina jets bardzo niebezpieczna, a i latem zdarzają się takie dni. W trakcie naszego spływu nie dostrzegłem najmniejszego zagrożenia, ale widocznie nie zawsze tak jest.

W każdym razie dzięki za te cenne informacje i ostrzeżenia.
Pozdrawiam
bbw
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 28.05.2012
Baśka-KRK

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbw » 18.06.2012 23:20

Hi Raul73,doczytałam w kalendarzu,że wybieracie się do Baśki....byłam tam 3 lata temu.
Miasteczko małe,super widoki,a plaża faktycznie wąska.Byłam kilka razy rezerwowac miejsce na plaży o 8 rano(raz o 6)miejscami plaża na szerokośc ręcznika.
Polecamy kompiele błotne w Ciżici,a w Biserujce grota (stalagnity,stalaktyty), w sumie 10 min zwiedzania i nic po za tym.Mała samotna budka z biletami,2 kasjerki i przewodnik.... Ale LODY,jak w większości Cro 5kn, 1 kulka nie mieszcząca się w wafelku.....
Czytałam twoje "sprawozdanie" z wakacji w Makarskiej i jestem pod wrażeniem opisu szczegółów....
pozdrawiam Beata
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Makarska 2011 (+Bośnia/Hercegowina + Balaton + Budapeszt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.08.2012 00:28

bbw

Witam - dopiero dziś zauważyłem nowy wpis w temacie.

Wyjazd w tym roku już zaliczony - tradycyjnie na początku lipca. Miała być Baska, ale po dojechaniu na miejsce byly problemy z apartamentami - nie tyle ze znalezieniem, co z kosmicznymi cenami i wątpliwą jakością. Sama Baska też nas nie zachwyciła. Po godzinie poszukiwań zawinęliśmy się i pojechaliśmy do Malinskiej, gdzie znaleźliśmy fajny apartament w 10 minut - w cenie ok. 20% niższej niż w Basce. Dodatkowym plusem tego miejsca było to, że nie trzeba się było na wycieczki przeciskać tą drogą przez góry :D

Biserujkę o czywiście zaliczyliśmy, na Cizici nie starczyło czasu. Do tego była Rijeka, Krk i 2 razy Punat. Właśnie zbieram się do obszerniejszej relacji.

Co do lodów, to trochę podrożały - generalnie na całej wyspie 7 kun :cry:
bbw
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 28.05.2012
Re: Makarska 2011 (+Bośnia/Hercegowina + Balaton + Budapeszt

Nieprzeczytany postnapisał(a) bbw » 06.08.2012 20:04

My tym razem Makarska,ludzi jak w Międzyzdrojach....ale było fajnie....lody od 6-10 kun wDubrowniku
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Makarska 2011 (+Bośnia/Hercegowina + Balaton + Budapeszt

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.08.2012 20:31

bbw napisał(a):My tym razem Makarska,ludzi jak w Międzyzdrojach....ale było fajnie....lody od 6-10 kun wDubrowniku


Czyli wygląda na to, że w całej Chorwacji lody podrożały :cry: :cry:

Czekam na waszą relację z Makarskiej :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Makarska 2011 (+Bośnia/Hercegowina + Balaton + Budapeszt) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone