Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane - Dubrovnik - Plitvice 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 22.07.2010 23:12

mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Bankomat jest przy hotelu w Zivogosce na końcu tej miejscowości, Przyjemny spacerek z Igrane.
mkr
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkr » 23.07.2010 08:11

Reniagoj napisał(a):
mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Bankomat jest przy hotelu w Zivogosce na końcu tej miejscowości, Przyjemny spacerek z Igrane.

Dziękuję za podpowiedź, na pewno skorzystamy.
pozdrawiam!
BigJar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigJar » 23.07.2010 09:22

Hotel nazywa się Nimfa, spracerek raczej dłuzszy ale faktycznie przyjemny.
mkr
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkr » 26.07.2010 09:43

BigJar napisał(a):Hotel nazywa się Nimfa, spracerek raczej dłuzszy ale faktycznie przyjemny.

A tak z ciekawości to czasowo długo się idzie spacerkiem do tej miejscowości?

Pamięta ktoś czy z Igrane jest możliwość dojścia tak wzdłuż morza do Drasnice i Zivogosce? Jakaś ścieżka?
binkowskig
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 315
Dołączył(a): 16.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) binkowskig » 26.07.2010 10:04

mkr napisał(a):
BigJar napisał(a):Hotel nazywa się Nimfa, spracerek raczej dłuzszy ale faktycznie przyjemny.

A tak z ciekawości to czasowo długo się idzie spacerkiem do tej miejscowości?

Pamięta ktoś czy z Igrane jest możliwość dojścia tak wzdłuż morza do Drasnice i Zivogosce? Jakaś ścieżka?


Do obu tych miejscowości można dojsć starą drogą . Do Draśnic to droga utwardzona ...nie wiele mająca wspólnego z asfaltem i praktycznie nie uczęszczana przez samochody. Do Żivogoscic to droga asfaltowa , ze sporadycznymi przejazdami aut. W obu przypadkach to jest stara droga łącząca kiedyś te trzy miejscowości. W obu przypadkach to wędrówka do godziny...w zależnożci gdzie się chce dostać.
MSzulz
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 20.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MSzulz » 28.07.2010 21:38

mkr napisał(a):mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

Byłam także w Igrane już dwa lata z rzędu, niestety nie w tym roku:( a propos Twojego pytania pamiętam, że bez problemu wymienialiśmy PLN na kuny i "przelicznik" nawet był nienajgorszy
mkr
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkr » 30.07.2010 10:34

Być może nie dokładnie wczytałem się w ten temat, ale czy ktoś może polecić miejsce gdzie można smacznie i nie zbyt drogo zjeść?

Druga sprawa to gdzie w Igrane najlepiej chodzić plażować? Chodzi mi o miejsce gdzie nie ma takiego dużego natłoku ludzi, takie bardziej spokojne. Zaznaczę tylko, że będziemy mieli miejscówkę w okolicach tej małej przystani (portu?), więc lepiej kierować się plażą w stronę Drasnice czy w stronę Zivogosce?
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 30.07.2010 10:49

Tuż za portem (i nieszczęsnym parkingiem dla samochodów :x ) jest mała plażyczka zdecydowanie mniej uczęszczana niż ta główna. Ewentualnie polecana przez wielu dzika za hotelem Punta - ale od portu to juz trzeba przez całe Igrane iść.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 24.01.2012 23:14

mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Jakie wrazenia z Igrane ?? Tucepi czy Igrane fajniejsze ??
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009
Re: Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 24.01.2012 23:42

Mikolaj napisał(a):
mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Jakie wrazenia z Igrane ?? Tucepi czy Igrane fajniejsze ??


Ja byłem w Igrane w 2010 i pojade tam też w tym roku.
Igrane jest taką cichszą, spokojniejszą miejscowością.

Byłem też pospacerować w Tucepi i jest tam pięknie, ale już znacznie więcej ludzi, większa plaża, więcej sklepów, sama miejscowość też większa od Igrane, więc zależy kto czego oczekuje od mieściny na urlop.
Ja wole cisze i spokój, więc Igrane i to w 2 pierwsze tygodnie Września.

Co do bankomatu, to nie jestem pewien, ale chyba był w jednym większym sklepie. Ja z niego nie korzystałem, pieniądze wypłacałem w Tucepi, albo też wymieniałem euro w kantorze przy plaży - Igrane.
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010
Re: Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 25.01.2012 00:09

Btk201 napisał(a):
Mikolaj napisał(a):
mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Jakie wrazenia z Igrane ?? Tucepi czy Igrane fajniejsze ??


Ja byłem w Igrane w 2010 i pojade tam też w tym roku.
Igrane jest taką cichszą, spokojniejszą miejscowością.

Byłem też pospacerować w Tucepi i jest tam pięknie, ale już znacznie więcej ludzi, większa plaża, więcej sklepów, sama miejscowość też większa od Igrane, więc zależy kto czego oczekuje od mieściny na urlop.
Ja wole cisze i spokój, więc Igrane i to w 2 pierwsze tygodnie Września.

Co do bankomatu, to nie jestem pewien, ale chyba był w jednym większym sklepie. Ja z niego nie korzystałem, pieniądze wypłacałem w Tucepi, albo też wymieniałem euro w kantorze przy plaży - Igrane.


Lubie male miejscowosci, ale czy jest tam co zjesc, jakies knajpki gdzie mozna wieczorkiem posiedziec ??? Boje sie ze tam nic nie ma oprocz sklepu i piekarni :P Ostanio bylismy w Promajnie i bylo super, ale to dwa razy wieksza miescina :)
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009
Re: Igrane

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 25.01.2012 00:27

Mikolaj napisał(a):
Btk201 napisał(a):
Mikolaj napisał(a):
mkr napisał(a):Po zeszłorocznym pobycie w Tucepi, w tym roku wybór padł na Igrane.
Kwatera już zarezerwowana, mam tylko pytanie natury technicznej do osób, które miały przyjemność spędzić urlop w tej miejscowości... czy w Igrane znajduje się jakiś bankomat czy zostaje wymiana gotówki w kantorze?

pozdrawiam


Jakie wrazenia z Igrane ?? Tucepi czy Igrane fajniejsze ??


Ja byłem w Igrane w 2010 i pojade tam też w tym roku.
Igrane jest taką cichszą, spokojniejszą miejscowością.

Byłem też pospacerować w Tucepi i jest tam pięknie, ale już znacznie więcej ludzi, większa plaża, więcej sklepów, sama miejscowość też większa od Igrane, więc zależy kto czego oczekuje od mieściny na urlop.
Ja wole cisze i spokój, więc Igrane i to w 2 pierwsze tygodnie Września.

Co do bankomatu, to nie jestem pewien, ale chyba był w jednym większym sklepie. Ja z niego nie korzystałem, pieniądze wypłacałem w Tucepi, albo też wymieniałem euro w kantorze przy plaży - Igrane.


Lubie male miejscowosci, ale czy jest tam co zjesc, jakies knajpki gdzie mozna wieczorkiem posiedziec ??? Boje sie ze tam nic nie ma oprocz sklepu i piekarni :P Ostanio bylismy w Promajnie i bylo super, ale to dwa razy wieksza miescina :)


Są knajpki, może nie tak dużo i nie na takim wypasie jak w Tucepi, ale jest gdzie zjeść i posiedzieć wieczorem :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 25.01.2012 08:56

Ja zdecydowanie polecam Igrane.
Zdecydowanie spokojniejsze. Do Tucepi wpadaliśmy kilka razy odwiedzić sklepiki z badziewiem i podróbkami (córka nastolatka :) ).
Byliśmy w Igrane w lipcu i na plaży nie było problemu z miejscem, natomiast w Tucepi widzieliśmy totalną masakrę gdzie nie tylko było ciasno ale wręcz upiornie tłoczno-przejście pomiędzy sąsiednimi ręcznikami czy kocami wynosiło w porywach 5 cm :). Mówię oczywiście o plaży głównej.
Co do bankomatu to tak na 99 % jest (mąż wyplacał:)).
Knajpek nad morzem jest przynajmniej kilka i romantyczne kolacyjki wieczorem jak najbardziej możliwe.
My również w tym roku planujemy powrót do Igrane :).
Mikolaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 04.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikolaj » 25.01.2012 09:37

Potter napisał(a):Ja zdecydowanie polecam Igrane.
Zdecydowanie spokojniejsze. Do Tucepi wpadaliśmy kilka razy odwiedzić sklepiki z badziewiem i podróbkami (córka nastolatka :) ).
Byliśmy w Igrane w lipcu i na plaży nie było problemu z miejscem, natomiast w Tucepi widzieliśmy totalną masakrę gdzie nie tylko było ciasno ale wręcz upiornie tłoczno-przejście pomiędzy sąsiednimi ręcznikami czy kocami wynosiło w porywach 5 cm :). Mówię oczywiście o plaży głównej.
Co do bankomatu to tak na 99 % jest (mąż wyplacał:)).
Knajpek nad morzem jest przynajmniej kilka i romantyczne kolacyjki wieczorem jak najbardziej możliwe.
My również w tym roku planujemy powrót do Igrane :).


... coraz bardziej sie przekonuje, tylko te ceny za apartmani :( ponizej 20E od osoby nic nie moge znalezc :( a jedziemy w 7 os.
... a sa tam wieczory rybackie na promenadzie lub w centrum czy cos w tym stylu ???
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 25.01.2012 10:15

Coś słabo szukasz.
My w ubiegłym roku za apartament 4 - osobowy (+ mała piąta osóbka by się zmieściła) z fajnym dużym balkonem i AC płaciliśmy coś ok. 65 euro. Do plaży 4 min.
Pewnie ten adres znasz, a jeśli nie to polecam www.igrane.com.
Kiedy my byliśmy zdarzył się jeden taki wieczór gdzie "marynarze" piekli na nabrzeżu i serwowali rybkę i winko.
Coś za 2 euro był zestaw rybka+kubek winka.
Kiedy poprosiliśmy o jakiś widelczyk to pan rybak powiedział, ze niestety nie mają ale za to może nam dać gratis po dodatkowym kubku winka :) ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Igrane - Dubrovnik - Plitvice 2008 - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone