Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd do Ploce

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mixen
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.06.2009
Dojazd do Ploce

Nieprzeczytany postnapisał(a) mixen » 17.07.2010 18:48

Chcę dojechać do Ploce na prom.
Czytałem dużo na forum o kawałku autostrady między Ravca a Ploce jednak nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi jak to teraz wygląda.
Więc gdzie muszę zjechać z autostrady czy może da się jechac autostrada do samego Ploce


Czy taka trasa jest dobra:http://mapy.google.pl/
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 17.07.2010 18:58

tak to jest dobry wybór :d drogi :D
blato
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 09.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) blato » 17.07.2010 19:02

Jechałem od zjazdu z Sestanovac do Ploce (wzdłuż Adriatyku), droga kręta ale żadnych problemów. Gdybym miał jechać raz jeszcze pojechałbym tą samą trasą
mixen
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 18.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mixen » 17.07.2010 19:16

a czy za Ravca jest autostrada bo ktoś na forum pisał że jest ale w budowie czyli można nią jechać czy nie? A jeśli można to w jakim jest stanie?
limi
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 10.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) limi » 17.07.2010 21:52

Wczoraj jechałem do Mlini za Dubrownikiem autostradą do końca. Na końcu jest zjazd w lewo na Ploce i nie można jechać dalej robionym nowym odcinkiem, bo jest zagrodzony. Jest bardzo dobrze oznakowane. Tylko trzeba patrzeć na znaki. Trafisz do Ploce bez problemu.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone