Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy opłaca się kupić piankę do nurkowania w Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcin2
Czy opłaca się kupić piankę do nurkowania w Chorwacji?

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin2 » 08.05.2002 09:14

Wybieram się do Chorwacji, chciałbym sobie tam ponurkować tylko jeszcze nie mam pianki, nie wiem czy kupować ją w Polsce czy może w Chorwacji.
Pozdrawiam
Piotr_K
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.05.2002
pianka nurkowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_K » 10.05.2002 22:51

Przyzwoite pianki (mokre) szyje się na miarę, bo każdy jest inny. Jeśli kupujesz gotową i tak zwykle wymaga dopasowania. Ze względów praktycznych lepiej kupić w Polsce, zresztą w Chorwacji jest drożej. Natomiast jeśli będziesz jechał przez Triest, to już zupełnie inna historia. Tam są miejsca gdzie jest znacznie taniej niż w Polsce, warto kupić i dopasować u nas; latem woda w Adriatyku jest ciepła, ewentualne luzy nie będą przeszkadzać.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 12.05.2002 17:30

W lodzi jest facet ktori szije dobre i tanie pianki na miare. Jezeli chcesz kontakt skontaktuj sie z jakim kolweik klubem nurkowim z Lodzi. Leon
grazka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) grazka » 12.05.2002 20:13

Ch :lol: yba wszyscy mylą tu pojecia do Chorwacji w okresie letnim wystarczy zwykła pianka mokra mój syn schodził na Chwarze w piance mokrej na 40 m zmarzł trochę w nogi bo nie miał butów tylko same płetwy.Najtaniszy sprzęt do nurkowania jest w Triestrze w Chorwcji jest drożej niż w Polsce.
zakochana w Chorwacji Grażyna z Gliwic
Piotr_K
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_K » 12.05.2002 20:54

Ustalmy zeznania. Myślę, ze wszyscy mówimy o skafandrze mokrym. Taki wystarcza na wszystkie okazje. Znam faceta, który nurkował w tym w wodach Antarktyki. Ale jej skuteczność zależy od wielu rzeczy. Przede wszystkim odpowednie dopasowanie, grubość i fason. W Łodzi, rzeczywiście jest taki gość od szycia pianek. To ojciec i matka wszystkich, którzy w Polsce teraz to robią. Sam mam od niego już ładnych parę lat i działa. Będzie przyjemnie zaskoczony tym, że jest taki znany. Ale dzisiaj już różnice w cenie nie są tak duże w stosunku do skafandrów "firmowych". Triest jest zdecydowanie tańszy.
Piotr_K
wladek55
pianka do nurkowania

Nieprzeczytany postnapisał(a) wladek55 » 13.05.2002 20:37

W chorwacji pianka jest droższa niż w polsce,ale polecam zrobic zakup w Trieście gdyż tam jest o wiele taniej.Ja o tym niewiedziałem i kupiłem w kraju i zapłaciłem 800 zł.

Z pozdrowieniami Władek55
Gelbetoon
Szycie pianek

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gelbetoon » 03.08.2002 18:30

Leon napisał(a):W lodzi jest facet ktori szije dobre i tanie pianki na miare. Jezeli chcesz kontakt skontaktuj sie z jakim kolweik klubem nurkowim z Lodzi. Leon


Do klubów właśnie pisałem, ale nie wiem czy odpowiedzą, więc jeżeli nie będzie problemu do wyślij mi kontakt do niego na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dzięki

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Czy opłaca się kupić piankę do nurkowania w Chorwacji?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone