Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zwyczajnie - Polska Majówkowo

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
gewaina
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 12.12.2010
Zwyczajnie - Polska Majówkowo

Nieprzeczytany postnapisał(a) gewaina » 12.04.2011 23:45

Cześć i czołem :)
Ja to na tym forum od zagadek i pytań jestem..., ale niech i tak będzie skoro ciągle pytania cisną mi sie na usta, a Wy chetnie (dotychczas) odpowiadacie :wink:
Otóż miały być Tatry, ale jak zwykle z ust Mężowych padło wiele "ale", które skutecznie mnie - kurę domową - pognębiły :roll:
Jest pomysł nowy (Mąż dowie sie jak zaklepię :lol: ), aby Majówkę spędzić w pięknym D :lol: dolnośląskim :D
Pytanie: gdzie??
Pomysły moje ( po obejrzeniu mapy i przeczesaniu pobieżnym gugla):
agroturystyka w górkach / górach takich co by dzieci pochodziły i powiedziały "łał" :!:
Jakiś wodospad, szczyt do pochwalenia się w placówce oświatowej, ciekawe miejsca
Ogólnie wołam R A T U N K U :!: :!: :!:
I dziekuję from the mountain jak uczniowie moi :lol:
ps. za uczniów to mi ciut :oops:
Marta
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.04.2011 07:03

Jak górki w "D" , to koniecznie przejrzyj TO :idea:
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 13.04.2011 07:55

Możecie też zachaczyć o to:

http://www.aquaparkspindl.cz/en/last-minute/?l=1123

Za 4500 koron macie:
- 3 noclegi
- śniadania i kolacje
- wejście do aquaparku
- całe Karkonosze w zasięgu ręki
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 13.04.2011 15:44

kulka53 napisał(a):Jak górki w "D" , to koniecznie przejrzyj TO :idea:
Tak, tak przejrzyj ten wątek, bo tam jest też pomysł na majówkę, którą usiłujemy rodzinnie od zeszłego roku wykonać, ( i mam nadzieję, że w tym roku damy radę) czyli chcemy wybrać się do Karpacza (Szklarskiej) i okolic. Wodospady są, zamek też, górki też się znajdą :wink: - czyli te rejony spełniają Twoje kryteria :wink:

pozdrawiam
:D
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 13.04.2011 16:10

Dolny Śląsk, tysiąc weekendów majowych nie starczy :wink: :!:

Ostrzyca-polska Fudżijama, Organy Wielisławickie, agaty w Nowym Kościele,
Kolorowe jeziorka, Ciche Szczęście, zamek Grodziec, że kilka ciekawostek z jednego powiatu (chyba) wymienię
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 13.04.2011 18:30

gewaina napisał(a):Cześć i czołem :)

Ogólnie wołam R A T U N K U :!: :!: :!:

Marta


Pomyśl o Bieszczadach - wspaniałe miejsce na spokojny wypoczynek z dala od zgiełku ....
:D
gewaina
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 12.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gewaina » 13.04.2011 18:45

Hej,
dzięki za podrzucenie świetne relacji Dangol :D Mam zapewniony miły wieczór! Już na pierwszy rzut oka widać, że wiele Jej informacji - tras - sugestii przyda się na pewno... :D
Tymono, w jakim wieku Twoje pociechy?
Decyzja Wasza o dolnośląskim górskim wypadzie z dziatwą nadal w mocy?
Dangol napisała w pewnym miejscu, ze proponuje Karpacz jako bazę rodzinną - czy przyjmujesz podobne stanowisko?

ps. nasze szkraby - 6 lat Tosia i 8 lat Jędrek

Pozdro, Marta
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 13.04.2011 19:15

gewaina napisał(a):
Tymono, w jakim wieku Twoje pociechy?
Decyzja Wasza o dolnośląskim górskim wypadzie z dziatwą nadal w mocy?
Dangol napisała w pewnym miejscu, ze proponuje Karpacz jako bazę rodzinną - czy przyjmujesz podobne stanowisko?

ps. nasze szkraby - 6 lat Tosia i 8 lat Jędrek



Marta - nasze Maluchy podobnie do Waszych... tylko o jeden rok w dół :wink: Wyjazd jak najbardziej planujemy także na tegoroczny maj, ale czekamy z rezerwacją do ostatniej chwili, aż będziemy pewni, że Maluchy nie będą chore. My też wybraliśmy Karpacz z tej przyczyny, że w Szklarskiej porębie po prostu kiedyś już byliśmy. Stąd też wiemy, że to fajne tereny :D


pozdrawiam
:D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 13.04.2011 19:56

Karpacz i Szklarska odpuścić.
Pojechac do Skalnego Miasta. Tam w dzien jest co chodzić. Następnie Spidlerowy Młyn i na koniec Pec pod Śnieżką.
Genialna trasa powrotna; na górę można wjechać oryginalna kolejką.
gewaina
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 12.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gewaina » 13.04.2011 20:00

Tymono,
ja też bym tak chetnie poczekała, ale boję sie nieco, że w ostaniej chwili to może być pozajmowane co fajniejsze... :?:
A Wy agroturystycznie czy pensjonatowo?
Ja patrzyłam na agro właśnie...
Rózne fajne w okolicach Karpacza i w samym nawet miasteczku, ale właśnie z tymi dzieciami to, KURCZĘ, nie wiadomo!!! :twisted:
Inne moje zmartwienie to TA odległość :cry: dla nas 450 km - pewnie nocką pojedziemy, jeśli rzeczywiście pojedziemy :roll:
Pozdrawiam i życzę, aby Wasze plany sie spełniły w 150 % :!: :!:
Marta
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 13.04.2011 21:36

FUX napisał(a): i na koniec Pec pod Śnieżką.
Genialna trasa powrotna; na górę można wjechać oryginalna kolejką.


FUX
Ile czasu schodzi się ze Śnieżki do Pec, ewentualnie jaki szlak zejściowy polecasz.
Będę szedł z dzieciakami.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 14.04.2011 07:28

Nie pamiętam...
W Pecu zostawiasz auto i tam wracasz. Trochę nie po turystycznemu, a daj wiarę, że warto...
Niesamowite wrażenie robi bór; prawie w nim ciemno...
Miłosz_S
Cromaniak
Posty: 919
Dołączył(a): 01.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miłosz_S » 14.04.2011 21:41

FUX napisał(a):Nie pamiętam...
W Pecu zostawiasz auto i tam wracasz. Trochę nie po turystycznemu, a daj wiarę, że warto...
Niesamowite wrażenie robi bór; prawie w nim ciemno...

Dziękuję, mam zamiar to sprawdzić w najbliższym czasie.
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 14.04.2011 22:25

To może Góry Sowie, pełno tam tajemniczych sztolni po III rzeszy. Jako miescowość wypadowa np Głuszyca lub co może i lepiej Sierpnica lub Rzeczka.

Góry mało męczące, bardzo interesująca okolica. Jeśli nie będzie za daleko, to polecam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone