Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Żeglowanie po Adriatyku

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lazy Jack
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lazy Jack » 25.02.2020 12:06

Aldonka napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Jak taki - to piękne pływadełko ...

Dokładnie taki :)

Lazy Jack napisał(a):8O Fajny!
Nawigacyjna przy zlewie 8O :lol:
A tak na serio kusi mnie popływać katem... :papa:

E, kawałek do zlewu jest :D

Ja się już nie mogę doczekać. Dotąd pływałyśmy Elanem 494 Impression.

BTW czy znad zlewu czy z nawigacyjnej widok jest lepszy jak na monohul'u :D
Morski Pas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 25.02.2020 13:02

Lazy Jack napisał(a):Nawigacyjna przy zlewie 8O :lol:

Że blisko kambuza to chyba zaleta ;) ale patrząc na rozmiar stolika nawigacyjnego odnoszę wrażenie, że konstruktor nie przewiduje korzystania z map papierowych. Chyba, ze tylko na zdjęciach wygląda na taki mały.
Lazy Jack
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lazy Jack » 25.02.2020 13:10

Morski Pas napisał(a):
Lazy Jack napisał(a):Nawigacyjna przy zlewie 8O :lol:

Że blisko kambuza to chyba zaleta ;) ale patrząc na rozmiar stolika nawigacyjnego odnoszę wrażenie, że konstruktor nie przewiduje korzystania z map papierowych. Chyba, ze tylko na zdjęciach wygląda na taki mały.

To jest ból wielu nowszych jednostek, mapy często nie mieszczą się w stoliku nawigacyjnym i latają po całej mesie... czasami.
Ja jednak lubię papier...( ostatnio chowałem mapy za poduszki oparcia kanapy w mesie)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże i Adriatyk. Żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie ...

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019