Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 02.10.2009 10:16

JacYamaha napisał(a):A co z tymi plażami? Śmiało.


Tymona śmiało pisz wszystko i dawaj fotki. Mam nadzieje,że nic nie ukryjesz i bedzie to szczera prawda. Może nawet naga prawda :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 10:35

SVIBANJ napisał(a): śmiało pisz wszystko i dawaj fotki. Mam nadzieje,że nic nie ukryjesz i bedzie to szczera prawda. Może nawet naga prawda :D
No to śmiało piszę, ale idzie mi jak krew z nosa :evil: bo tylko stan wkurzenia stamtąd pamiętam. Zdjęć plaży w Sozopolu nie mam, więc ta naga prawda tylko słowna będzie :wink:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 02.10.2009 10:54

Tymona napisał(a):
SVIBANJ napisał(a): śmiało pisz wszystko i dawaj fotki. Mam nadzieje,że nic nie ukryjesz i bedzie to szczera prawda. Może nawet naga prawda :D
No to śmiało piszę, ale idzie mi jak krew z nosa :evil: bo tylko stan wkurzenia stamtąd pamiętam. Zdjęć plaży w Sozopolu nie mam, więc ta naga prawda tylko słowna będzie :wink:



Słowa mogą nieźle zaboleć miłośników bułgarskiego wybrzeża.
Wasza reakcja zdjęciowa dokładnie taka jak nasza. Niezwykle rzadko robimy zdjęcia czemuś co nam się NIE PODOBA. Więc też byśmy nie mieli. Spodziewam się mrocznego opisu plaży w Sozopolu. My byśmy zwiali gdzieś na skały. Ale kto by te maluszki dźwigał i co one by tam robiły.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 11:05

Lidia K napisał(a):Słowa mogą nieźle zaboleć miłośników bułgarskiego wybrzeża.
Wiem, dlatego mam rozterki moralne, żeby krzywdy nikomu nie robić naszą subiektywną oceną.

Lidia K napisał(a):Wasza reakcja zdjęciowa dokładnie taka jak nasza. Niezwykle rzadko robimy zdjęcia czemuś co nam się NIE PODOBA. Więc też byśmy nie mieli. Spodziewam się mrocznego opisu plaży w Sozopolu. My byśmy zwiali gdzieś na skały. Ale kto by te maluszki dźwigał i co one by tam robiły.
My też myśleliśmy o tych skałkach, ale one są bardziej niedostępne niż w Cro - faktycznie dorośli jakoś dali by radę, ale z dzieciakami to już ekwilibrystyka :wink:

A Wy byliście nad bułgarskim morzem?
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 02.10.2009 11:15

Nie było to w planie i nie byliśmy i na pewno nie będziemy. NIGDY. I myślę, że nie mamy czego żałować. Nie ma dzikich plaż jakich oczekiwalibyśmy.

Bliżej nam do greckiego morza i to jakiego. Zdjęcia już raz pokazałam w greckiej relacji Janusza W
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 11:20

Lidia K napisał(a):Nie było to w planie i nie byliśmy i na pewno nie będziemy. NIGDY. I myślę, że nie mamy czego żałować. Nie ma dzikich plaż jakich oczekiwalibyśmy.
Bliżej nam do greckiego morza i to jakiego. Zdjęcia już raz pokazałam w greckiej relacji Janusza W
Oj, nie macie, nie macie czego żałować, ale na szczęście Bułgaria nie samym morzem żyje :D To Wy w Grecji aż tak daleko jak Janusz zawędrowaliście?
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 02.10.2009 12:18

Tymona napisał(a):To Wy w Grecji aż tak daleko jak Janusz zawędrowaliście?



Nie chcę zdradzać szczegółów Niegórskiego Lata. Teraz napisze tylko, że bliżej nam jednak było zupełnie gdzie indziej by dojechać do greckiej plaży. I że to był najlepszy pomysł jaki nam wpadł spontanicznie do głowy na ostatnie dwa dni urlopu latem.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 12:31

Lidia K napisał(a):
Tymona napisał(a):To Wy w Grecji aż tak daleko jak Janusz zawędrowaliście?



Nie chcę zdradzać szczegółów Niegórskiego Lata. Teraz napisze tylko, że bliżej nam jednak było zupełnie gdzie indziej by dojechać do greckiej plaży. I że to był najlepszy pomysł jaki nam wpadł spontanicznie do głowy na ostatnie dwa dni urlopu latem.
no nie :wink: ależ mnie ciekawość zżera, gdzie zawędrowaliście :D my też w Grecji wylądowaliśmy mocno spontanicznie :D
:papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.10.2009 12:38

Madzia powiem tak....

A mi tam podoba się Wasza Półgaria ( Bułgaria? ). Jakoś tak mi się kojarzy z dzieciństwem, egzotyką, trochę,a nawet z luxusem 8O , którego nie zapomnę.

Mam jeszcze smak ich hot - dogów i tomato - ketchupu. Oni te "gorące psy" jakoś inaczej robili, może i nawet lepiej. :-) Ech szkoda, ze to nie wróci.
Oglądam, chłonę fotki....Może kiedyś się pokuszę.....
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 02.10.2009 12:55

Tymona napisał(a):...Zdjęć plaży w Sozopolu nie mam, więc ta naga prawda tylko słowna będzie :wink:...


Troszke szkoda. Nagość jednak najlepiej prezentuje sie na zdjeciach :D No ale znając Ciebie wiem,że słownie tez ładnie to przedstawisz :D :D :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 12:57

Ania W napisał(a):Madzia powiem tak....

A mi tam podoba się Wasza Półgaria ( Bułgaria? ). Jakoś tak mi się kojarzy z dzieciństwem, egzotyką, trochę,a nawet z luxusem 8O , którego nie zapomnę.

Mam jeszcze smak ich hot - dogów i tomato - ketchupu. Oni te "gorące psy" jakoś inaczej robili, może i nawet lepiej. :-) Ech szkoda, ze to nie wróci.
Oglądam, chłonę fotki....Może kiedyś się pokuszę.....


Witaj Kameleonku :wink: Aniu S, W i K :lol: hm, tak sobie myślę, że właśnie na tym polegał czar i urok "tamtej" Bułgarii z przeszłości. Ciekawa jestem, jakbyś oceniła to dzisiaj, mając już szerszy dostęp do świata. Dla nas to było pierwsze spotkanie, i ten pierwszy dzień był miły i sympatyczny, niestety potem było gorzej - Chorwacji z Bułgarią nie da się zdradzić :wink:
:D :D :D



SVIBANJ napisał(a):
Tymona napisał(a):...Zdjęć plaży w Sozopolu nie mam, więc ta naga prawda tylko słowna będzie :wink:...


Troszke szkoda. Nagość jednak najlepiej prezentuje sie na zdjeciach :D No ale znając Ciebie wiem,że słownie tez ładnie to przedstawisz :D :D :D
Mam pomysł - skoro nagość najlepiej prezentuje się na zdjęciach, to specjalnie dla Ciebie mam zdjęcie NAGICH skał :wink: :lol: Może być?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.10.2009 13:06

Tymona napisał(a): Ciekawa jestem, jakbyś oceniła to dzisiaj, mając już szerszy dostęp do świata. Dla nas to było pierwsze spotkanie, i ten pierwszy dzień był miły i sympatyczny, niestety potem było gorzej - Chorwacji z Bułgarią nie da się zdradzić :wink:

Sciskam :D



Właśnie sama jestem ciekawa....Ale z pewnością bym się rozczarowała. Wiesz w dzieciństwie sobie człowiek zawsze coś idealizuję. A w latach 80 i tak wielkim luxusem był wyjazd do słonecznej Bułgarii. Uchodziło za szczyt marzeń. 8O

"Niestety potem było gorzej..." No nie, aż tak? Mam nadzieję, że tylko plaże Was rozczarowały..... :)

Ale Hotel w którym mieszkaliście świetnie się nazywał. :lol: W pierwszej chwili myślałam , że nagle teleportowaliście się do Egiptu.... :lol:

Gorąco pozdrawiam w ten brzydki dzień.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 13:40

Ania W napisał(a): No nie, aż tak? Mam nadzieję, że tylko plaże Was rozczarowały..... :)
niestety nie tylko plaże, dlatego już mam wyrzuty sumienia, że następny odcinek będzie bardzo marudny.

Ania W napisał(a):Ale Hotel w którym mieszkaliście świetnie się nazywał. :lol: W pierwszej chwili myślałam , że nagle teleportowaliście się do Egiptu.... :lol:
Wiesz, że ja dopiero teraz skojarzyłam :D To dlatego tam w środku tak egipsko było :D

:D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2009 20:07

Tymona napisał(a):..... niestety nie tylko plaże, dlatego już mam wyrzuty sumienia, że następny odcinek będzie bardzo marudny.....

Co się martwisz, pomarudzimy razem :lol:
Byle do granicy GR lub TR i już będzie lepiej :mrgreen:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.10.2009 21:52

Piotrek_B napisał(a):
Tymona napisał(a):..... niestety nie tylko plaże, dlatego już mam wyrzuty sumienia, że następny odcinek będzie bardzo marudny.....

Co się martwisz, pomarudzimy razem :lol:
:lol: no to całe szczęście - w końcu w grupie raźniej :lol: :lol: No to ja zaraz (wiem, wiem , że to taka bakteria ) zaczynam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone