Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 24.09.2009 15:30

Tymona napisał(a):
martita napisał(a):dzięki, Tymono, za tą podróż :)

Nie ma za co :d Ale Ty Martita nie uciekaj, bo zaraz cdn. :D


łohoho, jaki mnie tu surprizzz czekał :lol:
Tymonko, grazie wielkie (tylko niestety niektórzy niepotrzebnie tutaj smaka narobili: na kawusie, na ciasteczka, na drożdżóweczki... a tu się w pracy siedzi i marzy o porządnym obiedzie :evil: )
no ale jak TAKĄ relację można poczytać to siedzę, nie narzekam i nawet burczenia w brzuchu nie słyszę (miejmy nadzieję, że customers też nie :lol: )
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 24.09.2009 16:15

Rumunia widziana Twoimi oczami wygląda bardzo pociągająco! Myślę, że i na mnie czas, żeby w końcu "odświeżyć" ją sobie. Z dzieciństwa pozostało wspomnienie pięknych haftowanych bluzek sprzedawanych przy drodze oraz tłumek dzieci biegnących za naszym samochodem i proszących o słodycze, kawę Inkę czy Biseptol... :wink:

Ale to wspomnienia ośmiolatki, która trochę "się postarzała" i chciałaby teraz poszwendać się po rumuńskich wioskach i miasteczkach w poszukiwaniu klimatu "świata w zupełnie starym stylu", takim którego nie znajdę już w Polsce (ale który czułam np. na Białorusi), a do którego mam jakiś nieokreślony sentyment...

Tymono,dzięki za te kilka dni w kraju Drakuli. Teraz jadę z Tobą do Bułgarii :D (W Sozopolu też byłam jako ta ośmiolatka i pamiętam rzeczy zupełnie dziwne dla dorosłego człowieka :wink: więc tym chętniej będę śledzić Twoją opowieść :))

Pozdrawiam serdecznie :)
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 24.09.2009 21:06

Trzecia opowieść o Rumunii ( po PAP-ie i Jo_Annie ). Pierwsza obalała stereotypy, druga wprowadzała w świat baśni a Twoja przekonała, że na Rumunię rzeczywiście nie wolno poświęcać tylko weekendu, nawet przedłużonego. Czyli "Tydzień w Rumunii" - do kalendarza urlopowego na ... 2015 :?: 8O
O rany :)
Pozdrawiam ciepło i teraz nad morze 8)
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 24.09.2009 23:30


z każdym wspomnieniem internetowym narastają skojarzenia jak wpleść się w Rumunię - czując ją - a jadąc do swojego celu urlopowego...
szacun za znalezienie kamienia niekoniecznie węgielnego umożliwiającego i wypoczynek na trasie i zobaczenie "CZEGOŚ" ciekawego...

:wink: :wink: :P :P
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 25.09.2009 10:53

Tu Cię znalazłam :lol: :!: Na szczęście nie mam czasu na pisanie usprawiedliwień, muszę pędzić do pierwszej strony nadrabiać zaległości. Zasiadam do czytelni i nie wstanę póki nie przeczytam do końca 8) . No, może zrobię małą przerwę na kawusię, bo oczka mi się zamykają po dyżurze :wink: .Ale jak tu spać, kiedy czekają na mnie takie atrakcje? Moje poczucie obowiązku na to mi nie pozwala :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.09.2009 11:11

martita napisał(a): no ale jak TAKĄ relację można poczytać to siedzę, nie narzekam i nawet burczenia w brzuchu nie słyszę (miejmy nadzieję, że customers też nie :lol: )
Martita to pozdrów customersów i szefa koniecznie :wink: i pomyśl jednak o swoim pustym brzuchu, bo tak gośno zacznie burczeć, że literek nie usłyszysz :wink: :D :D
:papa:



maslinka napisał(a): Myślę, że i na mnie czas, żeby w końcu "odświeżyć" ją sobie.
I ja też będę Cię to tego namawiać :D W końcu Cro nie zając... cierpliwie poczeka na skruszonych zdrajców (też żywię się tą myślą)
maslinka napisał(a): Z dzieciństwa pozostało wspomnienie pięknych haftowanych bluzek sprzedawanych przy drodze oraz tłumek dzieci biegnących za naszym samochodem i proszących o słodycze, kawę Inkę czy Biseptol... :wink:
Bluzki nadal są, a dzieci - na szczęście były zajęte tym, czym dziecko powinno być :D
maslinka napisał(a): Sozopolu też byłam jako ta ośmiolatka i pamiętam rzeczy zupełnie dziwne dla dorosłego człowieka :wink:
A zdradź jakie?
:papa:


plavac napisał(a): Czyli "Tydzień w Rumunii" - do kalendarza urlopowego na ... 2015 :?
Piotrze - ale Ty masz napięty grafik wakacyjny :wink: :D A swoją drogą ciekawe jaka będzie Rumunia za 6 lat? :D
Dziękuję za dotrzymywanie nam towarzystwa :D
:papa:


jacky6 napisał(a):
z każdym wspomnieniem internetowym narastają skojarzenia jak wpleść się w Rumunię - czując ją - a jadąc do swojego celu urlopowego...
szacun za znalezienie kamienia niekoniecznie węgielnego umożliwiającego i wypoczynek na trasie i zobaczenie "CZEGOŚ" ciekawego...

eee, tych możliwości na Rumunię tranzytową jest na pewno więcej - ale fakt - wyboru trzeba dokonać.
Mam prośbę - czy mógłbyś mi podać linki do Twojej tegorocznej relacji - bede miała taką drogę na skróty:D
:papa:


Mdziumka napisał(a): Zasiadam do czytelni i nie wstanę póki nie przeczytam do końca 8) . No, może zrobię małą przerwę na kawusię, bo oczka mi się zamykają po dyżurze :wink: .Moje poczucie obowiązku na to mi nie pozwala :lol:

Mdziumko - :lol: no to teraz mam Was w komplecie :D :D :D Ale może Ty sobie odpocznij, ja tu na Ciebie cierpliwie poczekam :D :D :D
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.09.2009 11:26

:papa: :papa: :papa: HELOŁ :papa: :papa: :papa:
Tymona nie bajeruj.........jedziemy dalej :devil:
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 25.09.2009 11:35

No wreszcie i ja tu dotarłem :!:
Poszerzam swoje horyzony :wink: , widzę, że z odwiedzeniem Rumunii trzeba się spieszyć, bo pewnie niedługo dotrze tam więcej cywilizacji :?
No i te zdjęcia :wink: :lol: - extra :!:

pozdr

P.S.
Moja siostra swoją Kijunię nazywa Kijanką :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.09.2009 11:36

Piotrek_B napisał(a):Tymona nie bajeruj.........jedziemy dalej :devil:

nie naciskaj, bo się zamknę - jak powiedział pewien Osioł :lol: :lol:
A tak na poważnie - to czeka na mnie taniec z odkurzaczem, pralką, lodówką, mopem :wink: :D
pozdrawiam serdecznie :D :D :D
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 25.09.2009 11:37

Piotrek_B napisał(a)::papa: :papa: :papa: HELOŁ :papa: :papa: :papa:
Tymona nie bajeruj.........jedziemy dalej :devil:


Popieram :!: Nie bajeruj społeczeństwa :wink: Mną sobie głowy nie zaprzątaj. Kawusia wypita, powieki podparte zapałkami - nie zasnę. Nie ociągaj się, tylko pisz. Wszyscy czekają, ale tylko udają, że cierpliwie.
W Berlinie nigdy nie byliśmy, do tej pory to nie były nasze klimaty. Rumunia tez nam była"nie po drodze". A z tego co wyczytałam z Twojej relacji, chyba trzeba zmienić swoje nastawienie i ruszyć w świat. :papa:
Ostatnio edytowano 25.09.2009 11:41 przez Mdziumka, łącznie edytowano 1 raz
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.09.2009 11:40

No nie i jak ja z tym mopem mam tańczyć :wink: :lol:

janusz.w. napisał(a):No wreszcie i ja tu dotarłem :!:
Poszerzam swoje horyzony :wink: , widzę, że z odwiedzeniem Rumunii trzeba się spieszyć, bo pewnie niedługo dotrze tam więcej cywilizacji :?
No i te zdjęcia :wink: :lol: - extra :!: P.S.
Moja siostra swoją Kijunię nazywa Kijanką :lol:

Janusz - cieszę się, że Cię widzę :D i w imieniu Rumunii zapraszam, bo fakt cywilizacja depcze jej po piętach :D No to z Twoja siostrą jesteśmy w tym samym klubie u nas też bywa Kijanką :D

:papa:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.09.2009 11:46

:lol: :lol: :lol: i co ja mam z Wami zrobić :lol: :lol: :lol:

Mdziumka napisał(a):
Piotrek_B napisał(a)::papa: :papa: :papa: HELOŁ :papa: :papa: :papa:
Tymona nie bajeruj.........jedziemy dalej :devil:


Popieram :!: Nie bajeruj społeczeństwa :wink: Mną sobie głowy nie zaprzątaj. Kawusia wypita, powieki podparte zapałkami - nie zasnę. Nie ociągaj się, tylko pisz. Wszyscy czekają, ale tylko udają, że cierpliwie. :papa:


No ale nie dam rady, będzie po łikendzie - w tym tygodniu Maluchy chorują i przez to przykuło mnie do kompa (co widać :wink: )

:D :D :D
pozdrawiam Was wszystkich baaaaaaaaardzo moooooocno :papa:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 25.09.2009 12:43

Nie straszcie Tymony i nie próbujcie na niej nic wymusić. To nic nie da. Ona boi sie tylko mnie :evil: :D
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 25.09.2009 12:46

Tymona napisał(a): eee, tych możliwości na Rumunię tranzytową jest na pewno więcej - ale fakt - wyboru trzeba dokonać.
Mam prośbę - czy mógłbyś mi podać linki do Twojej tegorocznej relacji - bede miała taką drogę na skróty:D
:papa:


zgodnie z życzeniem podaję - linka do Iszej części relacji jacky
choć początkowo wątek miał inny tytuł, wszak miałem pierwotny zamiar zabawić się w tranzycie przez Mołdawię...
ale co się odwlecze, to ...

:wink: :wink: :lol: :lol:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 25.09.2009 12:48

Madziu duuuuuuuuuużo zdrówka dla maluchów. :D

A jeszcze zdradź mi skąd tam w Ro takie krasnale, czyżby z Polski? :lol:
Mam lekką słabość, bo koło Głogowa jest Zagłębie Krasnalowe I Park Krasnoludków. :roll: :lool:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone