Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zatrzymać czas - ISSA 2013

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a_nula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 219
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) a_nula » 23.11.2014 16:40

Tak! Wracamy w to samo miejsce :)
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 25.11.2014 22:39

Ciiiii....Obrazek też się wybieram.
Prawdopodobnie koniec czerwca lub początek lipca,oczywiście z kajakiem.
Oby się udałoObrazek
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 28.11.2014 20:39

witam :) ale się rozmarzyłam :) znajome dróżki i widoki :) i spokojny, cichy Rukavac :) my mieszkaliśmy w okolicach Małej Srebrnej :) schodziliśmy w dół i byliśmy na miejscu :) dokładnie tą drogą, jak na zdjęciu :) ach ... jak mi tęskno ... buuu ....
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 01.03.2015 19:30

Rukavac zaklepany na 14 dni :D
:papa:
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 14.03.2015 08:16

Gratulacje ! I nowych wrażeń :) mi w tym roku nie będzie pisany wyjazd w tamte rejony .... :cry:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 14.03.2015 08:30

a_nula napisał(a):Tak! Wracamy w to samo miejsce :)

wcale się nie dziwię, baaardzo chętnie bym się wybrał, ale połówka nie wytrzyma tak długiej przeprawy promowej;
nie zapomnijcie o relacji po powrocie
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 21.07.2015 13:20

"Zachowaniem przypomina kolibra, ale jest ćmą. Ponoć można go też zobaczyć w Polsce, ale nigdy go w naszym kraju nie widziałam. W zasadzie w tym roku, w Cro, po raz pierwszy zwróciliśmy na niego uwagę i zainteresowaliśmy się, co to takiego :)"

Maslinka, witaj po latach - dla przypomnienia dzięki Tobie byliśmy na Mljecie co do dzisiaj wspominamy z rozrzewnieniem :)
dzięki Tobie też staliśmy się właścicielami kajaka, nieodłącznego naszego towarzysza... tylko dziecko nam za bardzo urosło i już w trójkę ciasno :)
"Koliber" latał u nas w Ustroniu, co oznacza, że mogę spokojnie potwierdzić, w Polsce też są :)
pozdrowienia i do zobaczenia na chorwackich szlakach
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 21.07.2015 13:27

"A tymczasem będę co jakiś czas wpadał na cro.pl, żeby sprawdzić, kto w tym roku postawi stopę na Wyspie"

z wielkim opóźnieniem, ale przeczytałam każdą literkę... wielkie dzięki, VIS jest naszym marzeniem, które ma szansę się spełnić już za 10 dni :)
wiele wskazówek i informacji mam nadzieję wykorzystać
uwielbiamy niewielkie, trochę jeszcze nie zaludnione wysepki, i VIS bardzo nas zaintrygował
z naszych doświadczeń gorąco polecam Lastovo ( jak dla mnie idealne połączenie mojej ukochanej Sycylii z Chorwacją) i Mljet, do którego inspiracją stała się Maslinka ( podobnie jak dla naszego kajaka podróżnika :) )
na obydwu wyspach mam bardzo zaprzyjaźnione kwatery w głuszy, z kontaktem bezpośrednim do właścicieli
jeśli mogłyby sie kiedyś przydać - polecam się
super relacja, może coś też napiszę po naszym powrocie, już teraz się martwię, że 10 dni które tam zaplanowaliśmy to stanowczo za mało...
pozdrawiam słonecznie
Anek
anek cro
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) anek cro » 21.07.2015 13:29

oczywiście z kajakiem.


udało się?
czy jest kilka miejsc dla kajaka?
pozdrawiam
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 20.10.2018 17:35

Mam pytanko- czy jest szansa na ponowne wklejenie zdjęć tak jak w relacji z Brača ? :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 22.10.2018 08:03

Hmmm, szczerze mówiąc, nie wiem, czy mam w ogóle taką możliwość. Może kiedyś, jeśli mi się będzie nudziło...większość ujęć i tak jest powtórzonych w kolejnych relacjach (z 2015 i 2017 roku).
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Zatrzymać czas - ISSA 2013 - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone