Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z namiotem - Chorwacja po raz pierwszy!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2017 10:38

Magda O. napisał(a):
__monia napisał(a):
Niestety hotele we Wiedniu koszmarnie drogie, do tego często miejsca postojowe po prostu na ulicy (oczywiście dodatkowo płatne). A jako że mamy samochód wypchany gratami nie chcieliśmy go zostawiać gdzie popadnie.


Z tego powodu odpuściliśmy Wiedeń, który planowaliśmy w drodze powrotnej i zatrzymaliśmy się w Zagrzebiu. Trochę z musu ale okazało się że to był strzał w dziesiątkę :) Fakt, dużo bliżej, przez co mieliśmy dłuższą drogę do domu, ale nie żałujemy tego wyboru.


Czego się nie robi dla realizacji marzeń...
Ale Zagrzeb jeszcze na pewno też odwiedzę. Nacyztałam sie w przewodniku i mam mega chęć!

A jakby ktoś był ciekawy ile kosztuje tani "hotel" we Wiedniu - 69 eur/ pokój 2-os (w tm parking i śniadanie)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.07.2017 11:05

Za każdym razem, gdy mijamy Wiedeń mówię, że to skandal, że jeszcze go nie zwiedziliśmy...Ale mąż twierdzi,że nie ma nerwów na te wielkie aglomeracje - parkowanie itd.( choć gdybym wcześniej napomknęła mu o Waszych sznyclach, na pewno poleciałby tam jak na skrzydłach :mrgreen: ).Ale... :idea: Odkryłam połączenie kolejowe Gdynia Wiedeń - działa od roku -i powstał plan :idea: Wyspani (sypialny), bez konieczności parkowania zajedziemy do Wiednia na któryś długi weekend :hut:

A te "rośliny balkonowe" to samosiejki przywiane przez wiatr - na moje oko :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.07.2017 11:17

__monia napisał(a): Nas większosć rodziny nie rozumie że po 30. jeszcze nam się chcę z namiotem szwędać.


8O :mrgreen: letko siem zszokowałem 8O
Widzieliśmy wielokrotnie osoby pod 70-siątkę pod namiotem :) sami też jesteśmy w słusznym wieku i nie wyobrażamy sobie inaczej :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2017 11:35

Katerina napisał(a):Za każdym razem, gdy mijamy Wiedeń mówię, że to skandal, że jeszcze go nie zwiedziliśmy...Ale mąż twierdzi,że nie ma nerwów na te wielkie aglomeracje - parkowanie itd.( choć gdybym wcześniej napomknęła mu o Waszych sznyclach, na pewno poleciałby tam jak na skrzydłach :mrgreen: ).Ale... :idea: Odkryłam połączenie kolejowe Gdynia Wiedeń - działa od roku -i powstał plan :idea: Wyspani (sypialny), bez konieczności parkowania zajedziemy do Wiednia na któryś długi weekend :hut:


Wow, super pomysł!! Orientujesz się ile kosztuje bilet?


Katerina napisał(a):A te "rośliny balkonowe" to samosiejki przywiane przez wiatr - na moje oko :oczko_usmiech:


Równo posiało, bo w całym "obiekcie" takie same :P
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 14.07.2017 12:02

_monia:
Katerina napisał(a):
Za każdym razem, gdy mijamy Wiedeń mówię, że to skandal, że jeszcze go nie zwiedziliśmy...Ale mąż twierdzi,że nie ma nerwów na te wielkie aglomeracje - parkowanie itd.( choć gdybym wcześniej napomknęła mu o Waszych sznyclach, na pewno poleciałby tam jak na skrzydłach :mrgreen: ).Ale... :idea: Odkryłam połączenie kolejowe Gdynia Wiedeń - działa od roku -i powstał plan :idea: Wyspani (sypialny), bez konieczności parkowania zajedziemy do Wiednia na któryś długi weekend :hut:



Wow, super pomysł!! Orientujesz się ile kosztuje bilet?


http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiast ... dzin_.html - można kupić tańsze bilety z 60 - dniowym wyprzedzeniem :!:

Pociąg będzie kursował codziennie. Z Gdyni wyruszy o 9.04 i przejedzie przez Sopot, Oliwę, Wrzeszcz, Gdańsk Główny, Tczew, Malbork, Iławę Główną, Ciechanów, Warszawę, Zawiercie, Sosnowiec Główny, Katowice, Tychy, Pszczynę, Zebrzydowice, Bogumin, Ostrawę, Hranice, Przerów, Ostrokovice, Stare Mesto, Hodonin, Brzecław i Wiedeń. Na stację Wien Meidling wjedzie około 20.04.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 15.07.2017 23:04

bluesman napisał(a):
__monia napisał(a): Nas większosć rodziny nie rozumie że po 30. jeszcze nam się chcę z namiotem szwędać.


8O :mrgreen: letko siem zszokowałem 8O
Widzieliśmy wielokrotnie osoby pod 70-siątkę pod namiotem :) sami też jesteśmy w słusznym wieku i nie wyobrażamy sobie inaczej :papa:


Nie wiem czy ci ludzie "pod 70-siątkę" mieszkający pod namiotem nie są młodsi duchem od 20-latków , którzy są "zbyt starzy" na spanie pod namiotem :wink:

__monia napisał(a):Każdy ma inny sposób na wypoczynek i to jest fajne. Jakby wszyscy byli tacy sami świat byłby strasznie nudny.

. . .

Najważniejsze, żeby każdy po powrocie był zadowolony ze swojego urlopu :hut:


Pod tym podpisuję się obiema rencyma i nogyma :mrgreen:


Pozdrawiam
Piotr
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 23.07.2017 18:11

Wiek. Ponad 50. Preferowane wakacje pod namiotem. Ale to nie istota tego postu.
Proszę o odpowiedź, bo nie rozumiem, kiedy, lub w jakich okolicznościach "Użytkownik" jest usunięty lub zbanowany. Często widzę to na forum i nie wiem dlaczego. Czyżby poprawność polityczna, jednak w to nie chce mi się wierzyć. Ja uwielbiam Chorwację, wakacje i wolność.
Oczywiście są rzeczy, których NIENAWIDZĘ, to PiS i koty.
Ale jaki to ma wpływ na wakacyjne forum o przepięknej Chorwacji ?
Pozdrawiam. Tomasz.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 23.07.2017 22:03

Użytkowniczka chyba sama się usunęła, przynajmniej napisała, że tak zrobi.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 24.07.2017 08:48

Trajgul napisał(a):Użytkowniczka chyba sama się usunęła, przynajmniej napisała, że tak zrobi.


Wiadomo, dlaczego to zrobiła? :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.07.2017 14:15

Ja też niestety nie wiem. :roll:

Ale wątek zamykam. :idea:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Z namiotem - Chorwacja po raz pierwszy! - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone