Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z namiotem - Chorwacja po raz pierwszy!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 10.07.2017 11:13

Super objazdówka :D Split wygrał z Rovinj? W Splicie byłam i bardzo nam podpasował,a Rovinj to zagadka.
Podziwiam,że bez problemu się pakujecie i przemieszczacie :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2017 11:31

loverosa napisał(a):Super objazdówka :D Split wygrał z Rovinj? W Splicie byłam i bardzo nam podpasował,a Rovinj to zagadka.
Podziwiam,że bez problemu się pakujecie i przemieszczacie :papa:


Dla mnie wygrywa Rovinj - tamten klimat skradł moje serce. Ale ile ludzi tyle opinii (a jeżeli mowa o Polakach - opinii więcej niż ludzi :mrgreen: )

My nie lubimy sztywnych planów wakacyjnych. I tu wygrywa namiot - plany rodzą się w trakcie urlopu. Dlatego też nie szukamy specjalnie towarzyszy podróży - wówczas kompromisy są nieuniknione. Poza tym urlop to jedyna okazja by spędzić czas tylko we 2, nagadać się za wszystkie czasy. Jak uda się poznać kogoś ciekawego w trakcie - super. Ale to nie jest dla mnie konieczność.
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 10.07.2017 21:34

__monia napisał(a):Nie wiem czy ktoś czeka na ciąg dalszy, ale jak już zaczęłam to skończę.

Np. ja czekam :mrgreen: Dzięki że pomachałaś Supetarem :hut:
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 10.07.2017 21:44

Popieram i sam realizuję zasadę, że wakacje pod namiotem dają nieograniczoną wolność co do wyboru miejsca lub pogody, a nawet towarzystwa.
Byłem tylko raz w apartamencie, ale była to wycieczka zorganizowana. Pakosztane. Było super, ale towarzystwo i miejscowi Chorwaci nie do podrobienia. Czułem się tam jak swój, nie jak turysta. Tak mnie traktowali.
Były chorwackie wakacje (2001 i 2002) z dziećmi, oczywiście pod namiotem, później z przyjaciółmi. A teraz... ! Jedziemy sami :D 6te wakacje w Cro. Wyspa Brać. Oj będzie się działo. I wcale nie myślę o 500+ :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2017 22:13

Ostatni dzień poświęciliśmy na byczenie się, małe szwędanie po okolicy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


2.06
Wstajemy dość wcześnie, szybkie śniadanko i pakujemy manatki. Koło 9 opuszczamy campa. Cel na dzisiaj -> Wiedeń. Tam mamy zabookowany hotel (za duże słowo, ale o tym później :D ) na 2 dni. Zatem całą sobotę mamy na Wiedeń!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Aż smutno patrzeć na namiot w tym stanie :(
Ostatnio edytowano 11.07.2017 12:00 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 11.07.2017 09:47

__monia napisał(a):
Dla mnie wygrywa Rovinj - tamten klimat skradł moje serce. Ale ile ludzi tyle opinii (a jeżeli mowa o Polakach - opinii więcej niż ludzi :mrgreen: )


Dla mnie Rovinj wygrywa z prawie każdym dalmatyńskim miasteczkiem, chociaż w moim prywatnym rankingu jest na miejscu pierwszym ex æquo z Korčulą ( a tak się cudownie składa, że w tym roku byłam i tu i tu ;) )
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 11.07.2017 10:50

__monia napisał(a):
Dla mnie wygrywa Rovinj - tamten klimat skradł moje serce. Ale ile ludzi tyle opinii (a jeżeli mowa o Polakach - opinii więcej niż ludzi :mrgreen: )


Rovinj wygrywa , u nas też - od pierwszego wejrzenia do ostatniego . . .

__monia napisał(a):My nie lubimy sztywnych planów wakacyjnych. I tu wygrywa namiot - plany rodzą się w trakcie urlopu.


Bardzo dobry sposób na wakacje , stosowany również przez nas i nie nazywałbym tego chaosem :wink:
Spanie w samochodzie też się trafia , podobnie jak hotel , motel - dla potrzeb wiadomych , ale pensjonat jako baza wypadowa w naszym przypadku była tylko raz 8)


Pozdrawiam
Piotr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2017 15:58

Czyli więcej osób zauroczonych Rovinj (Rovinjem?!?) :)

Tylko mój mąż na koniec stwierdził, że wszystkie miasta, w których bylismy są właściwie takie same :o Faceci...
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 11.07.2017 19:51

__monia napisał(a):Czyli więcej osób zauroczonych Rovinj (Rovinjem?!?) :)

Tylko mój mąż na koniec stwierdził, że wszystkie miasta, w których bylismy są właściwie takie same :o Faceci...


Jakbym słyszała mojego... ;) chociaż nie, o Rovinju wyjątkowo tak nie powiedział :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2017 21:16

Magda O. napisał(a):
__monia napisał(a):Czyli więcej osób zauroczonych Rovinj (Rovinjem?!?) :)

Tylko mój mąż na koniec stwierdził, że wszystkie miasta, w których bylismy są właściwie takie same :o Faceci...


Jakbym słyszała mojego... ;) chociaż nie, o Rovinju wyjątkowo tak nie powiedział :D



Heh, co ciekawe on lubi się ze mną szwędać, zwiedzać. Tylko różnic nie widzi :mrgreen:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 11.07.2017 21:26

__monia napisał(a):Czyli więcej osób zauroczonych Rovinj (Rovinjem?!?) :)

Tylko mój mąż na koniec stwierdził, że wszystkie miasta, w których bylismy są właściwie takie same :o Faceci...


:lol: :lol: Skąd ja to znam? Faceci to jednak wszyscy tacy sami są :? A Rovinj też bardzo lubię. Co do namiotowych wakacji to ja już się chyba starzeję, więc na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie :roll:
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 11.07.2017 21:46

Ja Istrię uwielbiam ......raz się skusiłem na Dalmację to po powrocie mi palca ucięli w stopie. Byłem pierwszy raz po wojnie w 96 i serce zostało na Istrii :) I w tym roku może uda mi się skoczyć na tydzień we wrześniu ale tylko kamping wchodzi w grę :)
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 11.07.2017 22:32

__monia napisał(a):Czyli więcej osób zauroczonych Rovinj (Rovinjem?!?) :)

Tylko mój mąż na koniec stwierdził, że wszystkie miasta, w których bylismy są właściwie takie same :o Faceci...

Tak... :? Mój w zeszłym roku też mi powiedział "Spli, Trogir, Omiš wszystko jedno a to samo" :p potem też komuś opowiadał, że miasteczka w Chorwacji mają jednakowe :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.07.2017 22:50

Temcza napisał(a):Ja Istrię uwielbiam ......raz się skusiłem na Dalmację to po powrocie mi palca ucięli w stopie. Byłem pierwszy raz po wojnie w 96 i serce zostało na Istrii :) I w tym roku może uda mi się skoczyć na tydzień we wrześniu ale tylko kamping wchodzi w grę :)


Przepraszam ,że tu zaśmiecam, ale muszę spytać kolegę ,bo mnie ciekawość zżera..O co chodzi z tym palcem???
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.07.2017 22:55

Też mnie to zaciekawiło :o
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Z namiotem - Chorwacja po raz pierwszy! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone