Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy Kanaryjskie

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.09.2017 18:44

elfik99 napisał(a):Zajrzałam tu też na pierwszą stronę i piękne zdjęcia z samolotu! I jest spis całości. :) A jaki wielki spis innych relacji!!! 8O Będę miała co oglądać. :mrgreen:

Życzę wytrwałości...

Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 15.09.2017 11:46

Franz napisał(a):
elfik99 napisał(a):Zajrzałam tu też na pierwszą stronę i piękne zdjęcia z samolotu! I jest spis całości. :) A jaki wielki spis innych relacji!!! 8O Będę miała co oglądać. :mrgreen:

Życzę wytrwałości...

Pozdrawiam,
Wojtek

Oj tak. Będę jej potrzebowała. Tak ogólnie też. Dziękuję. :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.09.2017 16:15

elfik99 napisał(a):Będę jej potrzebowała. Tak ogólnie też. Dziękuję. :papa:

Życzę zatem ogólnie oraz szczególnie...

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 16.09.2017 11:10

Elfik przyciśnij Franza, bo niepotrzebnie się waha.
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 17.09.2017 14:30

korbaczik napisał(a):Elfik przyciśnij Franza, bo niepotrzebnie się waha.

Ja nie jestem od przyciskania, ale bardzo proszę Panie Wojtku o kontynuację, a jeśli można to o uzupełnienie tych brakujących, bo ich nie zdążyłam zobaczyć. :papa:
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 19.09.2017 01:00

Franz napisał(a):
Gandalf Biały napisał(a):
piotrf napisał(a):Faktem jest , że w przypadku Twoich relacji ( mam na myśli rozmiar i ilość ) to ogrom pracy :?
Jestem chętny gdyby można było jakoś pomóc . . .

Tylko czy to możliwe w Wojtka przypadku bo to jak wspomniałeś ogrom pracy to raz, a drugie to czy fotki nadal Wojtek przechowuje ...

Nikt mi w tym pomóc nie może, ale dziękuje za duchowe wsparcie.
Oczywiście, fotki wszystkie mam u siebie, tyle ze w stanie surowym, ale jako że pochodzą z szacownego sprzętu, jakim jest tzw. małpka, to każdą przed zamieszczeniem na forum poddaję ręcznej obróbce. I to jest właśnie ta robota, która wymagałaby powtórnego wykonania.

Pozdrawiam,
Wojtek


Witaj Wojtku o tak to jest ta właśnie praca której i ja nie lubię bo to przycinanie i obrabianie powoduje że czas jest tutaj niezbędny a nie mamy go za wiele

Pozdrawiam
Krzysiek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 29.09.2017 18:11

elfik99 napisał(a):
korbaczik napisał(a):Elfik przyciśnij Franza, bo niepotrzebnie się waha.

Ja nie jestem od przyciskania, ale bardzo proszę Panie Wojtku o kontynuację, a jeśli można to o uzupełnienie tych brakujących, bo ich nie zdążyłam zobaczyć. :papa:

Przyciskania nie lubię, do próśb mogę się przyjaźniej ustosunkować.

Gandalf Biały napisał(a):czas jest tutaj niezbędny a nie mamy go za wiele

Czas i zdrowie - bezcenne...

Pozdrawiam,
Wojtek
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 29.09.2017 23:06

Franz napisał(a):Przyciskania nie lubię, do próśb mogę się przyjaźniej ustosunkować


Wojtku,a może zdjęcia "hurtowo" wrzucić na jakiś serwer? Kto będzie miał ochotę to sobie obejrzy a nawet "obrobi czy przytnie" :wink:

Chociaż ja znalazłem lepszy pomysł :P .Po prostu za 10 dni lecę na Kanary i własnymi oczętami i przy okazji aparatem obejrzę jedną ze szczęśliwych wysp.Może nawet sklecę relację ,bo z Kanarów jest ich na Forum, jak na lekarstwo...
Pozdrawiam Stasiek :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15693
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.09.2017 23:13

Stasiek18 napisał(a):Chociaż ja znalazłem lepszy pomysł :P .Po prostu za 10 dni lecę na Kanary ...

A gdzie to Kolega dokładnie leci? Sama miałam takie zapędy, ale nie udało mi się w dobrej cenie lotu upolować. Już dziś czekam na Twoją relację, bo jak sam napisałeś...
Stasiek18 napisał(a):Może nawet sklecę relację ,bo z Kanarów jest ich na Forum, jak na lekarstwo...
Gandalf Biały
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 373
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gandalf Biały » 30.09.2017 00:47

Franz napisał(a):
elfik99 napisał(a):
korbaczik napisał(a):Elfik przyciśnij Franza, bo niepotrzebnie się waha.

Ja nie jestem od przyciskania, ale bardzo proszę Panie Wojtku o kontynuację, a jeśli można to o uzupełnienie tych brakujących, bo ich nie zdążyłam zobaczyć. :papa:

Przyciskania nie lubię, do próśb mogę się przyjaźniej ustosunkować.

Gandalf Biały napisał(a):czas jest tutaj niezbędny a nie mamy go za wiele

Czas i zdrowie - bezcenne...

Pozdrawiam,
Wojtek


Dokładnie tak ...
Pozdrawiam Wojtku
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 30.09.2017 15:38

Stasiek18 napisał(a):Wojtku,a może zdjęcia "hurtowo" wrzucić na jakiś serwer? Kto będzie miał ochotę to sobie obejrzy a nawet "obrobi czy przytnie" :wink:

To rozwiązanie akurat dla mnie jest nieakceptowalne. Po prostu robię to jeszcze raz.

Stasiek18 napisał(a):Po prostu za 10 dni lecę na Kanary i własnymi oczętami i przy okazji aparatem obejrzę jedną ze szczęśliwych wysp.Może nawet sklecę relację ,bo z Kanarów jest ich na Forum, jak na lekarstwo...

Nie będę ukrywał, ze ciekawi mnie konkretny cel Twojego wypadu.

Gandalf Biały napisał(a):
Franz napisał(a):Czas i zdrowie - bezcenne...

Dokładnie tak ...

Ważne, by to sobie uzmysłowić odpowiednio wcześnie.

Pozdrawiam,
Wojte
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 30.09.2017 20:34

Dziewiczy wylot będzie na wyspę Fuerteventura,miejscowość Castillo Caleta de Fuste :)
Myślę że to dobra baza wypadowa do zwiedzania.Samochód już zarezerwowany przez internet 80E za 4 dni,może jeszcze rowerem coś pozwiedzamy ...
Skorzystałem z biura...cena ok.2000zł za 8 dni...wylot z Katowic...opcja all... :wink:
W planach mamy zwiedzanie wszystkich wysp w najbliższej pięciolatce :oczko_usmiech: ...bo każda jest inna ...z tego co wiem :) ..ale wszystko zweryfikujemy na miejscu...
pozd. :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 01.10.2017 23:59

Stasiek18 napisał(a):Dziewiczy wylot będzie na wyspę Fuerteventura

W ramach aktualnie opisywanego wypadu mieliśmy tydzień na Lanzarote i drugi na Fuerteventurze.

Stasiek18 napisał(a):W planach mamy zwiedzanie wszystkich wysp w najbliższej pięciolatce :oczko_usmiech: ...bo każda jest inna ...z tego co wiem :) ..ale wszystko zweryfikujemy na miejscu...

Masz rację. Istotnie każda wyspa jest inna i zdecydowanie warto każdą odwiedzić. Nie wiem, jak dokładnie przejrzałeś ten wątek - tu są wszystkie główne wyspy zaprezentowane.

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 02.10.2017 16:47

Franz napisał(a):
Stasiek18 napisał(a):Dziewiczy wylot będzie na wyspę Fuerteventura

W ramach aktualnie opisywanego wypadu mieliśmy tydzień na Lanzarote i drugi na Fuerteventurze.

Stasiek18 napisał(a):W planach mamy zwiedzanie wszystkich wysp w najbliższej pięciolatce :oczko_usmiech: ...bo każda jest inna ...z tego co wiem :) ..ale wszystko zweryfikujemy na miejscu...

Masz rację. Istotnie każda wyspa jest inna i zdecydowanie warto każdą odwiedzić. Nie wiem, jak dokładnie przejrzałeś ten wątek - tu są wszystkie główne wyspy zaprezentowane.

Pozdrawiam,
Wojtek

Ale niektóre wyspy masz skromnie pokazane.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.10.2017 22:13

korbaczik napisał(a):Ale niektóre wyspy masz skromnie pokazane.

Bo to zaledwie skróty. Rozwinięcie być może w przyszłości.

Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyspy Kanaryjskie - strona 107
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone