Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 16.11.2008 19:25

maslinka mam do Ciebie pytanko..... Czy na campingu w którym spaliście na Pagu są bungalowy, mobile - homy :?: Ale chyba nie.... a może znasz przypadkiem takowe :D Jak Ci wspominałam rożne mam plany na wakacje i taki wypoczynek chodzi mi po głowie, a to ze względu na córcię - dużo atrakcji :wink: . Z góry dziekuję. :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.11.2008 23:12

Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.11.2008 00:18

mkm dzięki już oglądałam stronkę i szukałam też opinii innych forumowiczów. W zasadzie jest mi obojętnie w której części Cro spędzę natępne wakacje (jest tak piękna). Ważne , żeby mieszkać bardzo blisko morza.... Atrakcje dla dziecka też by się przydały, ale najlepiej te niepłatne.:wink: Rozważam rożne opcje, albo camp (właśnie przez atrakcje) albo apartament nad samiuśkim morzem.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14805
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.11.2008 00:18

Anjas, odpisuję dopiero teraz, bo w weekend byłam mało aktywna na forum, malujemy mieszkanie :D
Co do campingu Drażica na Pagu, nie ma bungalowów, ale są przyczepy do wynajęcia. Nie wiem, jak wyglądają, bo się tym nie interesowaliśmy, ale możesz spróbować zapytać o to w mailu. Oto adres stronki campu, a na niej namiary i adres mailowy:
http://www.autocampdrazica.com/eng/kontakt.htm

Właścicielka nie mówi po angielsku, ale jej syn owszem, więc na pewno odpowie. A jak napiszesz po polsku, to też zrozumieją :)

Mkm, nie kuś :P
Właśnie po raz setny zmieniam plany na wakacje 2009 :D, zwłaszcza po obejrzeniu zdjęcia tej plaży... Mmm...marzenie! 8)
Więc na dzisiaj wieczór, plany na przyszłe wakacje obejmują również wyspę Mljet :P
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.11.2008 00:31

Maslinka spoko, już się doczekałam :D , dzięki za linka.
A malowanie.....brrrr..... wiem jak to jest, ale niestety lepiej mieć to z głowy i zajmować sie mieszkaniem w okresie jesienno - zimowym. Wiosną planować wyjazd w drobnych szczegółach, ale latem wyjazd do Cro. :-)

"Ach te kobiety " powiedzą mężczyźni "jakie niezdecydowane":lol: :lol: :lol: , ja mam tak samo, codziennie coś innego, ale myślę, że gdziekolwiek spędzi się wczasy w Chorwacji to i tak będzie cudownie :D i zawsze jakieś piękne miejsca się znajdzie 8O
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.11.2008 17:42

gslawek napisał(a):A daleko jeszcze do W A K A C J I ??? pozdrawiam :D


A skąd Ty się tu chłopcze wziąłeś ??? :wink:
Pozdrawiam :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.11.2008 19:25

anjas napisał(a): mkm dzięki już oglądałam stronkę i szukałam też opinii innych forumowiczów. W zasadzie jest mi obojętnie w której części Cro spędzę natępne wakacje (jest tak piękna). Ważne , żeby mieszkać bardzo blisko morza.... Atrakcje dla dziecka też by się przydały, ale najlepiej te niepłatne.:wink: Rozważam rożne opcje, albo camp (właśnie przez atrakcje) albo apartament nad samiuśkim morzem.


Zdecydowanie apartman nad samiuśkim morzem :!:
Ze względu na córcię :wink:
http://www.dalmacija.net/omis/prvan/ - 100 m w prawo jest szeroka , długa żwirowa plaża z tamaryszkami i innymi atrakcjami :D
Jeżeli dobrze sobie przypominam , to w 2001 moja córcia i syncio byli bardzo happy :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.11.2008 19:58

Maslinko pamiętaj , że czeka na Ciebie jeszcze główna nagroda :) To dopiero będzie pokuszenie :!: :wink:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008
pytanie do mkm

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 17.11.2008 22:08

Pytanie do mkm (jak w temacie :)) Ten apartament, do którego podesłałeś linka... Bardzo mi się podoba, ale jeśli mogę o coś spytać. Widać ze zdjęć, że od morza dzieli go pewna wysokość :-) Czy są tam schody??????? Czy jest strome wejście???? A czy apartament mieści się na piętrze, czy na parterze??? Ewentualnie czy mógłbyś coś doradzić w sprawie tak urokliwego miejsca :-), ale bez schodów, najchętniej w otoczeniu zieleni i z atrakcjami dla 6-latków :-) Za każdą informację będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 17.11.2008 22:24

W ogóle z tego wszystkiego zrobł się osobny temat, czy ktoś może to wywalić?????? Ja nawet nie wiem gdzie się z tym zwrócić, bo laik jestem :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 22:31

dorota19 napisał(a):W ogóle z tego wszystkiego zrobł się osobny temat, czy ktoś może to wywalić?????? Ja nawet nie wiem gdzie się z tym zwrócić, bo laik jestem :-)

Usunałem Ci ten temat - zgodnie z sugestią :wink:
Jak będziesz miała w przyszłości jakiś problem techniczny to pisz tu:
www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15550
Pozdrav
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 17.11.2008 22:33

Dziękuję Ci bardzo :) Widzę, że Wy czynni 24h na dobę :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.11.2008 22:39

dorota19 napisał(a):Dziękuję Ci bardzo :) Widzę, że Wy czynni 24h na dobę :)

24h to może nie ale wieczorem aktywność wzrasta, przynajmniej u mnie :wink:

Maslinka - sorki za off top :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14805
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.11.2008 23:56

Piotrek_B napisał(a):Maslinka - sorki za off top :wink:

Nie ma sprawy :)

Mkm, już się nie mogę doczekać głównej nagrody :wink:

Nie mam ostatnio czasu, żeby dokończyć relację i napisać o pobycie na Węgrzech :( Ale mam nadzieję, że mi to wybaczycie i będziecie cierpliwi :)
Postaram się wynagrodzić ładnymi zdjęciami i ciekawym opisem.
:papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 18.11.2008 16:33

mkm dzięki za linka - super ten apartament, ale się rozejrzę.
Może jeszcze coś dla porównania znajdzie się :D

Maslinka spokojnie, poczekamy :D Jak będziesz mieć w końcu czas napiszesz :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa Pag, Makarska Riviera, Peljesac, czyli Chorwacja 3 :) - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone