Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 21.09.2016 08:50

Widok z baru wspaniały :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10867
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.09.2016 09:28

bardzo mi się spodobał ten camp, tylko nic nie widzę na stronce w temacie elektryki, czy są tam skrzynki, a jeżeli tak to czy na całym campie, i jak oceniasz ilość ludzi jak na wrzesień?

auto mamy zwykle podobnie załadowane jak na dwójkę osób :)
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 21.09.2016 09:44

Roxi napisał(a):Zanim wrzucę kolejny odcinek, to zapraszam na kino :)
W tak zwanym międzyczasie ( bo coś spania ostatnio nie mam ;) ) powstał krótki filmik z naszego tegorocznego Hvaru.

Hvar, Jagodna, Lili 2016 :oczko_usmiech:

W ustawieniach polecam włączyć jakość HD :)


Bosko :hearts:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 10:09

Andzia* napisał(a):Muszę użyć tego słowa ZAJEBIŚCIE :oczko_usmiech:


:)

figusek napisał(a):Widok z baru wspaniały :)


Jest to widok na plażę przy campie. Plaża jest poniżej i widok równie wspaniały.

te kiero napisał(a):bardzo mi się spodobał ten camp, tylko nic nie widzę na stronce w temacie elektryki, czy są tam skrzynki, a jeżeli tak to czy na całym campie, i jak oceniasz ilość ludzi jak na wrzesień?


Elektryka jest dostępna bez problemu. Wejścia są na normalną wtyczkę i tą drugą, dziwną- na nią jest więcej miejsc do podłączenia ;) Warto zabrać ze sobą dłuższy przedłużacz.
W pierwszych dniach września na campie było jeszcze sporo ludzi, ale pod koniec pierwszego tygodnia było już pusto.
W trakcie relacji pojawi się pewnie więcej informacji, bo będą mi się różne rzeczy przypominały. :)

AniaJ. napisał(a):Bosko :hearts:


Dzięki :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2016 10:42

Roxi napisał(a):3 września- sobota. Trzeba było na chwilę usiąść i pomilczeć :twisted:

..



Ta... W tym roku po przygodach z silnikiem decyzja o wyjeździe i sam wyjazd zapadł w dwa dni.
- Zapomniałem 808 portów i zatok - dokładnej mapy R A Z ! :evil:
- Zapomniałam potężnej przenośnej od kilku lat wożonej i sprawdzanej lampy. :evil: D W A ! :evil:
- Zapomniałem małego aparatu fotograficznego który przyzwoicie robi filmy. :evil: T R Z Y ! :evil: :evil:
A wszystko było ładnie przygotowane do zabrania.

Ta... do tej pory siedzę i milczę...... :twisted: :twisted: :twisted: a mineły prawie dwa mieciące. :mrgreen:


ps Ale za to zabrałem lodówkę co było strzałem w 10. :boss:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 11:22

smoki3 napisał(a):Ta... W tym roku po przygodach z silnikiem decyzja o wyjeździe i sam wyjazd zapadł w dwa dni.
- Zapomniałem 808 portów i zatok - dokładnej mapy R A Z ! :evil:


Mega książka! Już zaczynam szukać, gdzie kupić. :)

smoki3 napisał(a):- Zapomniałam potężnej przenośnej od kilku lat wożonej i sprawdzanej lampy. :evil: D W A ! :evil:


Mamy taką samą! :D Rzeczywiście super się sprawdza.

smoki3 napisał(a):Ale za to zabrałem lodówkę co było strzałem w 10. :boss:


Taką też mamy :oczko_usmiech: Ale stoi w siedzibie klubu nurkowego... zresztą nawet gdybyśmy chcieli, to musiałaby chyba na przedniej masce jechać. :mrgreen:

smoki3 napisał(a):Ta... do tej pory siedzę i milczę...... :twisted: :twisted: :twisted: a mineły prawie dwa mieciące. :mrgreen:


:mrgreen: :oczko_usmiech:
tyniolek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 850
Dołączył(a): 30.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyniolek » 21.09.2016 11:37

Roxi napisał(a):Zanim wrzucę kolejny odcinek, to zapraszam na kino :)
W tak zwanym międzyczasie ( bo coś spania ostatnio nie mam ;) ) powstał krótki filmik z naszego tegorocznego Hvaru.

Hvar, Jagodna, Lili 2016 :oczko_usmiech:

W ustawieniach polecam włączyć jakość HD :)


Super, girl!

Masz suba ode mnie, czekam na wypady nurkowe :D
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 21.09.2016 11:47

Cześć Roxi the blonde , w tym kolorze też fajnie wyglądasz 8) ale czy poznałbym Cię na ulicy :?: :wink:

Andzia* napisał(a): . . . ZAJEBIŚCIE :oczko_usmiech:


figusek napisał(a):Widok z baru wspaniały :)


AniaJ. napisał(a):Bosko :hearts:


I co tu więcej napisać - pełna zgoda :D


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 12:36

4 września- niedziela.

Po śniadaniu ruszyliśmy nad wodę. Trzeba wypróbować Uninurka. Na pierwszą wycieczkę chcieliśmy wybrać się gdzieś niedaleko, więc wybraliśmy Hvar.

Płynęliśmy powolutku, zaglądając praktycznie we wszystkie mijane po drodze zatoczki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mijamy Św. Niedzielę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Charakterystyczne drzewko i ławka widziane z wody. ;)

Obrazek

Zatoczka Lučišće. Do tej zatoczki można dostać się albo z wody, albo około 300 metrowym zejściem z szutrowej drogi.

Obrazek

Płyniemy dalej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zatoka Piscena.
Tutaj jest bardzo fajne miejsce nurkowe. Dwie dosyć głębokie ścianki. Będziemy tam za kilka dni.

Obrazek

Zatoka Dubovica.

Obrazek

Obrazek

Minęliśmy jeszcze kilka zatoczek bliżej Hvaru np. Zarace i Milna, ale zdjęć mi na fmixa nie dodało, więc wrzucę je później. ;)

Wpływamy do Hvaru (zdjęć z wpłynięcia też mi nie dodało, więc muszę uzupełnić ;) ).

Obrazek

Takie rzeczy tam się dzieją:

Obrazek

Obrazek

Cumujemy gumiaka i idziemy na krótki spacer.

Obrazek

Obrazek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 12:39

tyniolek napisał(a):Masz suba ode mnie, czekam na wypady nurkowe :D


Kilka ich będzie, więc zapraszam. :)

piotrf napisał(a):Cześć Roxi the blonde , w tym kolorze też fajnie wyglądasz 8) ale czy poznałbym Cię na ulicy :?: :wink:


Na pewno byś poznał. Moje 180cm wzrostu ciężko przeoczyć. :mrgreen:

piotrf napisał(a):I co tu więcej napisać - pełna zgoda :D


Dzięki :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.09.2016 12:43

Roxi napisał(a):
piotrf napisał(a):Cześć Roxi the blonde , w tym kolorze też fajnie wyglądasz 8) ale czy poznałbym Cię na ulicy :?: :wink:


Na pewno byś poznał. Moje 180cm wzrostu ciężko przeoczyć. :mrgreen:

Ja widzę tylko do wysokości 160 cm :oczko_usmiech: :wink:
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 21.09.2016 13:47

Janusz Bajcer napisał(a):
Roxi napisał(a):
piotrf napisał(a):Cześć Roxi the blonde , w tym kolorze też fajnie wyglądasz 8) ale czy poznałbym Cię na ulicy :?: :wink:


Na pewno byś poznał. Moje 180cm wzrostu ciężko przeoczyć. :mrgreen:

Ja widzę tylko do wysokości 160 cm :oczko_usmiech: :wink:


Próbuję odliczyć gdzie mniej więcej będziesz miał wzrok ale odwagi mi brakuje :mrgreen:
Hvaru tylko odrobinę liznąłem ale coś mnie tam ciągnie bardziej niż na Brač
Chętnie poczytam.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.09.2016 14:43

Roxi napisał(a):Oooo kurka :roll:
Pewnie mieliście niezły stres. Skończyło się na lawecie czy u mechanika?

No ciekawie nie było. Tym bardziej, że jechaliśmy w 8 osób, bo to VW t5 caravelka była. Dodatkowo z dzieciakami 4,5 roku i córka 11 m-cy. Skończyło się na lawecie :(
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.09.2016 20:47

Jestem fanką Waszych filmików,sa pełne radość ,miłości ,no wszystkiego czego na wakacjach potrzeba :mrgreen:
W blond włoskach Ci ślicznie ! fotki super ,aż zatęskniłam za moją Dubovicą i Njedjelką i ...właśnie za całą wyspą :)
ciekawa jestem czy w tym roku udało Wam się zdobyć Sv Nikolę ,mniemam że tak :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 21.09.2016 21:19

Roxi napisał(a):
majeczka napisał(a):Spotkanie miało miejsce na plaży, czy może w którymś z apartamentów?


Bojanić Bad to urocze miejsce. Nie napiszę "urocze miasteczko", bo do miasteczka trochę mu brakuje, np sklepu ;)
Spotkanie zrobiliśmy w prywatnej konobie :mrgreen: Gospodarz przygotował ucztę.... bo tego nie da się inaczej nazwać jak tylko ucztą...


:D wow, czyżby Matko? My również uczestniczyliśmy w kilku Jego, wspaniałych ucztach w Bojanic Bad...

p.s. relacja i foty dbst, czekam na ciąg dalszy i Waszej i miłości i Waszej radości...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrześniowy Hvar - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone