Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2016 18:55

Roxi pełen Szacun! za to pakowanie Auta. Ja jednak wolałbym ciągnąć małą przyczepkę bagażową ze względu na masę spoczynkową sprzętu w samochodzie. :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.09.2016 18:55

Bardzo bardzo miło jest pooglądać Hvar... 8)
Betinka73
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Betinka73 » 19.09.2016 18:58

Zasiadam szybciutko i ja, chyba jeszcze załapię się na drugi rząd- widok stąd bardzo dobry. Serce mocniej mi bije, na Hvarze i Lili byliśmy od 15 do 29 lipca, tęsknota nie ustaje :)
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 417
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 19.09.2016 19:12

cudowne miejsce :) chętnie powspominam
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 19.09.2016 19:15

Witaj Roxi,
widzieliśmy Was na parkingu w drodze nad Jadran
Zdjęcia niestety nie udało sie nam zrobić :(

Hvar :roll: bardzo zazdroszczę, bylismy tam już 8 lat temu
Chętnie popatrzę i powspominam :roll:

Pozdrawiam :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 19.09.2016 19:41

CROnikiCROpka napisał(a):Oj jak dobrze, że piszesz. Jak dobrze, że Hvar :hearts:

Będę skrzętnie wszystko notować, bo za rok... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Oj dobrze nam na Hvarze było.
Rok temu i teraz... i za rok pewnie też nam tam będzie dobrze ;)

gusia-s napisał(a):Takem czuła, że trzeba dziś zajrzeć do ostatnio poruszanych wątków i proszę! Już nadajesz :)
Ja od 2 mcy nie mogę się zabrać za segregację fotek ech....
Ciekawa jestem Waszych odczuć z wrześniowego Hvaru, pierwszy zachód słońca piękny :)


Ja znalazłam sobie zajęcie, żeby się wymigać od sprzątania auta po przyjeździe :twisted:
A tak serio, to jest to dla mnie lekarstwo, szczególnie kiedy za oknem taka brzydka pogoda.

smoki3 napisał(a):Roxi pełen Szacun! za to pakowanie Auta. Ja jednak wolałbym ciągnąć małą przyczepkę bagażową ze względu na masę spoczynkową sprzętu w samochodzie. :mrgreen:


Hej smoki :)
Też przez chwilę zastanawialiśmy sie nad przyczepką, ale po policzeniu kosztów autostrad, promu itp, postanowiliśmy zawalić rzeczami Szaranika. Dał radę, zużyliśmy dużo pasów ściągających i trochę trzeba było pokombinować ( dobrze, że kiedyś w tetris grałam :D ), ale jakoś się złożyło.
Super, że zagladasz ;)

Mikromir napisał(a):Bardzo bardzo miło jest pooglądać Hvar... 8)


A mi miło powspominać :mrgreen:

Betinka73 napisał(a):Zasiadam szybciutko i ja, chyba jeszcze załapię się na drugi rząd- widok stąd bardzo dobry. Serce mocniej mi bije, na Hvarze i Lili byliśmy od 15 do 29 lipca, tęsknota nie ustaje :)


Lili ma coś w sobie. My tam czujemy się jak u siebie. Tym bardziej, że mamy tam znajomych... i na miejscu i takich co rok w rok są na Lili. Uwielbiam to miejsce :)

jolcix napisał(a):cudowne miejsce :) chętnie powspominam


Zapraszam :)

krakusowa napisał(a):Witaj Roxi,
widzieliśmy Was na parkingu w drodze nad Jadran
Zdjęcia niestety nie udało sie nam zrobić :(

Hvar :roll: bardzo zazdroszczę, bylismy tam już 8 lat temu
Chętnie popatrzę i powspominam :roll:


Witam serdecznie :)
No proszę... miło byłoby się spotkać. Mam nadzieję, że relacja się spodoba :)
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 19.09.2016 19:49

Ale się cieszę:) Hvar powspominam z rozrzewnieniem :D
Split kiedyś zwiedzę cały,my tylko przelotem byliśmy...
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 19.09.2016 20:19

Jakby co to jestem tu i będę czytał i oglądał,
bo może tu być ciekawie 8)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 19.09.2016 20:36

Roxi napisał(a):Szkoda, że Was nie było na małym forumowym spotkaniu w Bojanić Bad ;)


:D Roxi, również bardzo żałuję, zwłaszcza, że Bojanić Bad, to jak dla mnie bardzo fajna i na pewno kameralna miejscówka. Przebywaliśmy tam kilka lat z rzędu, dopóki, nie zaczęliśmy jeździć na Korculę...


Spotkanie miało miejsce na plaży, czy może w którymś z apartamentów?
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 19.09.2016 20:48

Cześć

Melduje się.
Czekam na dalszą część Waszej wyprawy.

Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2016 22:52

A ja myślałem że moja żona bierze dużooo rzeczy, tak na wszelki wypadek :smo:
Jadę z Wami, a właściwie już płynę na Hvar bo nie byłem...

Pozdrawiam
Krzysiek
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.09.2016 08:17

arko2007 napisał(a):A ja myślałem że moja żona bierze dużooo rzeczy, tak na wszelki wypadek :smo:
Jadę z Wami, a właściwie już płynę na Hvar bo nie byłem...

Pozdrawiam
Krzysiek



Dziewczyny z Gliwic tak mają :) Moja szwagierka tam mieszkająca może iść w zawody. :boss: Hvar w wykonaniu Roxi jest zawsze piękny. :)
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 20.09.2016 08:31

Jestem i ja :)
Przyznam, że moje bagaże to nic :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.09.2016 08:49

loverosa napisał(a):Ale się cieszę:) Hvar powspominam z rozrzewnieniem :D
Split kiedyś zwiedzę cały,my tylko przelotem byliśmy...


My też Split tylko przelotem. Po pierwsze nie mieliśmy zbyt dużo czasu, a po drugie chęci też jakieś takie średnie ;)
Dobre parę lat temu byłam i z tego co pamiętam, to bardzo mi sie podobało, może kiedyś będzie okazja na powtórkę, chociaż wątpię ;)

Piter_M napisał(a):Jakby co to jestem tu i będę czytał i oglądał,
bo może tu być ciekawie 8)


Hejka :)

majeczka napisał(a):Spotkanie miało miejsce na plaży, czy może w którymś z apartamentów?


Bojanić Bad to urocze miejsce. Nie napiszę "urocze miasteczko", bo do miasteczka trochę mu brakuje, np sklepu ;)
Spotkanie zrobiliśmy w prywatnej konobie :mrgreen: Gospodarz przygotował ucztę.... bo tego nie da się inaczej nazwać jak tylko ucztą!

andrzej29 napisał(a):Cześć

Melduje się.
Czekam na dalszą część Waszej wyprawy.


Witam :)
Dalsza część wyprawy dopiero popołudniu, bo dziś to nie wiem gdzie ręce włożyć :roll:

arko2007 napisał(a):A ja myślałem że moja żona bierze dużooo rzeczy, tak na wszelki wypadek :smo:
Jadę z Wami, a właściwie już płynę na Hvar bo nie byłem...


smoki3 napisał(a):Dziewczyny z Gliwic tak mają :) Moja szwagierka tam mieszkająca może iść w zawody. :boss:


figusek napisał(a):Jestem i ja :)
Przyznam, że moje bagaże to nic :D


Ojjjj proszę mnie tutaj nie osądzać ;)
Tak się składa, że u nas to ja jestem tą osobą, która bierze mniej rzeczy. Oczywiście.... ciuszków może i więcej, ale ileż to one miejsca zajmują? Na pewno mniej niż skrzynka z narzędziami wszelakimi, sprzęt do wspinaczki i olinowanie na wszystkie okoliczności (które w tym roku się przydało ;) ) :mrgreen:
Czasami za zazdrością patrzyliśmy na pięknie i zgrabnie spakowane samochody, gdzie z tyłu, na samej górze, na półeczce leżał tylko słomiany kapelusz :oczko_usmiech:

smoki3 napisał(a): Hvar w wykonaniu Roxi jest zawsze piękny. :)


Dzięki :)
Tak się zastanawiam, ile to można o tym Hvarze pisać... ale jak się okazuje jednak można :oczko_usmiech:
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 20.09.2016 11:25

Czuję, że mój wierszowany Pag, przy Twoim Wrześniowym Hvarze to jest cieniuśki, oj cieniuśki :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrześniowy Hvar - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone