Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowy Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 20.09.2016 11:53

Cześć, przysiadam się i nadrabiam zaległości.
Paniczme
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paniczme » 20.09.2016 15:13

Nadrobiłem, przysiądę się :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.09.2016 17:24

dr.kokos napisał(a):Czuję, że mój wierszowany Pag, przy Twoim Wrześniowym Hvarze to jest cieniuśki, oj cieniuśki :oczko_usmiech:


Twoja relacja jest jedyną w swoim rodzaju! :mrgreen:

Hercklekot napisał(a):Cześć, przysiadam się i nadrabiam zaległości.


Cześć :)

Paniczme napisał(a):Nadrobiłem, przysiądę się :D


Witam, witam :)

Za chwilę kolejny odcinek. Będzie króciutko, ale coś się pojawi :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.09.2016 17:43

3 września- sobota.

Przed nami dzień organizacyjny.
Zaczęliśmy od kawusi i od rozbicia na poważenie naszego obozowiska. Do pewnego momentu wszystko szło pięknie i gładko, a dokładniej do momentu kiedy przyszedł czas na rozbicie namiotu ogrodowego, który rok temu zrobił dobrą robotę.

Okazało się, że wzięliśmy tylko stelaż, a poszycie namiotu zostało w domu w pięknie opisanej skrzyni "Namiot Ogrodowy". Trzeba było na chwilę usiąść i pomilczeć :twisted:

Nie wzięliśmy namiotu ogrodowego, ale na szczęście Arturo wziął tysiąc innych niepotrzebnych rzeczy, które złożone razem dały nawet znośny rezultat ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do tego za kilka dni mieli przyjechać nasi znajomi z Żywca, więc szybko wykonaliśmy parę telefonów i namiot miał do nas dotrzeć razem z nimi :)

Na szczęście z gumiakiem poszło już łatwiej. Trochę nerwów było przy montażu silnika na dużej fali, bo mało brakowała a w Jadranie byłaby całkiem fajna atrakcja nurkowa w postaci silnika Hondy ;)

Obrazek

Po takich wrażeniach musieliśmy odwiedzić bar :)

Obrazek

Obrazek

Widok z baru też nas trochę uspokoił.

Obrazek

W drodze z baru spotkaliśmy drugiego Artura vel Siwego (prowadzi na Lili centrum nurkowe), który nas ukochał i zapowiedział się za chwil parę z butelką wina... i tyle by było na dzisiaj jeżeli chodzi o zdjęcia. :oczko_usmiech: To wszystko jego wina! :twisted:

Obiecuję, że w kolejnym odcinku będzie trochę więcej widoczkowych zdjęć. ;)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.09.2016 18:33

dr.kokos napisał(a):Czuję, że mój wierszowany Pag, przy Twoim Wrześniowym Hvarze to jest cieniuśki, oj cieniuśki :oczko_usmiech:

A Ty, zamiast u siebie siedzieć, i pisać :evil: , to gdzie żeś tu przylazł :?: :oczko_usmiech: :papa:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.09.2016 19:15

elka21 napisał(a):A Ty, zamiast u siebie siedzieć, i pisać :evil: , to gdzie żeś tu przylazł :?: :oczko_usmiech: :papa:


Proszę mi tutaj gości nie wypraszać :oczko_usmiech:
Ale fakt jest... mógłby dalej wierszować ;)
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 20.09.2016 19:42

elka21 napisał(a):
dr.kokos napisał(a):Czuję, że mój wierszowany Pag, przy Twoim Wrześniowym Hvarze to jest cieniuśki, oj cieniuśki :oczko_usmiech:

A Ty, zamiast u siebie siedzieć, i pisać :evil: , to gdzie żeś tu przylazł :?: :oczko_usmiech: :papa:


No dobra, nie krzycz... juz rymuję :oczko_usmiech:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 20.09.2016 19:45

Roxi napisał(a):
elka21 napisał(a):A Ty, zamiast u siebie siedzieć, i pisać :evil: , to gdzie żeś tu przylazł :?: :oczko_usmiech: :papa:


Proszę mi tutaj gości nie wypraszać :oczko_usmiech:
Ale fakt jest... mógłby dalej wierszować ;)

Ja tak w formie ponaglenia :lol: i widzę, że odniosło dobry skutek :oczko_usmiech:
Przepraszam, za zaśmiecenie relacji :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.09.2016 19:47

O jest nowa relacja! z przyjemnością poczytam ,stęskniłam się za Hvarem ,niestety w tym roku nie było Hvaru ...w ogóle nie było Chorwacji ;) z tym większą przyjemnością będę tu zaglądać .
Pięknie się zapowiada ...ech ...
Roxi ,czy Ty jesteś teraz blondynką?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.09.2016 20:32

Ach ten Hvar... Znów przyjdzie mi na niego popatrzec w relacjach innych. Co prawda Cro odwiedziliśmy w podobnym terminie 31.08-10.09, ale byliśmy na campie Belvedere koło Trogiru. Oczywiście Cro jest wszędzie piękna, no ale ten Hvar...
Miałam nadzieję, że może chociaż jakiś rejsik malutki się odbędzie na Hvar, a tu dooopa blada :P
No ale nic tam, jeszcze mi będzie dane go zjeździc, opłynąc i co tam jeszcze... Chociaż po naszym tegorocznym, 41 godzinnym powrocie do domu (awaria auta), mój mąż coś chyba lekko stracił ochotę na kolejne wakacje samochodem... ale mam nadzieję, że szybko o tym zapomni :)
Dobra nie zanudzam już. Jak ogarnę zdjęcia, to też pewnie coś skrobnę.
Czekam na dalszy ciąg, bo wiem, że z pewnością Twoja relacja będzie baaardzo ciekawa :D :D :D :D
Pozdrav :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.09.2016 20:44

Roxi napisał(a): i tyle by było na dzisiaj jeżeli chodzi o zdjęcia. :oczko_usmiech:

nie jest źle , ja Kamp Lili oglądałem w lipcu tylko z wysokości kajaka :roll:
ale wyglądał bardzo klimatycznie , jakoś brakło mi czasu podjechać autem z góry :oops: :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.09.2016 21:53

Na Hvarze jeszcze nie byłem... to choć sobie popodglądam :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 07:29

elka21 napisał(a):Ja tak w formie ponaglenia :lol: i widzę, że odniosło dobry skutek :oczko_usmiech:
Przepraszam, za zaśmiecenie relacji :papa:


Trochę człek pokrzyczy i od razu skutek jest :mrgreen:

andeo napisał(a):O jest nowa relacja! z przyjemnością poczytam ,stęskniłam się za Hvarem ,niestety w tym roku nie było Hvaru ...w ogóle nie było Chorwacji ;) z tym większą przyjemnością będę tu zaglądać .
Pięknie się zapowiada ...ech ...


Mam nadzieję, że dam radę pokazać wszystkie te piękne rzeczy w taki sposób, żeby i Wam się spodobało :)
My jesteśmy Hvarem totalnie zauroczeni.

andeo napisał(a):Roxi ,czy Ty jesteś teraz blondynką?


Blondyneczka :)
Jakiś czas temu zachciało mi się zmian, ale jeszcze chwila i wracam do swoich rudości ;)

agata26061 napisał(a):Oczywiście Cro jest wszędzie piękna, no ale ten Hvar...


No właśnie... ale ten Hvar :hearts:

agata26061 napisał(a):Chociaż po naszym tegorocznym, 41 godzinnym powrocie do domu (awaria auta), mój mąż coś chyba lekko stracił ochotę na kolejne wakacje samochodem... ale mam nadzieję, że szybko o tym zapomni :)


Oooo kurka :roll:
Pewnie mieliście niezły stres. Skończyło się na lawecie czy u mechanika? Nam w tamtym roku coś samochód szwankował, ale na szczęście nas zawiózł i przywiózł bez przestojów.

agata26061 napisał(a):Dobra nie zanudzam już. Jak ogarnę zdjęcia, to też pewnie coś skrobnę.


Obowiązkowo!

lotnikwsk napisał(a):nie jest źle , ja Kamp Lili oglądałem w lipcu tylko z wysokości kajaka :roll:
ale wyglądał bardzo klimatycznie , jakoś brakło mi czasu podjechać autem z góry :oops: :wink:


Camp jest bardzo klimatyczny :)
Nam pasuje! ;)

greenrs napisał(a):Na Hvarze jeszcze nie byłem... to choć sobie popodglądam :D


A to zapraszam, zapraszam :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 21.09.2016 07:44

Zanim wrzucę kolejny odcinek, to zapraszam na kino :)
W tak zwanym międzyczasie ( bo coś spania ostatnio nie mam ;) ) powstał krótki filmik z naszego tegorocznego Hvaru.

Hvar, Jagodna, Lili 2016 :oczko_usmiech:

W ustawieniach polecam włączyć jakość HD :)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 21.09.2016 07:49

Muszę użyć tego słowa ZAJEBIŚCIE :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 21.09.2016 07:51 przez Andzia*, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrześniowy Hvar - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone