Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrześniowa Chorwacja 07,08,09 i 2020 - góry,wyspy i jeziora

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.12.2008 09:59

Niedziela c.d. czyli poszukiwanie kwatery :D

Trochę zdjęć z przeprawy promowej Drvenik - Sucuraj i z samego Sucuraja, te z ładniejszą pogodą :wink: pochodzą z czerwca, kiedy to dotarłem na wyspę i bez pojazdu i zwiedziłem samo miasteczko.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Panoramka BIOKOVA z Sucuraja


Prom dobija do nabrzeża, jesteśmy już w Sucuraju. Rozpiera mnie energia, nasze serca wypełnia radość, że przed nami Hvar i przejazd tą osławioną, widokową i niebezpieczną drogą przez wyspę. Oczywiście nie mamy stracha, ale nasza ciekawość jest ogromna. Jedziemy, jedziemy............. jedziemy............ jedziemy ............ NIC się nie dzieje 8O :( Ani szczególnych widoków, ani przepaści, ani urwisk, droga w zasadzie banalna, nawet czasami dość szeroko jest. No cóż, nie ukrywam, że ta droga nas lekko rozczarowała, no może pod koniec, niedługo przed Jelsą jest trochę ciekawiej. No ale na razie do Jelsy jeszcze nie dojechaliśmy, mijamy co kawałek różne drogowskazy informacyjne kierujące w obie strony wyspy do różnych plaż i zatoczek, oczywiście bardzo nas to ciekawi jak to może wyglądać. W końcu w Poljicy skręcamy sobie w prawo w kierunku jednej z nich, zatoczki Mala Stiniva, wąska asfaltowa droga zaraz wiedzie stromo w dół, wrażenia fajne, zwłaszcza, że kropi i asfalt jest mokry a zatem i śliski, co potęguje jeszcze pokrywający go gdzieniegdzie piach 8O. No i jest zatoczka, piękna, nieduża, nad nią rozłożyło się kilka domów. Tylko co z tego, skoro nagle, już przy morzu droga się kończy, wynika z tego, że do domków nie ma wcale dojazdu. Nie ma też za bardzo jak nawrócić, mimo małych rozmiarów naszego autka muszę manewr rozłożyć na kilka wycofów. Naprawdę tu pięknie, ale pewnie wszystko zamknięte, no i jak nosić bagaże? Wracamy.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mijamy nieco ciekawszą jak już wspomniałem pod względem krajobrazowym drogą Jelsę i skręcamy do Pitve w kierunku osławionego, jak i drogi na Hvarze, tunelu. Wioska Pitve jest jak się okazuje piękna, robi na nas naprawdę duże wrażenie, skupisko starych, kamiennych domków, wąskie uliczki, tak, jest naprawdę niezwykle urokliwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mijamy Pitve i zaraz za nią jest już tunel, światła nie działają............... hmmm, wjeżdżamy. No i w przeciwieństwie do drogi, tunel nas nie rozczarował, jest fantastyczny :!: , przypomina nieoświetlone i niezabezpieczone tunele w Czarnogórze, a do tego jest długi i wąski. Na szczęście z naprzeciwka nic nie jedzie więc nie ma stresu kto ma się wycofywać...... No ale tak źle by nie było bo po drodze zauważam 2 mijanki, przynajmniej nie trzeba będzie jakby cofać kilometr na wstecznym. W każdym razie oznajmiam to wszem i wobec, a głównie tym, co jeszcze tego nie doświadczyli: jazda tunelem Pitve to niezła frajda :D :!: :D

Wyjeżdżamy z tunelu, przed nami wielka otwarta przestrzeń, morze aż po horyzont. Ale fajnie, jesteśmy wreszcie w tym kultowym miejscu, zatunelowym Hvarze, strasznie się cieszę, że udało się nam tutaj dotrzeć :cool: Wrażenia są niezwykłe, widoki super, a na pewno byłyby jeszcze lepsze gdyby nie pochmurne i szare niebo i kapiący lekko deszczyk :( a nas czeka jeszcze przecież znalezienie sobie fajnej kwaterki w jakimś fajnym miejscu. Tylko co tu wybrać? Zjeżdżamy do Zavali, miejscowość nie robi na nas, a zwłaszcza na Lidii, dobrego wrażenia, wydaje nam się za duża i jakaś taka za stroma......... może zbyt pochopnie, ale zawracamy i jedziemy w drugą stronę. Tu pierwszą miejscowością jest Ivan Dolac, i tu przeciwnie, już od pierwszego rzutu okiem stwierdzamy, że tu jest fajnie. Zatrzymuję się na poboczu i już od razu po wyjściu z samochodu uderza nas ten niesamowity, wspaniały, odurzający zapach Chorwacji. Naprawdę zatyka nas z wrażenia 8O oddychamy z rozkoszą chłonąc go z całych sił i płuc. Coś czuję, że chyba tu zostaniemy..........

Łazimy trochę po wiosce, jest nieduża, sprawia sympatyczne wrażenie, ale to nie bylibyśmy my, jakbyśmy nie sprawdzili i nie zobaczyli jak jest jeszcze DALEJ :lol: :wink: Ok, to miejsce nam odpowiada, ale może gdzieś indziej będzie lepiej? Jedziemy na sam koniec drogi do sv Nedjelji, aha no i tu wtrącę, że sama droga jest całkiem w porządku, żadnej ekstremy nie ma, szeroka, równa, super. Zjeżdżamy stromo w dół, nad brzeg morza. Mijane domy jakoś nie zachwycają, jest stromo, idziemy kawałek wzdłuż wybrzeża, plaż właściwie tu nie ma. Wspaniały klif robi wrażenie, połączony w widoczek z samotną pinią nawet wrażenie romantyczne, ale nie decydujemy się na szukanie kwaterki, nie zostajemy tutaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W drodze powrotnej zajeżdżamy jeszcze do Gromin Dolac, który to okazuje się być całkowitą dziurą z kilkoma domami. I byłoby to dla nas miejsce idealne :idea: gdyby nie to, że domy są albo zamknięte, albo nie wynajmuje się w nich kwater bo są prywatnymi daczami letniskowymi.

Wracamy do Ivan Dolac, nic lepszego nie znaleźliśmy a tu przecież bardzo nam się podobało. Tylko gdzie by tu pukać, żeby było fajnie? Musimy się pospieszyć z decyzją i to z dwóch powodów, robi się coraz ciemniej i coraz mocniej pada. Okazuje się, że miejscowość wcale nie jest wyludniona i pusta, pod wieczór pojawiły się pod wieloma domami auta na czeskich numerach.......... :? A podobno wrzesień to już po sezonie........... okazuje się, że nie wszędzie. Krążymy po uliczkach, w pierwszym domu nie ma miejsca, w drugim zamknięte, w trzecim zamknięte, w czwartym nie ma miejsc, w piątym nie ma rodziców a córka nic nie wie, w szóstym nie wynajmują bo to dom wakacyjny, w siódmym podobnie, w ósmym zamknięte.................

Leje, stoimy pod drzewem. Nie da się ukryć, że humory nam się nieco pogorszyły, z tym, że "nieco" to bardzo łagodnie powiedziane :evil: Rozczarowani takim obrotem sprawy i wściekli na siebie, że tacy jesteśmy wybredni zachodzimy do jeszcze jednego domu i.........udaje się :!: Starsza kobieta pokazuje nam wielki, przestronny, dwuosobowy apartament z osobnym wejściem i wielkim tarasem za który podaje cenę 25 euro. Mówimy swoje 20 :wink: i zgadza się. Płacimy od razu za 5 nocy i rozpoczynamy długotrwałe noszenie ogromnej ilości naszych rzeczy z auta, czym wywołujemy spore zaskoczenie gospodyni. Na szczęście deszcz ustaje więc sprawę mamy ułatwioną. Dowiadujemy się, że dziś spadł pierwszy deszcz na Hvarze od trzech miesięcy 8O, to się nazywa przyjazd we właściwym momencie :? :wink: Widząc nasze zmęczenie i determinację w noszeniu kobieta wraca do siebie, a my zagospodarowujemy nasze nowe mieszkanko. Nie ma ono co prawda klimatyzacji ani TV, ale w końcu jest wrzesień i nie spodziewamy się 40 stopni C (wolimy raczej by się rozpogodziło :?) a TV mamy w domu, i tak zwykle nie korzystamy zbytnio z tego urządzenia gdy jest w wynajmowanym przez nas apartamencie bo nie mamy na to czasu. W mieszkanku były otwarte okna i jest chłodno więc uruchamiamy nasz grzejnik i gotujemy sobie na kuchni szybki obiadek. Mimo wrażeń całego dnia, podróży i zmęczenia jesteśmy tak podekscytowani naszą pierwszą nocą na Hvarze, że długo nie zasypiamy................

c.d.n.
Ostatnio edytowano 19.02.2012 18:39 przez kulka53, łącznie edytowano 3 razy
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 08.12.2008 10:24

test
Ostatnio edytowano 08.12.2008 10:27 przez MWN, łącznie edytowano 1 raz
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 08.12.2008 10:26

Już od 2 lat kolejka na Slijemie nie chodzi. Wprawdzie można niemal wjechać autem na płaskowyż - bo takiego wyraźnego wierzchołka nie ma. Raczej taki rozciągnięty szeroki grzbiet. O wiele przyjemniej wydaje mi się jest wejść.

A widoki rzeczywiście rozległe - chociaż naturalne zanieczyszczenie powietrza nad wielkim miastem powoduje, że widok niemal zawsze jest jak za mgłą.

Obrazek
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 08.12.2008 11:02

Kulka,

Hvar jak Hvar, ale panoramka Biokova to Wam ładna wyszła 8O :D :D ... Szkoda tylko, że nie daliście linka do wersji w większej rozdzielczości :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 08.12.2008 12:01

PAP napisał(a):Kulka,

Hvar jak Hvar, ale panoramka Biokova to Wam ładna wyszła 8O :D :D ... Szkoda tylko, że nie daliście linka do wersji w większej rozdzielczości :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP


Obrazek

Biokovo - fotosik pozwala na wyswietlenie maksymalnie 1600 pikseli na szerokość więc nie bardzo da się naprawdę dużą panoramkę w całości pokazać i dlatego będzie tylko trochę większa od tej w relacji po kliknięciu w miniaturkę.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 08.12.2008 12:15

Lidia K napisał(a):
PAP napisał(a):Kulka,

Hvar jak Hvar, ale panoramka Biokova to Wam ładna wyszła 8O :D :D ... Szkoda tylko, że nie daliście linka do wersji w większej rozdzielczości :roll: ...

Pozdrawiam,

PAP


Obrazek

Biokovo - fotosik pozwala na wyswietlenie maksymalnie 1600 pikseli na szerokość więc nie bardzo da się naprawdę dużą panoramkę w całości pokazać i dlatego będzie tylko trochę większa od tej w relacji po kliknięciu w miniaturkę.


Lidia,

Dzięki :D ... lepsze to niż nic :roll: ... acz mnie zawsze przyjmowało wersję 2000 pikseli ...

Ze statywu Wy to 'dziełali' :?: ... i rozumiem, ze brzgi ścięte podczas dalszej edycji :) :?:

Pozdrawiam,

PAP
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.12.2008 12:26

Fotosik coś ostatnio kody i wielkość zdjęć do umieszczenia na forum pozmieniał :evil:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 08.12.2008 12:37

PAP napisał(a):
Lidia K napisał(a):
Obrazek

Biokovo - fotosik pozwala na wyswietlenie maksymalnie 1600 pikseli na szerokość więc nie bardzo da się naprawdę dużą panoramkę w całości pokazać i dlatego będzie tylko trochę większa od tej w relacji po kliknięciu w miniaturkę.


Lidia,

Dzięki :D ... lepsze to niż nic :roll: ... acz mnie zawsze przyjmowało wersję 2000 pikseli ...

Ze statywu Wy to 'dziełali' :?: ... i rozumiem, ze brzgi ścięte podczas dalszej edycji :) :?:

Pozdrawiam,

PAP




Pap,

Masz rację prawie 2000 (dokładnie 1920 na szerokość robi fotosik z moich 3000. Wcześniej dokładnie nie sprawdziłam. Kulka jest autorem zdjęć, bo pochodzą one z jego czerwcowego wyjazdu. Ma świętną rękę do robienia panoramy z "ręki", bez statywu, bez podparcia i taki dokładnie był końcowy efekt łączenia za pomocą programu autostitch. A brzegi zostały ścięte w IrfanView (tu też zmiana rozdzielczości z prawie 20 tys pixeli na 2000 teraz)


Obrazek
Biokovo - bez obcięcia brzegów
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 08.12.2008 12:49

Janusz Bajcer napisał(a):Fotosik coś ostatnio kody i wielkość zdjęć do umieszczenia na forum pozmieniał :evil:


Januszu,

To prawda :( ... ale jest lekarstwo :D ... ja wybieram kod 'Zdjęcie 500px na forum', a potem tylko wycinam przyrostek 'med' z samego kodu i jest git, jak było, przy zachowaniu rozmiaru z jakim zdjęcie zostało wklejone na fotosika :idea: :roll: :D :D :D ...

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6med.jpg[/im ...

=>

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6.jpg[/im ...

Pozdrawiam,

PAP
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.12.2008 12:55

Dzięki PAP :lol:
Pisałem kilka maili w tej sprawie do "fotosika" , ale nic nie odpisali :evil:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 08.12.2008 13:19

PAP napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Fotosik coś ostatnio kody i wielkość zdjęć do umieszczenia na forum pozmieniał :evil:


Januszu,

To prawda :( ... ale jest lekarstwo :D ... ja wybieram kod 'Zdjęcie 500px na forum', a potem tylko wycinam przyrostek 'med' z samego kodu i jest git, jak było, przy zachowaniu rozmiaru z jakim zdjęcie zostało wklejone na fotosika :idea: :roll: :D :D :D ...

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6med.jpg[/im ...

=>

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6.jpg[/im ...

Pozdrawiam,

PAP


Aż się wystraszyłam, że mi fotosik narozrabiał. I jest inaczej niż ja chcę.

To jest niestety prawda, że fotosik zmienił pokazywanie kodów na stronie internetowej. Ja używam programu FOTOSIK Menager do wysyłania zdjęć na serwer fotosika i dostaję kody tak jak dotychczas w niezmienionej formie a tylko w nietypowej sytuacji - pokazanie większej panoramki wysyłam zdjęcie bezpośrednio ze strony www.fotosik.pl. Nie rozumiem po co fotosik to zmieniał. Przecież i tak przechowuje foty tak jak dotychczas.
Ale sposobem na dostanie się do kodu własnego wysłanego zdjęcia jest faktycznie lekarstwo PAP-a
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 09.12.2008 17:00

Witajcie ! Jak miło wrócić na forum i od razu hopla na Hvar :)
Wrażenia z drogi Sucuraj- Jelsa i tunelu Pitve mamy identyczne.
I identycznie zapachniało mi w nosie hvarską lawendą :)
Ciekawy jestem pozostałych wrażeń :wink:
Grota Augustianów ... Sv. Nikola ... (?)
Dobra, już milczę i czekam (nie)cierpliwie na kolejną porcję Hvaru :)
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 10.12.2008 09:03

Dzień czwarty 15 września poniedziałek

Okrrrrrrrropnie długo się dziś wylegujemy w łóżku, aż wstyd :oops: :wink: Śniadanie, to pretekst żeby na trochę wstać. Podziwiamy widoki za oknem, jest naprawdę pięknie, widać wysepkę Scedro, rozległą Korculę i w oddali malutką wysepkę, z mapy odczytuję że to Sušac. Pogoda nie zachęca do wyjścia, co prawda nie pada, ale jest pochmurno, to w sumie dobrze, bo bez zbędnych wyrzutów sumienia możemy iść spać dalej :lol:

Obrazek
Widok z tarasu

Obrazek
Dom, w którym mieszkaliśmy

Obrazek
Nasz apartament to ten po prawej :D

Obrazek
Widok w kierunku gór........

Obrazek
.......i morza, na wysepkę Scedro i Korculę

Po południu, gdy już swoje odespaliśmy, zza chmur wychodzi słońce, zatem wychodzimy i my :D Od razu robi się przyjemnie, ciepło, morze nabiera właściwych mu przepięknych, szmaragdowych barw a we mnie wzbiera coraz większa ochota aby w tym morzu się zanurzyć.......... 8O Główna plaża jakoś nas nie interesuje, idziemy w stronę zachodnią do ostatnich zabudowań i dalej ścieżką przez las. Ścieżka szybko się kończy, zatem schodzimy na skalisty brzeg, tu w postaci wielkich głazów i płaszczyzn stromo opadających do wody. No cóż, w sumie wiedzieliśmy, że Hvar jakoś tak dosyć skalistą wyspą jest........ :roll: . Ostre skały nie zachęcają do wędrówki, Lidia zostaje, a ja idę jeszcze kawałek dalej, może znajdę jakąś przyjazną zatoczkę? Nie znajduję. Wracam. Nie zabraliśmy z domu akcesoriów niezbędnych na croplaży (buty, karimaty), zatem zostajemy przy napotkanej uprzednio drabince schodzącej do wody. Szybko pozbywamy się zbędnej odzieży i już jestem w wodzie. O, tego właśnie było mi trzeba :cool: , jest cudownie. Są dość duże fale więc nie odważam się wypłynąć zbyt daleko bo też i pływak ze mnie raczej kiepski :?, ale woda jest wspaniała, wyraźnie cieplejsza niż rok temu w Simuni, tak więc przyjazd dalej na południe także i z tego względu okazał się trafiony w dziesiątkę :D . Pływam i pływam, nie mam ochoty wyjść z wody, nawet moja ostrożna w tym względzie towarzyszka zanurza się w przyhvarskich odmętach. Spędzamy wspaniałe, leniwe popołudnie, sami na plaży, nie niepokojeni przez nikogo.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wyspa VIS

Gdy słońce zaczyna się nieco już obniżać i nie grzeje już tak mocno jak poprzednio, postanawiamy się zebrać i pójść sprawdzić jak jest po drugiej stronie Ivan Dolac. Wędrujemy wzdłuż miejscowości cały czas upajając się fantastycznym, mocnym zapachem okolicznej roślinności, dochodzimy do małej zatoczki która wygląda że służy jako kąpielisko dla jakiegoś małego, opustoszałego teraz campingu. Po przejściu niewielkiego lasku dochodzimy do plaży oznaczonej FKK :D , a dalej nie ma sensu iść bo żadnej ścieżki już nie ma :( . Skaliste wybrzeże nie zachęca do spacerowania, poza tym słońce już zachodzi i robi się ciemno. Pstrykamy fotki i wracamy do domu.

Obrazek

Obrazek

c.d.n.
Ostatnio edytowano 19.02.2012 18:40 przez kulka53, łącznie edytowano 2 razy
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 10.12.2008 21:43

Jakie to piękne ...
Poczułem ogromną tęsknotę za Hvarem i Chorwacją ...
Taki duży chłop ze mnie a taki sentymentalny :!: Aż wstyd :wink: :)
Ale co poradzę ... 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.12.2008 22:32

Lidia K napisał(a):
PAP napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Fotosik coś ostatnio kody i wielkość zdjęć do umieszczenia na forum pozmieniał :evil:


Januszu,

To prawda :( ... ale jest lekarstwo :D ... ja wybieram kod 'Zdjęcie 500px na forum', a potem tylko wycinam przyrostek 'med' z samego kodu i jest git, jak było, przy zachowaniu rozmiaru z jakim zdjęcie zostało wklejone na fotosika :idea: :roll: :D :D :D ...

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6med.jpg[/im ...

=>

... mg]http://images32.fotosik.pl/410/d1a2871f887831c6.jpg[/im ...

Pozdrawiam,

PAP


Aż się wystraszyłam, że mi fotosik narozrabiał. I jest inaczej niż ja chcę.

To jest niestety prawda, że fotosik zmienił pokazywanie kodów na stronie internetowej. Ja używam programu FOTOSIK Menager do wysyłania zdjęć na serwer fotosika i dostaję kody tak jak dotychczas w niezmienionej formie a tylko w nietypowej sytuacji - pokazanie większej panoramki wysyłam zdjęcie bezpośrednio ze strony www.fotosik.pl. Nie rozumiem po co fotosik to zmieniał. Przecież i tak przechowuje foty tak jak dotychczas.
Ale sposobem na dostanie się do kodu własnego wysłanego zdjęcia jest faktycznie lekarstwo PAP-a


Lidio i Piotrze oraz wszyscy którzy używacie fotosika :!: :!: :!:

Na maile Fotosik nie odpisywał, więc wykonałem dzisiaj do nich telefon i uzyskałem takie informację (choć nie cytuję dokładnie):

Zmieniono kody do zdjęć na forum dla osób zarejestrowanych w wersji podstawowej niepłatnej.

Na forum zdjęcia mają zmienione kody, nie wyświetlają się w pełnym wymiarze , lecz pomniejszane są do szerokości 500 px.

Miły Pan tłumaczył to m.in. problemami technicznymi i niegodnym z regulaminem zamieszczaniem zdjęć.

Natomiast wersja płatna Fotosik PRO posiada kody do pełnych zdjęć i kilka innych opcji niedostępnych w wersji niepłatnej.

Chyba sobie na Nowy Rok 2009 kupię abonament PRO - to tylko 47 zł. :lol:

Ps. Oczywiście nie zdradziłem Fotosikowi sekretu Piotra jak zmienić kod , aby było "po staremu" (choć przypuszczam , że oni ten sekret znają)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wrześniowa Chorwacja 07,08,09 i 2020 - góry,wyspy i jeziora - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone