Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

...Wróciliśmy z Istrii...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005
...Wróciliśmy z Istrii...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 10.08.2005 19:29

...nocowaliśmy na dziko (bez namiotu), myliśmy się na kempingach...odwiedziliśmy : Umag (polecam kemping PARK UMAG), Porec, Rovinj, Pulę i Rabac..wydaliśmy po 350PLN/tydzień...studentom bez grubego portfela służę poradami...
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 10.08.2005 19:42

Chociaż nie jestem już studentem to jestem ciekaw szczególów.Jak Wam się to udało za takie pieniądze,bo według moich doświadczeń to sama podróż to ok.1000 zł.

pozdrav :papa:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.08.2005 20:03

Pojechali na stopa, :lol: a ja im kredyt polecałem :lol: , żyli miłością i tyle. Och młodość, młodość mile się wspomina. :wink:


Pozdrawiam
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 10.08.2005 21:47

...hehe...

moja zagazowana Sienka powiozła nas w obie strony (Białystok-Pula-Białystok) z łącznym kosztem 700PLN(gaz+autostrady) dzielić na 5 każdy potrafi :)

...nocelg = 0PLN (samochód + materac)

...jedzonko - trochę puszek z Polski, a na miejscu dwa razy obiadek w postaci pizzy po 30HRK

...parę pamiątek z Rabac,kilkadziesiat piwek z Polski, parę na miejscu...

I oto cała tajemnica tygodniowego pobytu w Chorwacji :)...POLECAM
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 10.08.2005 22:31

A na noclegi samochód gdzie stawialiście?Na kempingach,parkingach,czy gdzieś na plażach.Nikt się nie czepiał,ze nocujecie w aucie?

pozdrav :papa:
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 11.08.2005 09:12

...pierwszego dnia wypatrzyliśmy kilka przyczep w lasku tuż przy morzu w Lovrecica...po drugiej stronie był kemping (Park Umag), parkowanie w tym miejscu kosztowało 20HRK/dobę....Kolejną noc spędziliśmy za Porec w na zadrzewionym parkingu kompleksu "Zelena Laguna" (troszkę przeszkadzała nam całonocna dyskoteka i długi pokaz sztucznych ogni :))...Następnie przenocowaliśmy na plaży z widokiem na Rovinj, a 2 kolejne noce wśród drzew na malutkim parkingu w Rabaciu...oprócz naprawdę zimnych nocych nic niemiłego nas nie spotkało...
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 11.08.2005 23:24

Powiem szczerze:

PODZIWIAM WAS :!:
Dzolka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dzolka » 12.08.2005 01:11

Jak wy to wytrzymaliście??? jejku dla mnie to byłoby nie do pomyślenia, nie jestem chowana w jakichś luksusach czy coś, ale naprawdę nie wyobrażam sobie wakacji w takich warunkach, to nie dla mnie. Ja też was podziwiam,ale uważam,że chyba lepiej nie jechać w ogóle jeśli się nie ma na to funduszy, bo co to za przyjemność spędzania pięknych dni kiedy noce są takie nieprzyjemne?Nawet przyjemnie się pokochać nie można, no bo sory ale w aucie non stop? i to w dodatku przyz anjomych :/a przecież to też jest czas kiedy sex jest piękniejeszy, jest go więcej i w ogóle co tu dużo gadać. Po miłej nocy, w miłych warunkach i po miłym sexie to można wtedy spędzać cudowne dni a tak? No nie wiem, nie wiem, podziwiam. Ja też wybieram się na Istrię a dokładnie do Medulinu,ale dopiero we wrześniu 17-stego i wolałam poczekać, ceny są tańsze, korzystne oferty i mniej turystów. Warunki hotelowe, nie wyobrażam sobie jakbym miała to teraz zamienić na nocowanie w aucie. Rozumiem,że szaleństwo, adrenalinka itd., ale nie do tego stopnia, przegięcie.

Pozdrawiam
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 12.08.2005 17:07

...my po prostu lubimy spontaniczne decyzje...3 lata temu w ten sam sposób wybraliśmy się na wycieczkę na Lazurowe Wybrzeże...tylko że tam noce były cieplejsze...a co do kochania się to pod śpiworem nie jest tak zimno :) szum morza i gwiazdy wszystko wynagradzają...POLECAM :)

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
...Wróciliśmy z Istrii...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone