Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WrÓciŁem Z Pag'u - SŁuŻe RadĄ !!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Torx
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 08.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torx » 02.08.2005 13:08

ewa7770 napisał(a):
Torx napisał(a):
zbar napisał(a):Też dziękuję :)
Czy jest szansa na przejechanie autostrady w Cro bez korków w godz. 5-8 rano w sobotę (jadę na Pag 20.08)?


hEJ !

W sumie to nie wiem. Ale na pewno nie zrobisz tego jadąc w weekend. Wszystko też zależy czy trafisz na zmiany turnusów. Ja byłem na autostradzie ok 9 rano tyle że w sobote i gdyby nie klima to bym się w korku ugotował :) (39 st) :)[/quote
Witaj TORX
Do CRO jechalismy chyba w tych samych korkach.
Znalazles w koncu towarzystwo ,czy jechales samotnie?
Pomimo tych korkow to jednak szkoda ze juz po urlopie,prawda.
pozdrawiam!!! :papa:


Hej Ewa !!

Owszem - szkoda szkoda że już po ale... JA WRACAM NA PAG POD KONIEC SIERPNIA - i to na 2 tygodnie :) :) :)
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 02.08.2005 19:14

Torx napisał(a):
ewa7770 napisał(a):
Torx napisał(a):
zbar napisał(a):Też dziękuję :)
Czy jest szansa na przejechanie autostrady w Cro bez korków w godz. 5-8 rano w sobotę (jadę na Pag 20.08)?


hEJ !

W sumie to nie wiem. Ale na pewno nie zrobisz tego jadąc w weekend. Wszystko też zależy czy trafisz na zmiany turnusów. Ja byłem na autostradzie ok 9 rano tyle że w sobote i gdyby nie klima to bym się w korku ugotował :) (39 st) :)[/quote
Witaj TORX
Do CRO jechalismy chyba w tych samych korkach.
Znalazles w koncu towarzystwo ,czy jechales samotnie?
Pomimo tych korkow to jednak szkoda ze juz po urlopie,prawda.
pozdrawiam!!! :papa:


Hej Ewa !!

Owszem - szkoda szkoda że już po ale... JA WRACAM NA PAG POD KONIEC SIERPNIA - i to na 2 tygodnie :) :) :)


To moge Ci tylko pozazdroscic,ale oczywiscie zycze udanej powtorki!!!!!!
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 02.08.2005 22:08

Woka napisał:
Powiedzcie mi prosze, czy na Pag-u są plaże ( w miare łagodne) z widokiem na pełne morze. To samo pytanie dotyczny miejsc noclegowych (np. apartament). Jak patrzę na mapkę to mam wrażenie że wszystko jest od strony zatoczki. Jak jest naprawdę.


Na Pagu(wyspie) są i plaże od strony otwartego morza i miejscowości i zapewne apartamenty.W Pagu(mieście)tylko zatoka.

Pozdrawiam Woka :papa:
Torx
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 08.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torx » 03.08.2005 08:09

rynioo napisał(a):Woka napisał:
Powiedzcie mi prosze, czy na Pag-u są plaże ( w miare łagodne) z widokiem na pełne morze. To samo pytanie dotyczny miejsc noclegowych (np. apartament). Jak patrzę na mapkę to mam wrażenie że wszystko jest od strony zatoczki. Jak jest naprawdę.


Witam,

Oczywiście że są ale musisz pojechać raczej ku końcowi wyspy np. Sunij, Nowalia, Stara Nowalia a najlepiej Luna

Pozdrawiam,
Kasper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 10.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasper » 03.08.2005 20:56

byłam nad zatoką Drazica, ok. 10 km od Novalji. Są tam 3 zatoczki z widokiem na otwarte morze.
WOJKO
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) WOJKO » 07.08.2005 17:45

:D Cześć ja jadę 11.08 na Pag 2raz w tym roku. Najlepsze plaże yo możesz
wyczaić pływając łajbą, nawet w tej zatoce za campem Sw Duch. Od strony pełnego moża pojedz od Novali w stronę Kolan i pierwsza w prawo tam jest za ośrodkiem plaża i także skałki. POZDRAWIAM ! :lol:
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 07.08.2005 18:35

WOJKO napisał(a)::D Cześć ja jadę 11.08 na Pag 2raz w tym roku. Najlepsze plaże yo możesz
wyczaić pływając łajbą, nawet w tej zatoce za campem Sw Duch. Od strony pełnego moża pojedz od Novali w stronę Kolan i pierwsza w prawo tam jest za ośrodkiem plaża i także skałki. POZDRAWIAM ! :lol:


Ok, teraz juz wiem że sa plaże z otwartym morzem. Lecz pytanie drugie zostało bez odpowiedzi ( kazdy pisze o plażach). Czy są jakieś miejscowości zamieszkałe aby tam na miejscu tzn. w obrebie tych plaz znaleść coś do zamieszkania ( apartament, pensjonat).
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 07.08.2005 22:09

Woka,
We wszystkich tych małych siołach są jakieś apartamenty- weszłam na stronę Novalji, było sporo ofert na przykład 6 lub 7 km od miasta, czyli w tych wioskach.
Ja mam taką nadzieję, bo chcę głuszy ;) ( w sierpniu w cro ha ha ha...)
Pzw
i
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 07.08.2005 23:40

Iwona_PB napisał(a):Ja mam taką nadzieję, bo chcę głuszy ;) ( w sierpniu w cro ha ha ha...)
Pzw
i

Pewnie już jest za późno ale tu może być głusza:
http://www.skarpa.com.pl/lato/chorwacja/wyspa_zut.php4



Pozdrawiam :wink:
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 08.08.2005 19:02

krakuscity napisał(a):
Iwona_PB napisał(a):Ja mam taką nadzieję, bo chcę głuszy ;) ( w sierpniu w cro ha ha ha...)
Pzw
i

Pewnie już jest za późno ale tu może być głusza:
http://www.skarpa.com.pl/lato/chorwacja/wyspa_zut.php4



Pozdrawiam :wink:

Suuuper, krakus, coś dla mnie- zastanowię się :)
Czyżby Zut?
Pzw
I
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.08.2005 00:11

Iwona_PB napisał(a):
krakuscity napisał(a):
Iwona_PB napisał(a):Ja mam taką nadzieję, bo chcę głuszy ;) ( w sierpniu w cro ha ha ha...)
Pzw
i

Pewnie już jest za późno ale tu może być głusza:
http://www.skarpa.com.pl/lato/chorwacja/wyspa_zut.php4



Pozdrawiam :wink:

Suuuper, krakus, coś dla mnie- zastanowię się :)
Czyżby Zut?
Pzw
I

Z croforumowiczów chyba jeszcze nikt tak nie był. A na przeszłość to jest ciekawa propozycja.
Pozdrawiam
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 09.08.2005 09:33

Zgadza się, zawsze kusiły mnie robinsonady. Na początek Pag. ;)
Pzw
I
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 10.08.2005 06:58

Cześć! Napisz ile kosztuje pokój na Pagu?Czy można jechać w ciemn? Ja jadę z zoną we dwoje i z polski mogę zarezerwować pokój z kuchnią za 150E na 7 dni. Warto skorzystać? (przez Adriatic.com.pl)
Yellow6
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 07.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yellow6 » 10.08.2005 06:58

Cześć! Napisz ile kosztuje pokój na Pagu?Czy można jechać w ciemn? Ja jadę z zoną we dwoje i z polski mogę zarezerwować pokój z kuchnią za 150E na 7 dni. Warto skorzystać? (przez Adriatic.com.pl)
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
WrÓciŁem Z Pag'u - SŁuŻe RadĄ !! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone