Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłem z Mimic k. Omisia

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agabru
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabru » 12.04.2007 21:24

Witam. Wybieram się do Chorwacji po raz pierwszy. Od kilku dni czytam forum i dowiedziałam się już sporo fajnych rzeczy. Planuje wyjazd w I połowie września. Szukam spokojnego miejsca do wypoczynku i jednocześnie dobrej bazy wypadowej na jedniodniowe wycieczki. Spodobała mi się miejscowość Mimice i Primosten. Prosze o namiary na kwatery - od arekwroc. Z góry dziekuję.

Czy może ktoś wie, czy płaci się na kwaterze za 1,5 roczne dziecko?
agabru
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabru » 12.04.2007 22:19

Zapomniałam podac maila. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 13.04.2007 06:09

wszystkiego dowiesz sie pod numerem telefonu który wysłałem własnie na maila.
Pozdrav 8)
agabru
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabru » 13.04.2007 08:15

Wielkie dzięki. :)
pozdr
Adam W.
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam W. » 20.04.2007 20:57

Witam! Jestem nowy tutaj. Przyjmijcie mnie życzliwie, proszę :) .
Po wielu latach uległem mojej żonie i wybieramy się do Chorwacji pierwszy raz w życiu. Chcemy spędzić tydzień w Dalmacji i przenieść się na tydzień na Istrię. NIe wiem czy to dobry pomysł, ale tak chcemy (na razie) zrobić.
Pierwsze pytanie dotyczy kwatery, którą znalazłemw Celina k/Stanici. Czy ktoś zna to miejsce? Nie znalazłem niestety nic na forum.
Drugie pytanie - czy szosa, Jadranka, jest bardzo ruchliwa (pewnie tak :-()? Dom, w którym chcemy mieszkać, ma w opisie "Situated above road". Boimy się, że nam samochody będą rakiję z kielichów wychlapywać na tarasie.
A może ktoś ma jakieś sprawdzone miejsce do polecenia. Okolica z opisu nam się podoba - spokojna i cicha. Chcielibyśmy zrobić kilka wycieczek. Poleniuchować nad wodą też.
Dzięki za pomoc.
Adam
Segovia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 16.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Segovia » 23.04.2007 15:36

arekwroc napisał(a): frizi poszlo na pocztę :D

Jeśli ktoś bedzię chętny fotki z tego apartmani moge umiescic w tym wątku.....

Witam,
rozpaczliwie szukam czegoś dla mojej 4-osobowej rodziny! Mimice to prześliczna miejscowość... Czy masz namiar na jakies fajne apartamnty?? Bedę zobowiązana :-) Pozdrawiam z Poznania (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl)
intruzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 05.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) intruzik » 23.04.2007 17:19

Mam kilka pytań odnośnie miejscowości Mimice, a mianowicie jakie jest zejście do morza łagodne czy też po kilku metrach robi się głębia? Ze zdjęć trudno to jednoznacznie określić, i jeszcze jedno pytanie czy w pobliżu znajdują się jakieś winnice w których można zaopatrzyć się w "cudowne" trunki, może ktoś był i może podać choć przybliżoną lokalizację. A co do zdjęć hmmm :) ... miejscowość ta ma coś w sobie, bo urzeka, a te zdjęcia namawiają żeby tam pojechać i spędzić wolny czas :) z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Tomek
kmp
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmp » 27.04.2007 12:35

Czy mógłbym również prosić o namiary na kwatery w Mimice
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry serdecznie dziękuję.
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 15.06.2007 21:06

o rany ja tez sie zachwycilam zdjeciami Arka z Wrocławia czy też mogę prosic o namiar na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jacirg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 171
Dołączył(a): 29.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacirg » 21.06.2007 11:40

.... czy nadal w Omisu korki na Makarską?
:)
Rosinmi
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosinmi » 22.06.2007 10:38

Witam,

Jesli ktos dysponuje namiarami na sprawdzone kwatery, bede wdzieczny za podeslanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam,
Michal
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 22.06.2007 14:05

Rosinmi napisał(a):Witam,

Jesli ktos dysponuje namiarami na sprawdzone kwatery, bede wdzieczny za podeslanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.

Pozdrawiam,
Michal


Ja również chciałbym się podłączyć do prośby mojego poprzednika.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam serdecznie
agnieszkatempczyk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnieszkatempczyk » 18.01.2008 17:19

JA też ślicznie poproszę namiary na ten apartament na priv adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Dzięki z góry Agnieszka
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 18.01.2008 19:47

sprawdz maila, namiar na apratmani LARA wysłany :D
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 18.01.2008 20:34

arek to jak z tymi obiecanymi zdjęciami z Mimic :) :D :papa: pozdrav adam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wróciłem z Mimic k. Omisia - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone