Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 22.03.2019 13:34

Czy ktoś był w apartamencie DIVNA na ulicy Oborska 21 ?
Anitta77
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anitta77 » 30.03.2019 09:05

Witam.
Czy mogłabym prosić o kontakt do Pani Uli? Pozdrawiam :D Anita
stabra84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) stabra84 » 30.03.2019 10:41

Czołem wszystkim!
Jedziemy w tym roku do Baśka Voda na początku czerwca i mam w związku z tym kilka pytań :-) sorry jeśli się powtórzę z nimi, ale wątek jest dość spory, a ja akurat tego typu informacji tu nie znalazłem. Czy ktoś był na początku czerwca? Jeśli tak, to na jaką pogodę możemy się nastawić? Zawsze jeździliśmy we wrześniu, więc nie wiem czego mogę spodziewać się w czerwcu... :-) czy ktoś był może w apartamencie Dea? Rezerwowałem przez booking.com i wygląda na zdjęciach całkiem nieźle, ale wiadomo jak to może być w rzeczywistości ;-) i jeszcze jedno. Pamięta ktoś jakiej marki bankomaty są w tej Baśce? Zastanawiam się jak się przygotować finansowo. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi!
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 30.03.2019 11:33

A jaka pogoda była we wrześniu. Planuje jechać przełom sierpień wrzesień.
stabra84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) stabra84 » 30.03.2019 13:46

W tamtym roku byłem na początku września, co prawda nie w samej Baśce ale niedaleko bo w Zaostrogu. Przez całe 10 dni upały od 25 do 30 stopni w cieniu. Zero deszczu... Jak dla mnie za gorąco ;-)
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 30.03.2019 14:05

Witam . W sprawie pogody nie pomogę bo jeżdżę zawsze w lipcu. Apartamentu nie znam ale ulica Miosicia jest dobrą lokalizacją bo blisko jest do centrum i plaży. Jeśli chodzi o bankomaty to są Euronety,jest Zagrebacka Banka,jest Splitska Banka-z tych korzystałem. Z tego co pamiętam to najkorzystniej było korzystać z Zagrebacka Banka.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 30.03.2019 14:26

Przez booking w apartamencie DEA cena to 5200zł za 11 nocy 2+1. Przełom sierpnia i września.
Jakieś szaleństwo.
paaticzkaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) paaticzkaa » 04.04.2019 23:23

Anitta77 napisał(a):Witam.
Czy mogłabym prosić o kontakt do Pani Uli? Pozdrawiam :D Anita

Do Pani Uli najlepiej napisać ma facebooku: URSZULA TURIĆ a jeśli nie to to jest jej e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 11.04.2019 14:16

stabra84 napisał(a):Czołem wszystkim!
Jedziemy w tym roku do Baśka Voda na początku czerwca i mam w związku z tym kilka pytań :-) sorry jeśli się powtórzę z nimi, ale wątek jest dość spory, a ja akurat tego typu informacji tu nie znalazłem. Czy ktoś był na początku czerwca? Jeśli tak, to na jaką pogodę możemy się nastawić? Zawsze jeździliśmy we wrześniu, więc nie wiem czego mogę spodziewać się w czerwcu... :-) czy ktoś był może w apartamencie Dea? Rezerwowałem przez booking.com i wygląda na zdjęciach całkiem nieźle, ale wiadomo jak to może być w rzeczywistości ;-) i jeszcze jedno. Pamięta ktoś jakiej marki bankomaty są w tej Baśce? Zastanawiam się jak się przygotować finansowo. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi!


Co roku wybierm pierwsze dwa tygodnie czerwca na wakacje w rejonach Makarskiej. ( Baśka, Tucepi, Podgora itp )
Woda zawsze od 21 do max 24 stopni.
Na 14 dni zawsze znajdą sie z 2 pochmurne lub deszczowe i zawsze trafiamy na jedna noc z ogromną burzą z piorunami jakich u nas nigdy nie widziałem.
Czyli 3/4 urlopu to piekna słoneczna pogoda 30 i wiecej stopni.
Za to ilośc turystów pozwala na spokjnie plazowanie i to jest dla mnie najważniejsze, bo jak juz mamy wracać do domu ( połowa czerwca ) to zaczyna sie sytuacja że ludzie o 7 rano lecą rezerwować miejsce na kocyk a i tak jeden lezy już obok drugiego.
W ty roku znowu Baśka od 3/06. :-)
stabra84
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) stabra84 » 13.04.2019 13:38

Dzięki, właśnie miałem nadzieję, że tak to będzie wyglądać :-) A co do 3 czerwca, to może w takim razie gdzieś tam na siebie wpadniemy... ;-)
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 06.05.2019 23:48

Czy w okolicach 15czerwca nie ma problemu z szukaniem na miejscu podobnie jak od 15 sierpnia ? W sensie czy stoją na ulicach przed pensjonatami z tabliczkami i jak cenowo wypada to z końcem sierpnia podobnie? mniej ?więcej ?
Bartulek1983
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartulek1983 » 17.05.2019 14:53

Ma ktoś namiar na wynajęcie małej łódeczki w Baska Voda i ew zna ceny ? W zeszłym roku tylko przy BIBE stali naganiacze, ale szczerze nie interesowałem się wtedy.
Bartulek1983
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartulek1983 » 17.05.2019 14:56

Stanko napisał(a):Czy w okolicach 15czerwca nie ma problemu z szukaniem na miejscu podobnie jak od 15 sierpnia ? W sensie czy stoją na ulicach przed pensjonatami z tabliczkami i jak cenowo wypada to z końcem sierpnia podobnie? mniej ?więcej ?



w zeszłym roku w Czerwcu było bardzo dużo wolnych apartamentów i stali naganiacze na ulicach
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 29.05.2019 09:26

na którą plażę w Baska Voda najlepiej wybrać się z dziećmi? zależy mi na łagodnym zejściu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2019 09:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone