Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Baska Voda !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2018 06:41

A ja idę właśnie nago popływać w jadranie póki większość januszy i Halin leczy jeszczy kaca ...bo urlop to czas pić....;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.09.2018 06:43

Pić oczywiście przywiezione z domu harnasie bo tu to za drogo ....;)
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010
Re: Baška Voda - pytania

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 06.09.2018 07:38

philips90 napisał(a):Witajcie,


1) Jedziemy z Wrocławia. Przeglądałem to forum oraz listy dyskusyjne na kilku innych portalach i w większości przeważają polecenia trasy przez Międzylesie i Ołomuniec. Są to jednak stare wpisy, 5-letnie i starsze. Nawigacja prowadzi mnie przez A4 na Śląsk i potem A1 na Ostrawę. Jak lepiej? Nie ukrywam, że mógłbym nawet nadłożyć 100km, jeśli trasa miałaby być przyjemniejsza i porównywalna czasowo.


Hej,
jezdzimy z Wro A4, potem A1. Podroz zajmuje ok. 2 godzin. W tym roku jechalo sie super (15.08 wyjazd, 31.08 powrot). Raz jechalismy przez Miedzylesie i nigdy wiecej.

Pozdrawiam,
Havena
misiek82
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek82 » 07.09.2018 04:10

Gdzie się udać w sobotę po przyjeździe w poszukiwaniu apartamentu ? jakąś konkretną ulicę możecie polecić tak żeby auto zostawić i przejść pooglądać co jest ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2018 16:28

Dosłownie wszędzie gdzie się nie ruszysz są wolne apartamenty
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.09.2018 18:17

Z tego co rozmawiałem z ludźmi to zaczynają rozmowy od 100 euro za apartament ale można wynegocjować 40 ...więc warto się potargować :)
misiek82
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 17.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiek82 » 09.09.2018 10:39

dzieki apartament już jest :D możecie polecić jakiś statek I rejs bo tyle tu tego że cieżko wybrać
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 09.09.2018 10:46

Polecam ten, który pływa do Povlji :hut: / nie pamiętam nazwy /
Odradzam Bibę!
Marcin87
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin87 » 14.09.2018 12:51

Witam obecnie jestem w BV i szukam taniego lub darmowego parkingu. Parking na posesji właściciela okazał się dodatkowo płatny 70 euro na czas naszego pobytu a wcześniej nikt nas o tym nie poinformował.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 14.09.2018 13:13

Marcin87 napisał(a):Witam obecnie jestem w BV i szukam taniego lub darmowego parkingu. Parking na posesji właściciela okazał się dodatkowo płatny 70 euro na czas naszego pobytu a wcześniej nikt nas o tym nie poinformował.

O kurde, że jeszcze tacy się znajdują. Albo jak Ci co pokazuje się że klima jest w Apartamencie dodatkowo płatna. Żenada.
Marcin87
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin87 » 14.09.2018 13:19

Takich chyba nigdy nie zabraknie, przez tydzień czasu stałem w bocznej uliczce razem z innymi samochodami na poboczu, do wczoraj kiedy to przyszedł życzliwy strażak i zgłosił to, dziwne ze mandat dostałem tylko ja i Czech a chorwacki samochód który też tam parkuje juz nie :)
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 14.09.2018 13:31

Generalnie wg mnie i wielu znajomych Chorwaci z roku na rok coraz bardziej do siebie zniechęcają. Głównie cenami :oops:
Marcin87
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin87 » 14.09.2018 13:40

Zgadzam się w 100% jestem w chorwacji 5 raz i w przyszłym roku chyba zmienię wakacyjny kierunek
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 14.09.2018 13:44

Chyba spora ilość osób tak zrobi. Każdy kto już któryś raz był w Cro widzi co się dzieje z cenami.
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 19.09.2018 01:24

BV i okolice to dosyć atrakcyjne miejsce. Najlepiej jechać po sezonie wtedy z pewnością spuszczają z tonu i chętnie się targują.
Pod koniec Sierpnia trafiłem całkiem przystępny cenowo pensjonat za 200złociszy za takie samo wyposażenie zapłaciłbym podobnie albo więcej w Polsce i nie miałbym 2 tarasów z widokiem na morze i góry. Dla mnie ceny są wyższe w sklepach u nich więc tym bardziej mnie utwierdza że ceny nadal są atrakcyjne.
Mają też klientów z zachodu o wiele bogatszych. Ceny będą szły w górę.
A co do parkingu i braku informacji o tym że jest płatny to po prostu trafiłeś na jakiegoś cfaniaka. Napisz opinie w google map o tym pensjonacie żeby ostrzec innych.

Po prostu ludziom się żyje tam coraz lepiej a Polacy dalej klepią biedę to tutaj jest większy zastój dlatego tak wielu to przeszkadza ale to nie ich wina że niektórzy Polacy mogą sobie na coraz mniej pozwolić.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciłam z Baska Voda !!! - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone