Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.01.2018 21:29

travel napisał(a): ... Pisanka powstała w ramach projektu kulturowego zapoczątkowanego przez biuro turystyczne powiatu Koprovnicko - krizevackiego .Celem projektu jest niesienie przekazu pokoju i przyjaźni, oraz promowanie bogactwa kulturowego i turystycznego Chorwacji.Z roku na rok powstaje coraz więcej takich pisanek, które są uroczyście przekazywane miastom zarówno Europy jak i świata."Pisanki od serca", otrzymały już m.in. Nowy Jork, Rzym, Bruksela, Graz, Budapeszt, Praga, Kotor, Zagrzeb, Dubrovnik, i wiele innych miast Chorwacji . Orebic otrzymał pisankę w 2013r...
Jakbym siebie czytała :mrgreen:
1.JPG
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 01.01.2018 22:53

gusia-s napisał(a):
travel napisał(a): ... Pisanka powstała w ramach projektu kulturowego zapoczątkowanego przez biuro turystyczne powiatu Koprovnicko - krizevackiego .Celem projektu jest niesienie przekazu pokoju i przyjaźni, oraz promowanie bogactwa kulturowego i turystycznego Chorwacji.Z roku na rok powstaje coraz więcej takich pisanek, które są uroczyście przekazywane miastom zarówno Europy jak i świata."Pisanki od serca", otrzymały już m.in. Nowy Jork, Rzym, Bruksela, Graz, Budapeszt, Praga, Kotor, Zagrzeb, Dubrovnik, i wiele innych miast Chorwacji . Orebic otrzymał pisankę w 2013r...
Jakbym siebie czytała :mrgreen:
1.JPG


:lol: :lol: A ja tak nic nie mogłam znaleźć o tym jajku i jak na forum karawaningowym zobaczyłam Twój 8O 8O 8O opis to delikatnie mówiąc trochę z niego sobie skorzystałam :oops:
A ładnie to tak po obcych forach Chorwację opisywać :?: :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 01.01.2018 23:25

travel
A ładnie to tak po obcych forach Chorwację opisywać :?: :wink:


No właśnie :roll: Bój się Boga, Gusia :roll: :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.01.2018 23:46

travel napisał(a): ... :lol: :lol: A ja tak nic nie mogłam znaleźć o tym jajku i jak na forum karawaningowym zobaczyłam Twój 8O 8O 8O opis to delikatnie mówiąc trochę z niego sobie skorzystałam :oops:
A ładnie to tak po obcych forach Chorwację opisywać :?: :wink:
:mrgreen: Dla mnie ono nie jest obce z racji pasji karawaningowej :) i to tam powstały moje pierwsze relacje z Cro i nie tylko, których nie ma tutaj m.in. z Pagu i Peljesaca. Dopiero Istria, Lefkada, Krk i teraz Wenecja jest na obu choć każda swoim innym życiem żyje :).

O pisankach wyczytałam na jakiejś lokalnej stronie zdaje się Koprivnicko-krizevackiej zupaniji bądź izby turystycznej, dokładnie nie pamiętam :)

Katerina napisał(a):travel
A ładnie to tak po obcych forach Chorwację opisywać :?: :wink:

No właśnie :roll: Bój się Boga, Gusia :roll: :oczko_usmiech:
Tam trafiłam jakieś 2 lata wcześniej niż na Cro. Potem wydało mi się głupim pomysłem przenoszenie już zakończonych relacji tu. Na tamtym forum jest też relacja z nietypowego połączenia żeglarsko-karawaningowego z naszych Mazur ... ja na jachciku a Tom za mną z portu do portu wcześniejszą budką :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.01.2018 00:13

Gusia - szacun, jak Ty musisz dwa fora obsłużyć, to kiedy śpisz? 8O :roll: :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 02.01.2018 00:51

Katerina napisał(a):Gusia - szacun, jak Ty musisz dwa fora obsłużyć, to kiedy śpisz? 8O :roll: :P
W tzw. międzyczasie :mrgreen:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 03.01.2018 09:20

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a):Gusia - szacun, jak Ty musisz dwa fora obsłużyć, to kiedy śpisz? 8O :roll: :P
W tzw. międzyczasie :mrgreen:


A jeszcze działasz na forum karawaningowym :?: 8O
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 03.01.2018 09:40

travel napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a):Gusia - szacun, jak Ty musisz dwa fora obsłużyć, to kiedy śpisz? 8O :roll: :P
W tzw. międzyczasie :mrgreen:

A jeszcze działasz na forum karawaningowym :?: 8O
Oczywiście :) cały czas nieprzerwanie od 7 lat dość aktywnie :mrgreen: Tamto forum jest zdominowane przez facetów :mrgreen:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 03.01.2018 20:43

Taki ten Orebic niby mały jeno dwie uliczki piszesz a takie wielkie jajo... No no...
A tak zupełnie poważnie. Jakiś taki statyczny...Nawet maje -
Wiecie tak się zastanawiam, gdyby miejscowości w Polsce były cały czas oświetlone słońcem, czy też pokazywałyby inne piękno? Toż w Chorwacji nawet zniszczony budynek, mała uliczka, plażyczka, kot, zardzewiała brama wygląda jakoś inaczej. Coś jakby monumentalnie - przegnę gdy powiem kultowo?
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.01.2018 20:57

Abakus68
Wiecie tak się zastanawiam, gdyby miejscowości w Polsce były cały czas oświetlone słońcem, czy też pokazywałyby inne piękno? Toż w Chorwacji nawet zniszczony budynek, mała uliczka, plażyczka, kot, zardzewiała brama wygląda jakoś inaczej. Coś jakby monumentalnie - przegnę gdy powiem kultowo?


Problem w tym, że wiele miejscowości w Polsce wygląda znośnie tylko po zmroku i w słabym oświetleniu :oczko_usmiech:
W pełnym słońcu to dopiero różne "kwiatki" :mrgreen: widać..
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 03.01.2018 22:08

Abakus68 napisał(a):Taki ten Orebic niby mały jeno dwie uliczki piszesz a takie wielkie jajo... No no...
A tak zupełnie poważnie. Jakiś taki statyczny...Nawet maje -
Wiecie tak się zastanawiam, gdyby miejscowości w Polsce były cały czas oświetlone słońcem, czy też pokazywałyby inne piękno? Toż w Chorwacji nawet zniszczony budynek, mała uliczka, plażyczka, kot, zardzewiała brama wygląda jakoś inaczej. Coś jakby monumentalnie - przegnę gdy powiem kultowo?


Myślę ,że chodzi o coś innego. Podoba nam się Chorwacja nawet bez słońca , bo jest zupełnie inna niż Polska -taka egzotyczna.

Nasz kraj jest równie atrakcyjny dla obcokrajowców , bo jest dla nich równie egzotyczny :mrgreen:
Coś o tym wiem, bo mam w rodzinie rodowitego Ateńczyka. Ów Ateńczyk był zachwycony Polską (odwiedził nas latem) , a najbardziej podobało mu się to,że jest tu tak zielono :lol:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 03.01.2018 22:31

Nasz kraj jest równie atrakcyjny dla obcokrajowców , bo jest dla nich równie egzotyczny :mrgreen:


Kraj, czy społeczeństwo :wink:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.01.2018 17:06

Taką pisankę widzieliśmy też w Chorwacji w miejscowości Marija Bistrica.
To miejscowość położona 32 km od Zagrzebia, w pobliżu Parku Krajobrazowego Medvednica. Najważniejsze chorwackie sanktuarium maryjne.
DSC05337.jpg
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 04.01.2018 18:46

Katerina napisał(a):
Nasz kraj jest równie atrakcyjny dla obcokrajowców , bo jest dla nich równie egzotyczny :mrgreen:


Kraj, czy społeczeństwo :wink:

Jasne, że jedno i drugie :lol:

krakusowa napisał(a):Taką pisankę widzieliśmy też w Chorwacji w miejscowości Marija Bistrica.
To miejscowość położona 32 km od Zagrzebia, w pobliżu Parku Krajobrazowego Medvednica. Najważniejsze chorwackie sanktuarium maryjne.
DSC05337.jpg

Twoja pisanka wydaje się lepiej zachowana ,niż ta z Orebica, a są z tego samego roku 8O
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.01.2018 19:21

travel napisał(a): Twoja pisanka wydaje się lepiej zachowana ,niż ta z Orebica, a są z tego samego roku 8O

:oczko_usmiech: zdjęcie jest z 2014 roku :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Byłam w domu:)Relacja z odwiedzin w 2017r w skrócie PKO - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone