Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 20.05.2021 18:40

grze82 napisał(a):Dziękuje Bardzo nie zauważyłem tego :oops: Raz jeszcze dziękuje :D
Kurcze przy wyborze winiety 30 dniowej nie mam wyboru. Dlatego pojawiła się ta nie pewność.


Zgadza się, gdyż w tym przypadku winieta obowiązuje od daty wysyłki, zatem musisz założyć margines tygodnia na dostawę.

Skoro Twój urlop jest w terminie:

grze82 napisał(a):Wyjeżdżamy 18 lipca i wracamy 30 lipca.


to sugeruję, aby zakupić winietę 30-dniową z datą wysyłki 2 lub 5 lipca. Userzy zwykle podają, że list docierał do Polski w ciągu 5 dni.

Ewentualnie dwie "siódemki" - pierwsza od 17 lipca, a druga od 29 lipca. Dwie winietki generują co prawda niewielkie utrudnienie przy zrywaniu, ale naparstek spirytusu lub jakiegoś rozpuszczalnika na rąbek szmatki załatwia problem z pozostałościami kleju na szybie.
grze82
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 20.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) grze82 » 20.05.2021 20:48

Dzięki po raz 2 :D Teraz już upewniłeś mnie w moich przypuszczeniach co do zakupu i ważności winiety. W tym roku mam już sposób na łatwiejsze ściągniecie naklejki, mianowicie przed przyklejeniem na szybę parokrotnie "przyklejam" sobie na spodnie.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 21.05.2021 05:27

Fajny patent :idea: :wink:
etikan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) etikan » 25.05.2021 09:52

Składam zamówienie na winiety. Płace kartą VISA. Autoryzację w banku dostaje na 0€. Autoryzacja przechodzi a pieniądze nie są pobierane z konta. Pieniądze pobierają w dniu wysyłki? Jak to wygląda?
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2021 13:29

grze82 napisał(a):Dzięki po raz 2 :D Teraz już upewniłeś mnie w moich przypuszczeniach co do zakupu i ważności winiety. W tym roku mam już sposób na łatwiejsze ściągniecie naklejki, mianowicie przed przyklejeniem na szybę parokrotnie "przyklejam" sobie na spodnie.



Zacznij jeździć w krótkich spodenkach połączysz przydatne z pożytecznym. Zrobisz depilację i łatwiej odkleisz od szyby. :P :P Dodatkowo zawsze możesz polizać, jednak wtedy pojedziesz na dwóch gazach. :mrgreen: :oczko_usmiech:
etikan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) etikan » 28.05.2021 09:34

etikan napisał(a):Składam zamówienie na winiety. Płace kartą VISA. Autoryzację w banku dostaje na 0€. Autoryzacja przechodzi a pieniądze nie są pobierane z konta. Pieniądze pobierają w dniu wysyłki? Jak to wygląda?


Mija już tydzień i nadal nie pobrało środków z konta. Jak to wygląda w waszym przypadku?
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 28.05.2021 18:51

welna napisał(a):
zablo napisał(a):winiet na Czechy nie mają w tolltickets...

Kupisz na dalnice.cz . Szybko i fajnie.


a co to jest to dalnice.cz (https://edalnice.cz/pl/index.html#/validation)?

w między czasie znalazłem też https://mytocz.eu/pl

które jest państwowe i lepsiejsze?
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 28.05.2021 19:07

https://edalnice.cz/pl/index.html#/validation na samochody osobowe :arrow: :arrow: :arrow: ta lepsza :)
https://mytocz.eu/pl na samochody ciężarowe pow. 3,5 t.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.05.2021 19:22

zablo napisał(a):a co to jest to dalnice.cz (https://edalnice.cz/pl/index.html#/validation)?

w między czasie znalazłem też https://mytocz.eu/pl

które jest państwowe i lepsiejsze?

Do zakupu winiet dla osobówek https://edalnice.cz/pl/index.html#/validation
Myto jest dla aut pow. 3.5t
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 28.05.2021 20:37

etikan napisał(a):
etikan napisał(a):Składam zamówienie na winiety. Płace kartą VISA. Autoryzację w banku dostaje na 0€. Autoryzacja przechodzi a pieniądze nie są pobierane z konta. Pieniądze pobierają w dniu wysyłki? Jak to wygląda?


Mija już tydzień i nadal nie pobrało środków z konta. Jak to wygląda w waszym przypadku?


Czy próbowałeś skontaktować z tolltickets?

Którą winietę słoweńską zakupiłeś?

Płaciłeś kartą za pośrednictwem Paypal?
tommypop
Croentuzjasta
Posty: 296
Dołączył(a): 13.04.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommypop » 28.05.2021 21:27

etikan napisał(a):
etikan napisał(a):Składam zamówienie na winiety. Płace kartą VISA. Autoryzację w banku dostaje na 0€. Autoryzacja przechodzi a pieniądze nie są pobierane z konta. Pieniądze pobierają w dniu wysyłki? Jak to wygląda?


Mija już tydzień i nadal nie pobrało środków z konta. Jak to wygląda w waszym przypadku?


Miałem podobną sytuację jak opisujesz, ale w dniu wysyłki pobrali mi kasę z konta.
etikan
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) etikan » 10.06.2021 06:58

Kupiłem zamiast miesięcznej 2x 7-10dni i od razu zamówienie przeszło :)
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 10.06.2021 07:52

Takie szybkie pytanie bo już się pogubiłem, za dużo mam "podpowiadaczy" na około. Jeśli wjeżdżam do Czech i Austrii 2 lipca i z tą datą mam wykupione winiety to one są ważne do 10 lipca do 23.59, czy do 11 lipca do 23.59?
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3174
Dołączył(a): 16.02.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 10.06.2021 08:24

pancezary, winiety są ważne od godziny 0:00 pierwszego dnia obowiązywania do 23:59 ostatniego dnia obowiązywania - zobacz na poniższe zdjęcie (to elektroniczna winieta czeska):

edalnice.jpg


A liczymy to w ten sposób:

0001.jpg


Zatem Twoje winiety są ważne od 2 lipca (od godziny 0:00) do 11 lipca (do godziny 23:59) :idea:
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 20.03.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 10.06.2021 08:28

Dzięki Stachan :) Zawsze były dłuższe wyjazdy, więc na winiety nie zwracałem uwagi bo i tak kupowałem na dojazd i powrót. W tym roku krótszy wyjazd i chcę się wyrobić na jednej winiecie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone