Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 10.07.2021 10:36

maniek_wroc napisał(a):Winietę Austriacką kup online potwierdzenie będziesz miał za 5 minut tylko zaznacz że jesteś przedsiębiorcą:
https://shop.asfinag.at/pl/...CUT

Właśnie chciałem zakupić .... tylko ja mam zawsze problem z takimi schematami aby np. zaznaczyć, że jestem przedsiębiorcą jak nie jestem :wink: Czy to może się wiązać z jakimiś konsekwencjami /kontrolą ? A jak nie to rozumiem, że naklejkę też gdzieś po drodze przygarnę na stacji .?
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 10.07.2021 11:25

Jaką naklejkę? To e-winieta
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 10.07.2021 11:27

naszastruga napisał(a):Jaką naklejkę? To e-winieta

No tak. Po prostu jakbym się nie zdecydował na pisanie że jestem przedsiębiorcą to zostaje mi zakup naklejki.
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 10.07.2021 11:55

milosz78 napisał(a):
maniek_wroc napisał(a):Winietę Austriacką kup online potwierdzenie będziesz miał za 5 minut tylko zaznacz że jesteś przedsiębiorcą:
https://shop.asfinag.at/pl/...CUT

Właśnie chciałem zakupić .... tylko ja mam zawsze problem z takimi schematami aby np. zaznaczyć, że jestem przedsiębiorcą jak nie jestem :wink: Czy to może się wiązać z jakimiś konsekwencjami /kontrolą ? A jak nie to rozumiem, że naklejkę też gdzieś po drodze przygarnę na stacji .?


Zaznaczaj przedsiębiorcę i kupuj online, to się nie wiąże z żadnymi konsekwencjami a nawet jak byś trafił na kontrolę to będą sprawdzali potwierdzenie zakupu winiety a nie to czy jesteś przedsiębiorcą.
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 10.07.2021 12:51

maniek_wroc napisał(a): .../cut/Zaznaczaj przedsiębiorcę i kupuj online, .../cut

Dzięki. Tak zrobię.
Tatojuzlato
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.06.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tatojuzlato » 10.07.2021 13:30

milosz78 napisał(a):A jak nie to rozumiem, że naklejkę też gdzieś po drodze przygarnę na stacji .?

Tak, standardowe naklejki-winiety nadal można kupić.
Kaufel
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.07.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kaufel » 11.07.2021 13:49

Czy winietę na Austrię mogę kupić już w Austrii np tutaj Roadhouse Route B7 Kramer OG ?
Czy muszę ti zrobić przed przekroczeniem granicy (czyli jeszcze w Czechach) bo jak mnie lapna zaraz na granicy to dostane karę?
maniek_wroc
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniek_wroc » 11.07.2021 20:25

Możesz tam kupić na samej granicy nie sprawdzają winiety.
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 15.07.2021 17:09

Witam . Wyjazd w sierpniu wiec dzis zamowilem winiety na austrie i slowenie w formie naklejek ale jak i gdzie ogarnac winiete na czechy aby nie wtopic.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.07.2021 17:19

Zaba007 napisał(a):Witam . Wyjazd w sierpniu wiec dzis zamowilem winiety na austrie i slowenie w formie naklejek ale jak i gdzie ogarnac winiete na czechy aby nie wtopic.

https://edalnice.cz/pl/index.html#/validation
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 16.07.2021 18:03

Dzieki. A czy trzeba winiete elekroniczna na czechy wykupywac kilka dni wczesniej czy mozna przez internet w dniu wyjazdu ?
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 16.07.2021 18:11

Zaba007 napisał(a):Dzieki. A czy trzeba winiete elekroniczna na czechy wykupywac kilka dni wczesniej czy mozna przez internet w dniu wyjazdu ?


Mi przyszło powiadomienie i winieta w pliku PDF po chwili od zapłacenia.
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 16.07.2021 18:12

Dzieki. A czy trzeba winiete elekroniczna na czechy wykupywac kilka dni wczesniej czy mozna przez internet w dniu wyjazdu ?

jeśli płacisz kartą, to możesz w dniu wyjazdu
Zaba007
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 16.02.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zaba007 » 16.07.2021 21:17

To super. Dzieki.
Masterjam
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 09.11.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Masterjam » 05.08.2021 07:43

Po raz kolejny dziś kupiłem winietę na Słowenię poprzez tooltickets , i dziś chyba jakiś zonk , albo już mam lekka schizę. Wszystko wypełniłem jak trzeba płatność kartą , sms z autoryzacją i koniec na tym . Żadnego potwierdzenia na maila , na koncie tooltickets....W banku na koncie nie ma takiej blokady......Ktoś coś podpowie , czy od razu pisać do nich , czy poczekać. Żadnego numeru zamówienia tez nie mam ?

EDIT: Jest godzina 20:43 i dalej żadnej informacji że cokolwiek jest zamówione, czy dziś ktoś kupił winiety i dostał na maila jakąś informację?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone