Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomi308
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi308 » 02.08.2019 18:43

Witam.
Czy ktoś wie dlaczego nie ma słowackich winiet na tooltickets?
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 03.08.2019 18:08

Bo kupujesz winiety elektroniczne - tylko! Nie ma już nalepek.

Strona www eznamka

https://eznamka.sk/sk/
tomi308
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomi308 » 03.08.2019 21:24

Czyli węgierskie elektroniczne są dostępne a słowackie nie.
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 03.08.2019 22:16

tego to nie wiem...

Słowackie kupuję na eznamce, węgierskich nie kupowalem, austriackie i słoweńskie kupuję na tolltickets.

Tylko austriackie trzeba kupić trochę wcześniej - tam jest jakiś termin na odstąpienie od umowy....
kozlos
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 15.05.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozlos » 07.08.2019 16:06

tolltickets.com - kolejny raz i kolejny raz bez uwag. Zamówione w ostatni piątek, do domu przyszły już dziś ;)
kentucky
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 05.09.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kentucky » 12.08.2019 20:25

Winiety zamówione z powyższej stronu tydzień temu w niedzielę a doszły w czwartek. do Czech na 10 dni 12,5 euro Słowenia 7 dni 15 euro oraz Austria 10 dni 9,2 euro. Koszt wysyłki 2,5 euro . Zdecydowanie polecam , tym bardziej że przy naszej pierwszej podróży w środku nocy przed austriacka granicą znaleźliśmy tylko jeden czynny punkt z możliwością płatnością karta od 10 euro ... Trzeba było coś dokupić i najtańsza rzeczą w sklepiku była puszka coli za 2 euro ;D
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 13.08.2019 16:11

Dokładnie. W nocy lepiej jechać i nie martwić się czy będą takie jakie chcemy na granicy czy stacji paliw. Albo nie ma dwóch 10 D i jest jedna dłuższa i droższa albo inne kwiatki. Nigdy na plus, zawsze na minus bo się akurat skończyło. A polskie stacje i punkty przed granicami (np. Zwardoń) - to już czyste zdzierstwo. 2.5 EUR za przesyłkę, komplet na szybie i święty spokój.
leszekh
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszekh » 14.08.2019 10:52

Wszystko ładnie, pięknie, ale niech ktoś mi wytłumaczy ideę kupowania naklejki zamiast kupić elektroniczną (oczywiście tam gdzie się da)? Co do austriackiej winiety, to wystarczy zaznaczyć opcję przedsiębiorca (czy jakoś tak), żeby ominąć limit 18 dni - choć kupując naklejki przez neta (jeszcze z dostawą zza granicy) i tak bym zamawiał przynajmniej 2 tygodnie przed wyjazdem...
t-o-m-o
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 22.03.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) t-o-m-o » 15.08.2019 14:10

Witam. Możecie napisać jak wyglądała dostawa winiet? Przyjechał kurier czy dostaliście list do skrzynki? Pytam bo kurczę przy wpisywaniu adresu dalem ciała bo nie wpisałem numeru mieszkania i zastanawiam się czy przy dostawie kurier zadzwoni czy czy na moje nieszczęście list wróci do nadawcy
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 15.08.2019 14:46

Zależy co wybrałeś.
2.5 E to polecony pocztowy, kurier kosztuje więcej.
Spokojnie, napisz do nich dzisiaj maila
t-o-m-o
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 22.03.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) t-o-m-o » 16.08.2019 08:51

Ufff... list znalazł się na poczcie
kulas
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 04.07.2006
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulas » 18.09.2019 11:46

Ja w tym roku zamawialem drugi raz na toll tickets. W zeszłym roku bez problemów, winiety w skrzynce pocztowej zgodnie z terminem podanym w czasie zamawiania.
W tym roku niestety już tak kolorowo nie było. Wyjazd 4.08, winiety zamówione 12.07.2019, ze względu na Słoweńską winietę i termin powrotu mogli wysłać dopiero 19.07.2019. Dostawa powinna być maksymalnie po wszystkich maksymalnych terminach do 30-07-2019. W efekcie winiety przyszły 5.08 rano, kiedy byłem już w Chorwacji. Jeszcze upominałem się mailowo około 30-07, ale niestety nie dali rady.
Ale muszę powiedzieć, że obsługa reklamacyjna była ok. Zero problemów, tylko mail ze zgłoszeniem braku dostawy i że już mi nie są potrzebne bo musiałem kupić w drodze. Poprosili tylko o zdjęcie kupionych i naklejonych winiet na samochód i zwrotk kasy w ciagu 2-3 dni.
Tylko musiałem jeszcze odesłać im przesyłke z winietami, którą dostarczyli 05-08-2019. Ale to akurat na własne życzenie bo ktoś odebrał list mimo prośby, żeby tego nie robił.
W kazdym razie polecam, bo wygoda jest. Nie trzeba stać w kolejkach i tracić czasu.
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 20.09.2019 09:39

To jest właśnie cywilizowany handel. Już wyobrażam sobie w PL taką reklamację...
dkozii
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 03.01.2020
Winiety - jak to jest z datą? zakup internetowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) dkozii » 03.01.2020 18:18

Witam, założyłem profil na forum, ponieważ przede mną w tym roku pierwsza podróż do Chorwacji samochodem. Pierwszy (i pewnie nie ostatni post :D ) post dotyczy winiet. Planuję jechać przez Czechy, Austrię i Słowenię, więc potrzebuję 3 winiety. Planuję zakup przez internet. I teraz mam pytanie? Jak to jest z datami? Czy np jak kupię dzisiaj winietę przez internet to ona jest ważna na np 10 dni od chwili zakupu czy podaję datę od której ma być ważna? Z góry dzięki za odpowiedz
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.01.2020 20:05

Podajesz datę od której potrzebna Ci jest winieta.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone