Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karus
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 06.07.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) karus » 14.06.2019 07:18

@walp - dzięki!
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 17.06.2019 15:30

Czy ja coś źle robię, czy nie da się kupić winiet na Czechy i Słowenię? Coś się pozmieniało?

EDIT: widzę, że odświeżyli stronę i wszystko hula. Nie wiem czemu mnie na starą poprzednio przekierowało.

EDIT 2: O co chodzi z zakupem winiety na Słowenię? Od kiedy jest ona ważna, bo lekko się zgubiłem?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.06.2019 16:06

algirdas napisał(a):EDIT 2: O co chodzi z zakupem winiety na Słowenię? Od kiedy jest ona ważna, bo lekko się zgubiłem?

W tym wątku, na ten temat wszystko zostało już napisane.
Przejrzyj kilkanaście postów wstecz.
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 17.06.2019 16:08

walp napisał(a):
algirdas napisał(a):EDIT 2: O co chodzi z zakupem winiety na Słowenię? Od kiedy jest ona ważna, bo lekko się zgubiłem?

W tym wątku, na ten temat wszystko zostało już napisane.
Przejrzyj kilkanaście postów wstecz.


Ogarniętę. Dzięki :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 18.06.2019 15:13

Przed chwilą kupiłem elektroniczne winiety Słowacką i Węgierską - poszło sprawnie - otrzymałem potwierdzenia na e-mail.
valverde20
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 08.04.2019
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) valverde20 » 25.06.2019 12:27

Dobra sprawa. Winiety na Czechy i Słowenię zamówiłem we wtorek przed Bożym Ciałem. Od wczoraj mam je już u siebie.
Dzięki forumowiczom za ten wątek i wskazanie portalu do zamawiania winiet ;)
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1304
Dołączył(a): 13.08.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 25.06.2019 14:12

Ural napisał(a):Przed chwilą kupiłem elektroniczne winiety Słowacką i Węgierską - poszło sprawnie - otrzymałem potwierdzenia na e-mail.


Ja w tym roku po raz pierwszy kupiłem e-winietę na Austrię, tylko czeską zamówiłem przez tolltickets.
KasiaWW
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 17.01.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 27.06.2019 10:56

Witam
Zamierzam zakupić winiety przez stronę tolltickets i chciałam zapytać tak z ciekawości czy ktoś w ostatnim czasie zamawial przez tę stronę jeśli tak to jak długo oczekiwaliście na przesyłkę.
Dodatkowo chciałam zapytać czy jeśli jedna z winiet 7 dniowych straci ważność i będę chciała nakleić drugą ważną na kolejne 7 dni czy starą winiete muszę usunąć?
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 27.06.2019 11:35

KasiaWW napisał(a):Witam
Zamierzam zakupić winiety przez stronę tolltickets i chciałam zapytać tak z ciekawości czy ktoś w ostatnim czasie zamawial przez tę stronę jeśli tak to jak długo oczekiwaliście na przesyłkę.
Dodatkowo chciałam zapytać czy jeśli jedna z winiet 7 dniowych straci ważność i będę chciała nakleić drugą ważną na kolejne 7 dni czy starą winiete muszę usunąć?


Kasia, przeczytaj choć kilka postów wstecz i będziesz wiedziała ile sie czeka. Powinnaś usunąć nieważną winietę.
Marcin1976*
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976* » 03.07.2019 16:48

KasiaWW napisał(a):Witam
Zamierzam zakupić winiety przez stronę tolltickets i chciałam zapytać tak z ciekawości czy ktoś w ostatnim czasie zamawial przez tę stronę jeśli tak to jak długo oczekiwaliście na przesyłkę.
Dodatkowo chciałam zapytać czy jeśli jedna z winiet 7 dniowych straci ważność i będę chciała nakleić drugą ważną na kolejne 7 dni czy starą winiete muszę usunąć?

Datę wysyłki ustawiłem na 25.06.2019, a dziś czyli 03.07 mam winiety w domu. W sumie 9 dni (w tym 7 roboczych). Śledziłem status przesyłki na stronie: https://emonitoring.poczta-polska.pl/ podając tylko nr przesyłki (bez dodatkowych opłat przy zamówieniu). Osobiście polecam.
Winiety które straciły ważność należy usunąć przed naklejeniem nowych.
Pozdrawiam!
Mike_79
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mike_79 » 04.07.2019 12:05

Hej
miał ktoś kiedyś jakiś problem przy zamówieniu na stronie tolltickets.com
Zamawiałem dziś dla siebie i znajomych w sumie 19 winiet za ponad tysiaka, pieniądze z konta pobrało, potem wyskoczył jakiś
błąd na ich stronie i klops - kasę wcięło, a w zakładce My Account / Orders - echo, potwierdzenia na maila z zamówieniem
też nie dostałem :-(
a miało być tak pięknie - dwa lata temu kupiłem bezproblemowo



Po dwóch dniach mailowania dziś 06.07.2019 zamówienie zostało potwierdzone,...ufff
Czekam teraz tylko na przesyłkę....
Ostatnio edytowano 06.07.2019 17:42 przez Mike_79, łącznie edytowano 1 raz
KasiaWW
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 17.01.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaWW » 05.07.2019 06:31

Marcin1976* napisał(a):
KasiaWW napisał(a):Witam
Zamierzam zakupić winiety przez stronę tolltickets i chciałam zapytać tak z ciekawości czy ktoś w ostatnim czasie zamawial przez tę stronę jeśli tak to jak długo oczekiwaliście na przesyłkę.
Dodatkowo chciałam zapytać czy jeśli jedna z winiet 7 dniowych straci ważność i będę chciała nakleić drugą ważną na kolejne 7 dni czy starą winiete muszę usunąć?

Datę wysyłki ustawiłem na 25.06.2019, a dziś czyli 03.07 mam winiety w domu. W sumie 9 dni (w tym 7 roboczych). Śledziłem status przesyłki na stronie: https://emonitoring.poczta-polska.pl/ podając tylko nr przesyłki (bez dodatkowych opłat przy zamówieniu). Osobiście polecam.
Winiety które straciły ważność należy usunąć przed naklejeniem nowych.
Pozdrawiam!

Super czyli bez obaw można zamówić:)
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku:)
rojass
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rojass » 09.07.2019 07:05

Zamówiona winieta na Czechy 4.07, dzień później otrzymałem maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia do realizacji, a wczoraj kasa wróciła na konto bez żadnej informacji zwrotnej. Rok temu było sprawnie, bez problemów a w tym jakoś nie bardzo.
Yankee
Croentuzjasta
Posty: 143
Dołączył(a): 08.08.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yankee » 09.07.2019 10:14

Nie działa mi tolltickets. Zatrzymuje się na ostatnim etapie zamawiania czyli przy płatności ... miele, miele i nic. Nie przechodzi do 5 kroku.
Mieliście tez taki problem kiedyś ?
Mike_79
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mike_79 » 09.07.2019 12:37

Mają chyba przeciążenie serwerów :-) sezon zakupu winiet ruszył na dobre :-)
Jak pisałem parę postów wyżej, mi po zaakceptowaniu płatności mieliło, potem mnie wywaliło, po mailach do tolltickets otrzymałem od nich
potwierdzenie przyjęcia zamówienia, dziś już dostałem maila że przekazano moje zamówienie do wysyłki ( zgodnie z tym co zaznaczyłem).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone