Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wielkanoc w zielonej Słowenii

W Słowenii rośnie najstarsza winorośl na świecie, mająca ponad 400 lat. Jaskinia Postojna jest najczęściej odwiedzaną jaskinią w Europie. Jaskinia Vrtoglavica w Alpach Julijskich posiada najgłębszą studnię jaskiniową na świecie. Liczy 603 metry. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi osoby prowadzącej samochód wynosi 0,5 promila. 135 osób na 1000 posiada broń palną. W Słowenii znajduje się druga największa na świecie skocznia narciarska – Letalnica bratov Gorišek.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.04.2020 13:54

Nie udało się w Wielkanoc, ale zaraz po Świętach odświeżyłam tę wielkanocną relację sprzed trzech lat 8)

Można już zobaczyć zdjęcia z zielonej Słowenii i nie tylko ;)

Mam nadzieję, że się komuś przyda... Ja tam bardzo chętnie wrócę :D
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 14.04.2020 20:52

Przyda się zwłaszcza, że w tym roku może być tylko wirtualne zwiedzanie
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.04.2020 09:39

Sara76 napisał(a):Przyda się zwłaszcza, że w tym roku może być tylko wirtualne zwiedzanie

Justyna, trzeba myśleć pozytywnie :) Mam nadzieję, że nie tylko wirtualne...
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1447
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 26.04.2020 10:25

Skorzystałam z okazji i też przeczytałam. Nawet nie przypuszczałam, że tak mnie zainteresuje Ljubljana i to co tam zwiedziliście. :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.04.2020 11:41

pomorzanka zachodnia napisał(a):Skorzystałam z okazji i też przeczytałam. Nawet nie przypuszczałam, że tak mnie zainteresuje Ljubljana i to co tam zwiedziliście. :D

Cieszę się, że Ci się podobało :D
Poprzednia strona

Powrót do Słowenia - Slovenija



cron
Wielkanoc w zielonej Słowenii - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone