Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wiedeń

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vinniez
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vinniez » 28.05.2018 14:28

Czy parking U3 Erdberg nadal jest aktualnym i jednym z najlepszych po drodze z Polski do Chorwacji?
Cena nadal oscyluje wokół 4€/dzień?
Mam zamiar po drodze zatrzymać się na jakieś 3-4godz w Wiedniu na przerwę i szybkie zwiedzanie.
Ktoś tam niedawno zostawiał samochód i może to potwierdzić?
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 28.05.2018 15:15

Vinniez napisał(a):Czy parking U3 Erdberg nadal jest aktualnym i jednym z najlepszych po drodze z Polski do Chorwacji?

Jest aktualny, ale niekoniecznie jeden z najlepszych, po prostu jest jednym z wielu w centrum.
Koleżanka piekara114 podała wyżej taki użyteczny link. Klikamy na danym parkingu i mamy potrzebne informacje, godziny otwarcia, opłaty itd. :wink:
Vinniez napisał(a):Cena nadal oscyluje wokół 4€/dzień?

Tak, 3,4 euro/dzień.
Niepowaga
Autostopowicz
Przystanek- Wiedeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niepowaga » 16.07.2019 08:36

Witam.
Z czwartku na piątek wyjeżdżam do Chorwacji. Jadę do Fażany. Chcemy Wyruszyć ok godz 1-2 w nocy dojechać do Wiednia i tam spędzić dzień. Gdzieś czytałam że potrzebna będzie naklejka ekologiczna. Czy ktoś wie coś na ten temat?
Bravik
Cromaniak
Re: Przystanek- Wiedeń

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 16.07.2019 08:47

Niepowaga
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niepowaga » 16.07.2019 08:56

Dziękuję.
Crocodyl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 16.07.2019 09:03

Uwzględniając ten zapis "... Aktualnie, jeśli posiadasz pojazd firmowy (kategoria N1) albo ciężarówkę, aby wjechać do strefy środowiskowej Wiednia, musisz posiadać austriacką plakietkę ekologiczną Umwelt-Pickerl." rozumiem, że przedmiotowy wymóg posiadania naklejki eko nie dotyczy samochodów prywatnych oraz nie obowiązuje w czasie przejazdu tranzytem.
Endrju
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 16.07.2019 09:46

Też tak to rozumiem... zresztą od 2016, trzy razy byłem w Wiedniu i nie spotkałem się z czymś takim w wypadku prywatnych pojazdów.

"Jednakże ekologiczny Pickerl jest obowiązkowy w celu wjazdu do jednej z 6 utworzonych dotychczas stref ekologicznych tylko dla samochodów ciężarowych klasy N1, N2 i N3 oraz samochodów osobowych, które dla celów podatkowych zostały zarejestrowane jako samochody ciężarowe klasy N1."
agulus
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 19.07.2019 12:01

Vinniez napisał(a):Czy parking U3 Erdberg nadal jest aktualnym i jednym z najlepszych po drodze z Polski do Chorwacji?
Cena nadal oscyluje wokół 4€/dzień?
Mam zamiar po drodze zatrzymać się na jakieś 3-4godz w Wiedniu na przerwę i szybkie zwiedzanie.
Ktoś tam niedawno zostawiał samochód i może to potwierdzić?

Wiecie jak jest z tym parkingiem jeśli chodzi o lpg? Czytałam tu na wątku, że jest on nadziemny więc można, ale czy coś się zmieniło może?
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019