Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Weekend Majowy - Okolice Zadaru czy Krk?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 22.03.2016 15:11

Może zróbcie ankietę :). Ja postawiłbym na Krk, a jeszcze lepiej na Rovinj.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.03.2016 15:42

JackDaniels;) napisał(a):
FUX napisał(a):Zadar to lipa na kilkudniowy pobyt.
To zwykła mieścina typu Trzebnica, Oborniki, Oleśnica, Kłodzko, Świeradów, Duszniki, Zakopane, etc.
Każde bez klimatu.

Od Trzebnicy to Ty mi się odstosunkuj kurna mać :oczko_usmiech:

:mrgreen:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 22.03.2016 16:40

Krzychooo napisał(a):Może zróbcie ankietę :). Ja postawiłbym na Krk, a jeszcze lepiej na Rovinj.


Ja się odnosiłem tylko do wyboru pomiędzy Zadarem a Krk. Ale jeżeli możemy podsuwać coś alternatywnego to Rovinj jak najbardziej :) .
Agu_Ro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agu_Ro » 22.03.2016 17:54

witia napisał(a):
Krzychooo napisał(a):Może zróbcie ankietę :). Ja postawiłbym na Krk, a jeszcze lepiej na Rovinj.


Ja się odnosiłem tylko do wyboru pomiędzy Zadarem a Krk. Ale jeżeli możemy podsuwać coś alternatywnego to Rovinj jak najbardziej :) .


No pewnie, że możecie podsuwać również inne opcje :) Ale nie niżej niż Zadar bo chcemy zrobić ok 1000 km :) Dzięki innym opcjom będziemy mieć większy mętlik w głowie :D A tak na poważnie zawsze fajniej mieć porady co do większej ilości miejsc niż mniejszej.

namo napisał(a):Ja jadę w tym roku na majówkę, to będzie druga w Pagu. Zatrzymujemy się w Apartmani Mary. Daj znać jeśli nie macie jeszcze gdzie spać.

Na poprzedniej majówie nie doskwierało ciepło, słońce było nawet za chmurami ale zostawiło ślady na skórze. Zjarało nas na raki, więc uważaj z brzuchem nawet jak słońca nie będziesz widziała. Było w sam raz na kąpiel i łowienia krabów.


Dziękuję za linki :) Jedziemy w ciemno :) Myślę, że bez problemu znajdziemy nocleg :) Pag jest piękny, dokładnie zapoznałam się z Twoją świetną relacją, ale chyba jednak wole miejsca gdzie spotkamy więcej ludzi i będzie się coś działo :) Z brzuszkiem z pewnością zastosuje wszystkie niezbędne zasady bezpiecznego plażowania w ciąży :)
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 22.03.2016 19:29

W takim razie tym bardziej polecam Rovinj. Zerknij tutaj, pięknie pokazała go Marzena: istria-i-bra-dwie-twarze-chorwacji-t43754-45.html#p1278595

Istrii na cały urlop raczej bym nie wybrał, ale na dłuższy weekend na pewno warto! Wiadomo, rzecz gustu, ale według mnie miasteczek, które mogłyby rywalizować urodą z Rovinjem, nie ma w Cro zbyt wiele, na dodatek leżą sporo dalej (Trogir, Dubrownik, Korczula...).
Agu_Ro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 14.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agu_Ro » 23.03.2016 11:32

Dzięki za link do relacji :) Przeczytałam jednym tchem, a i zdjęcia Marzeny robią ogromne wrażenie :) no to już mamy 3 opcje do wyboru i jeszcze nieco ponad miesiąc do wyjazdu :) Trzymam kciuki za dobrą, słoneczną i ciepłą pogodę ;)
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Weekend Majowy - Okolice Zadaru czy Krk? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone