Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczoraj wróciłam:(

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 27.12.2007 18:17

Miło mi :) że Cie zainteresowała relacja.
Oczywiście popełniłam mnóstwo błędów, pierwszy to jej umiejscowienie. Ale tłumaczy mnie brak doświadczenia na forum. W ogóle uważam, że raczej mało jest dopracowana w porównaniu z innymi, np. z Twoją.
Wiesz historia to moja pasja, może dlatego mi wychodzą takie opisy? Może to wynika z zawodowego skrzywienia?
Podejście takie jak Twoje jest ok, ważne są odczucia. Najważniejsze chyba. I całe szczęście, że nie wszystkim podoba się to samo, byłoby okropnie nudno :)
Co do Ulcinja, to kocham bliskowschodnie klimaty, a to jest taki właśnie klimat i odnalazłam tam dokładnie to, czego szukałam. Jednak nie jestem wcale zdziwiona, że nie wszystkim się to podoba.
A co do następnej relacji, to w jakimś sensie będziesz jej współtwórcą :)
Pozdrawiam
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1380
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 27.12.2007 18:42

caal napisał(a): W ogóle uważam, że raczej mało jest dopracowana w porównaniu z innymi, np. z Twoją.


caal,

No tak, ale Ty ją pisałaś w tydzień czy dwa ... a u mnie będzie za chwilę dwa miesiące od kiedy 'tworzę' i jeszcze do połowy nie dotarłem :D ... coś za coś :lol:


caal napisał(a): Wiesz historia to moja pasja, może dlatego mi wychodzą takie opisy? Może to wynika z zawodowego skrzywienia?


To widać, słychać, i czuć :D ... ale oczywiście w pozytywnym sensie :)


caal napisał(a): A co do następnej relacji, to w jakimś sensie będziesz jej współtwórcą :)


Pożyjemy, zobaczymy :lol: :lol: ... ale jeżeli przekonasz się bardziej do tej Albanii, to już będzie jakiś 'wkład' :D

Pozdrawiam,

PAP
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 27.12.2007 22:57

Do Albanii bardzo jestem przekonana. Myślałam, że Ty też o nią tylko zahaczyłeś. A to była cała wyprawa :) Co zupełnie zmienia moją optykę, jesli chodzi o tamtejsze drogi :)
I teraz mam zagwozdkę, bo mam też trasę alternatywną, muszę się z tym wszystkim przespać :)
jolanta piatek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2008
Biuro Omega czy jest wiarygodne?

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolanta piatek » 04.05.2008 13:25

Witam. Wybieramy sie ze znajomymi do Czarnogóry. Znależliśmy biuro Omega na internecie , ale mamy obawy że zostaniemy wyrolowani. Nikt z nas nie zna tego biura. :cry: Prosze o informacje.
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 07.05.2008 11:43

Witam, wczoraj wróciłam i dopiero teraz przeczytałam post. Ja osobiście bardzo sobie agencję Omega chwalę. Wszystko było dokładnie tak jak na ich stronie internetowej. Nie mam pojęcia skąd te watpliwosci, ale wydaje mi się, że agencja Omega jest mylona z jakąś inną. Na podstawie mojego ubiegłorocznego pobytu moge tylko z ręką na sercu gorąco Omege polecić.
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 07.05.2008 16:12

caal napisał(a):Witam, wczoraj wróciłam

...skoro wczoraj wróciłaś, to ja dzisiaj się dopiszę...

Twoją relację pochłonęłam w zeszłym roku, ale wtedy mnie jeszcze na forum oficjalnie nie bylo, ale skoro już jestem, to (oprócz tego, że właSnie się przywitałam) muszę powiedzieć, że SUPERANCKO (o ile istnieje takie słowo) piszesz - duża porcja humoru, powiązana z lekkością pióra (a raczej klawiatury :wink: ) i ta opowieść o czasach minonych... mniam!

pozdrawiam
"odtejporyfanka"
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 07.05.2008 16:40

Tymona dzieki :) zapraszam na relacje o Istrii, którą własnie zaczynam spisywać. po tylu pochwałach mam nadzieję, że nie będzie zła, bo teraz będę pisać z obciążeniem psychicznym :oops:
jolanta piatek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolanta piatek » 07.05.2008 19:15

Witam. Czy ktoś zna agencje turystyczną LIMBA? Czy można im zaufać? :)
-Yaro-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1067
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Yaro- » 07.05.2008 19:42

jolanta piatek napisał(a):Witam. Czy ktoś zna agencje turystyczną LIMBA? Czy można im zaufać? :)

Dwa lata temu korzystałem z usług tej agencji, pobyt na Słowacji nie było żadnych problemów i byłem zadowolony.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 07.05.2008 19:48

-Yaro- napisał(a):
jolanta piatek napisał(a):Witam. Czy ktoś zna agencje turystyczną LIMBA? Czy można im zaufać? :)

Dwa lata temu korzystałem z usług tej agencji, pobyt na Słowacji nie było żadnych problemów i byłem zadowolony.

My natomiast dość często korzystamy z ich usług podczas pobytu na Słowacji i w Czechach.
Wszystko jest ok. :papa:
jolanta piatek
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 04.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolanta piatek » 09.05.2008 06:27

Dzięki. Miałab obawy co do tej agencji , poniewaz wszystkie sprawy załatwia się przez internet. Trzeba wpłacić zaliczkę a nie wiadomo co może cie czekać. 45% całej kwoty nie mało , biorąc pod uwagę że wybieramy sie na wczasy wieksza grupą. Troche sie uspokoiłam. :D
monika3115
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.05.2008
Teraz na mnie kolej! ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika3115 » 14.05.2008 20:32

Niektórzy już po chorwackich wojażach, a ja jeszcze się rozkoszuję myślą, że to ciągle przede mną:) Moja kolej już w przyszłym tygodniu!!!
Trudno się w pracy skoncentrować, praktycznie już "stoję w blokach startowych" :)
W tym roku wybieramy się na półwysep Istria, w okolice Puli. Praktycznie wszystko już dopięte na ostatni guzik, samochód po przeglądzie, lista przedwyjazdowych zakupów w Tesco też już gotowa /każdy orze jak może ;) /. Jak zwykle za to pakowanie zaskoczy mnie kilka godzin przed wyjazdem. W tamtym roku naładowałam tyle ciuchów, że praktycznie jednej torby nie wyciągałam z bagażnika:) Ale - kobiety - Wy mnie w tym temacie rozumiecie ;)
W tym roku tylko tydzień w Cro, gdyż zachciało się nam jeszcze po sąsiedzku zaliczyć Włochy, ale z pewnością - jak zwykle wrócę zakręcona i z wielkimi marzeniami odnośnie Chorwacji ( ach...żeby móc kiedyś rezydować w tym pięknym kraju od wiosny do wczesnej jesieni....). No ale cóż, niemiecka emerytura mi raczej nie grozi ;)))
Pozdrawiam wszystkich cromaniaków bardzo ciepło. Za tydzień wychylę Wasze zdrowie szklaneczką figowego "bimberku". Ok, ok, kończę - już czuję te wściekłe spojrzenia ;)))))
Zdravo!!!
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 14.05.2008 20:49

No jakbym siebie słyszała mówiąc o tych ciuchach nie wyjmowanych z bagażnika :) A w tym roku zabrałam duzo mniej i uważam, że to był błąd :twisted:
Ehhh powtórzysz po trosze moja trasę, bo własnie tydzień temu wróciłam z Istrii, z Rovinja. Bardzo Ci zazdroszczę oczywiście, ale wypij, wypij naszde zdrowie :) i baw sie dobrze, a po powrocie opisz koniecznie wrażenia :)
ebolec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1432
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ebolec » 12.07.2008 10:06

Witam,
milo mi sie czytalo relacje z podrozy- szczegolnie ze wzgledu na szczegoly i podejscie historyczne w opisach odwiedzanych miejsc (rozumiem, ze ze wzgledu na wykonywana prace zawodowa).Opis byl intrygujacy. W biezacym roku wraz z rodzinka wybieram sie do Czarnogory. Poczatkowo mialo to byc Ulcinj ale po namysle wybieramy sie do Petrovac.
Dzieki takim relacjom jak ta mozna posmakowac miejsc, o ktorych pisze autor.
Pozdrowienia
artmal
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 18.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artmal » 19.07.2008 21:30

extra , będę chciał zobaczyć kilka miejsc opisanych przez ciebie we wrześniu , ale ograniczę się tylko do chorwacji
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wczoraj wróciłam:( - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone