Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczasy w Gruzji

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009
Wczasy w Gruzji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 29.02.2012 20:24

Witam,

Czy ktoś był na wczasach (zaznaczam wczasach - czyli pobyt stacjonarny nie objazdówka) w Gruzji? Szukając przez biura podróży to głównie objazdówki są i to w dosyć wygórowanej cenie. Jak wyglądają plaże, podobnie jak w Bułgarii? Jak wygląda infrastruktura, hotele? Czy jest to dobry pomysł na wczasy z dziećmi 9 i 7 lat? Jakie ceny na miejscu? Szukać przez biuro (kwestia lotu) czy można zaryzykować szukania jakiś noclegów na własną rękę? Proszę o wszelkie informacje czy ktoś juz przetestował taki wariant. Myślę w tym roku nad alternatywą dla Chorwacji, może Bułgaria!? Tyle, że żona boi się długiej podrózy samochodem (jednak kawałek dalej niz Chorwacja) a samolotem to znowu na 4 osobową rodzinę wychodzi spora suma!? Ktoś cos może polecić bo żona już coś wspominała o brrrrrr... polskim Bałtyku, że niby pogoda będzie dobra w tym roku.... Mnie się jakoś to nie widzi:(

Pozdrawiam Cro-maniaków!
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 29.02.2012 22:15

Za wiele nie pomogę, ale moja koleżanka była w zeszłym roku.
Organizowała sobie z chłopakiem wyjazd sama. W ciągu dwóch tygodni była w górach i nad morzem.
Spali w prywatnych "pensjonatach", nie w hotelach.
Zwykle była jako taka łazienka wspólna z gospodarzami,
ale raz spali nawet w takiejn ruinie, że u nas obora lepiej wygląda- naprawdę.
Niemniej ludzie sa tam niezwykle życzliwie nastawieni do Polaków i nosili by ich na rękach.
Tanio nie jest, szczególnie jesli chciałoby się wynajać przewodnika w górach, bo szlaki praktycznie sa bez oznaczeń, ale zdjęcia były super.
Jako ciekawostkę dodam, że raz czekali na odgruzowanie drogi w górach przez koparkę czy jakiś inny ciężki sprzęt, bo AKURAT lawina skalna zasypała "drogę".
Dla dzieci stanowoczo odradzała- mimo wszystko.
Koszt był znaczny, chociaz niższy niż przez biuro podróży- lwią część stanowiły koszty podróży samolotem.
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 01.03.2012 14:01

Dzięki za info! Faktycznie ze wzgledu na dzieci, chyba odpuszczę ten rejon... Ktoś ma jakąś sensowna alternatywę co do Chorwacji. Chociaż szczerze powiem, że w Cro byłem już 5 razy, w tym 4 ostatnie lata pod rząd i mnie się nie znudziła! Co roku bardziej na południe ale zawsze na lądzie, może teraz czas na wyspy!? Musze jakoś żonie wyperswadować Bałtyk.....
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 02.03.2012 09:58

Relacja z podróży również po Gruzji : http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=9070
przeczytać i obejrzeć warto ale raczej Cię nie zachęci.
Aki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aki » 02.03.2012 16:45

Zacząłem przegladać i na pierwszy rzut oka pieknie się zapowiada! Juz po samej trasie na mapie widać że "kawałek" drogi zrobiliście:) ale to wyprawa wymagająca przygotowań i na pewno na letni urlop z dziećmi odpada:(
Mnie się marzy taka objazdówka po USA i może kiedyś mi się to uda, mocno w to wierzę bo nawet i srodki by się znalazły, tyle, że z czasem krucho, na miejscu trzymają dzieci, praca i kupa innych obowiązków przed którymi cięzko uciec....!!!
Na pewno przestudiuję Waszą podróż szczegółowo! Dzieki za linka i pozdrawiam!

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone