Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z psem?

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 26.01.2012 00:19

ładne, dzieki, na pewno rozważe :)
Umbro
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.04.2012
Wakacje z 3 psami

Nieprzeczytany postnapisał(a) Umbro » 15.04.2012 20:41

Witam,
planuję w tym roku pojechać do Chorwacji z psem. Problemem jest, że 2 osoby z którymi mamy jechać mają 2 jamniki. Czy ktoś ma może namiary na domek/apartament, gdzie można pojechać z psami? Wszędzie praktycznie jest ograniczenie, że można mieć 1 zwierzaka (szukałam tylko po internecie).
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 15.04.2012 20:58

Ja tam czuję sie bezpiecznie i żadnego psa nie zabieram,wystarczy że czają sie z radarami za krzakami:-) a tak poważnie to zawsze wyslij zapytanie i bedziesz wiedział czy zwierzak jest mile widziany:-) Ja na kampach widziałem psy,koty,ptaszki w klatkach,świnki morskie,...ach ci Niemcy :-))pozdro
DORA01
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.06.2012
Re: Wakacje z 3 psami

Nieprzeczytany postnapisał(a) DORA01 » 06.06.2012 20:41

Umbro napisał(a):Witam,
planuję w tym roku pojechać do Chorwacji z psem. Problemem jest, że 2 osoby z którymi mamy jechać mają 2 jamniki. Czy ktoś ma może namiary na domek/apartament, gdzie można pojechać z psami? Wszędzie praktycznie jest ograniczenie, że można mieć 1 zwierzaka (szukałam tylko po internecie).


Ja tez jade za miesiac do Chorwacji z dwoma psami shitzu. My jedziemy do Novalji na wyspe PAG. Jesli jeszcze nie znalezliscie apartamentu a jestes zainteresowany to daj znac to wysle ci namiary. Ten gosc powiedzial ze nie ma ograniczenia jesli chodzi o ilosc zwierzat i nie bierze dodatkowych oplat za psy.
Marek75
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 26.08.2006
Re: Wakacje z 3 psami

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek75 » 06.06.2012 22:37

DORA01 napisał(a):
Umbro napisał(a):Witam,
planuję w tym roku pojechać do Chorwacji z psem. Problemem jest, że 2 osoby z którymi mamy jechać mają 2 jamniki. Czy ktoś ma może namiary na domek/apartament, gdzie można pojechać z psami? Wszędzie praktycznie jest ograniczenie, że można mieć 1 zwierzaka (szukałam tylko po internecie).


Ja tez jade za miesiac do Chorwacji z dwoma psami shitzu. My jedziemy do Novalji na wyspe PAG. Jesli jeszcze nie znalezliscie apartamentu a jestes zainteresowany to daj znac to wysle ci namiary. Ten gosc powiedzial ze nie ma ograniczenia jesli chodzi o ilosc zwierzat i nie bierze dodatkowych oplat za psy.


Jeżeli można prosić o te namiary, byłbym wdzięczny adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 16.02.2013 00:17

Ja juz wysiadam....bylismy rok temu pierwszy w Cro raz i oczywiscie nie wyobrazam sobie teraz nie jechac...tylko ze doszedl nam kolejny czlonek rodziny...dog de bordox i choc to sucz spokojniejsza od yorka, swoimi wygladem przeraza :roll: gdzie nie pisze kazdy pyta jaka rasa....kiedy odpowiadam slysze niestety :(
Moze ktos z was ma namiary na jakas kwatere gdzie nas przyjma ? oprocz suni mamy jeszcze 2 dzieci tak wiec jest nas troche :wink:
Przerobilam juz nawet Czarnogore i wrocilam na Wegry...i obawiam sie skonczyc w Rewalu jak tak dalej pojdzie :twisted:

pooomocyyyyyyy !!!
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 19.02.2013 23:51

sesa napisał(a):Ja juz wysiadam....bylismy rok temu pierwszy w Cro raz i oczywiscie nie wyobrazam sobie teraz nie jechac...tylko ze doszedl nam kolejny czlonek rodziny...dog de bordox i choc to sucz spokojniejsza od yorka, swoimi wygladem przeraza :roll: gdzie nie pisze kazdy pyta jaka rasa....kiedy odpowiadam slysze niestety :(
Moze ktos z was ma namiary na jakas kwatere gdzie nas przyjma ? oprocz suni mamy jeszcze 2 dzieci tak wiec jest nas troche :wink:
Przerobilam juz nawet Czarnogore i wrocilam na Wegry...i obawiam sie skonczyc w Rewalu jak tak dalej pojdzie :twisted:

pooomocyyyyyyy !!!


Wg mnie nie ma problemu. Wystarczy zapytac o to wprost podczas zapytania o rezerwacje. Pełne jest kwater z psami. Wystarczy dobre poszukac. Np na http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/. Wystaczy odpowiednio wyfiltrowac .
Sam jade z psem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.02.2013 00:33

marcgrzy napisał(a):Wg mnie nie ma problemu. Wystarczy zapytac o to wprost podczas zapytania o rezerwacje. Pełne jest kwater z psami. Wystarczy dobre poszukac.

Proszę przeczytać regulamin działu w różowej ramce :idea:
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 20.02.2013 11:35

a gdzie jedziecie ?
Wysylam zapytania i wysylam i jak slysza z jakim to...:(

a powiedzcie mi jak to logistycznie wyglada ? przeraza mnie , na plaze z psem wejsc nie mozna , w apartamencie go zostawic nie mozna, wiec ja z dziecmi nad woda ? a maz z psem w domu ? :mrgreen:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 20.02.2013 13:10

Poczytaj relacje "naznaczone czterema łapami"... Wszystko da się sprawnie zorganizować.
Pozdrówki
sesa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 03.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sesa » 18.05.2013 19:20

Kasia, poczytałam :)
wszystko już wiem,wciąż tylko miejsca brak :)
KingaK
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2013
WAKACJE Z PSEM :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) KingaK » 27.06.2013 11:24

Witajcie,

jak już zdążyłam się zorientować podobnych tematów jest sporo, jednakże jestem tu nowa, a większość postów jest z zeszłego lub jeszcze z poprzedniego roku. A mi zależy na świeżych informacjach :)

Jesteśmy na etapie planowania urlopu (początek sierpnia) i pomyśleliśmy o Chorwacji. Z tym, że planujemy pojechać z psem, ponieważ w tym roku nie mamy go gdzie zostawić. Pies ma 7 m-cy i jets czekoladowym wyżłem gładkowłosym ;) Czy możecie doradzić jakieś miejsca, gdzie warto pojechać z psem, gdzie pies będzie akceptowany, fajnie byłoby jakby w pobliżu były odludne plaże.

Z góry dziękuję za ponoc.
KInga.
JB
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.05.2002
Re: WAKACJE Z PSEM :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) JB » 27.06.2013 15:08

Witam
Właśnie wróciłam z Pagu, miejscowość Vlaśći. Przy Pensjonacie Dupin stojacym przy plazy jest wydzielone miejsce "plaża dla psów" Ale na plaże obok przybiegały miejscowe pieski i kompały się z plażowiczami. Do odludnych plaż trzeba podjechać w inne miejsca na Pagu.
bulkowski
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.06.2013
Re: WAKACJE Z PSEM :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) bulkowski » 27.06.2013 22:47

Witam!!

Również szuka namiarów do kwater gdzie akceptowane są psy. Potrzebuję kwatery dla 3 osób z psem w terminie około 09-19 lipiec 2013. Proszę o jakieś namiary,

Pozdr!
marcgrzy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcgrzy » 29.06.2013 16:25

Właśnie wróciłem z CRO z moim psiakiem. Było rewelacyjnie. Z psem można wejść wszędzie ( oprócz kościołów). Piesek wszędzie dostawał miskę z wodą. Pływał statkiem z Primosten do KRKA, wzięliśmy go na całodzienną wyprawę wypożyczona łodzią ( czuł się tam lepiej niż w samochodzie). A co najlepsze. Podjechaliśmy na zakupy w Sibeniku do centrum handlowego. Żona została w aucie w z pieskiem a ja poszedłem na zakupy. Jak się okazało została niepotrzebnie. Po centrum ludzie chodzą normalnie z psami i nawet na spożywkę wchodzą. SZOK. Szkoda że nie mieszkam w Chorwacji :)

Więc jak ktoś ma obawy to pora je wszelkie rozwiać. Zabierajcie swoje czworonogi ze sobą. One też muszą mieć wakacje :)

Mój piesek to taki większy Maltańczyk ( 6,5 kg).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Wakacje w Chorwacji z psem? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone