Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje, których miało nie być....

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.09.2010 12:36

Takiego samego pana Mikołaja widziałam w ubiegłym roku w Splicie :lol: Miał dodatkowo worek... z prezentami :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.09.2010 12:42

Czy pamiętasz ile czasu było na zwiedzanie wyspy?
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 23.09.2010 12:55

Jacek S napisał(a):Czy pamiętasz ile czasu było na zwiedzanie wyspy?


To zależy, o której tam popłyniesz.
Ostatni kurs z portu na wyspę jest o godz. 18-tej, a powrót ostatniego "pływadła" z wyspy do portu - o 20 - tej.

Rejsy rozpoczynają się już o 9-tej
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.09.2010 13:44

Dzięki - super.
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 23.09.2010 14:56

monia85 napisał(a):Takiego samego pana Mikołaja widziałam w ubiegłym roku w Splicie :lol: Miał dodatkowo worek... z prezentami :lol:


Widocznie to taki Hrvatski Sv. Nikola :D
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 23.09.2010 15:09

weldon napisał(a):W tym jest jakaś prawidłowość, że dłuższe odcinki skracają czas ...
Przynajmniej u mnie :D


W takim razie kolejny odcinek tak długi już nie będzie :wink: :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 23.09.2010 16:16

I chciałam o Lokrum napisać, i o tych pawiach, a raczej o jednym jak osioł łupartym pawianie :wink: (to trzecia możliwość odmiany tego wyrazu :lol: ), ale Mikołaj pobił wszystko :lol: Chciałoby się powiedzieć normalnie jak w czeskim filmie :lol:

pozdrawiam
:D
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 24.09.2010 12:29

Tymona napisał(a):...a raczej o jednym jak osioł łupartym pawianie :wink: (to trzecia możliwość odmiany tego wyrazu :lol: )...

Odmiana bombowa :lol: :wink:


Tymona napisał(a):...Mikołaj pobił wszystko Chciałoby się powiedzieć normalnie jak w czeskim filmie
pozdrawiam
:D


:lol: początkowo myślałam, że mam jakąś wizję :lol:

Ja również pozdrawiam :papa:



No to przed kolejnym odcinkiem zapowiedziane wcześniej zdjęcia pt. "Bačinskie jeziora". Jak wspomniałam, znacznie piękniej wyglądały rano, jak jechaliśmy w stronę Dubrownika, ale poźnym popołudniem też były licznie opstrykiwane. Do tego stopnia, że trudno było się dostać do barierki, hmm, nazwijmy to ochronno - widokowej.

Z tego, co się dowiedziałam, wynika, że można tutaj także popływać sobie łódką, a taka wodna wyprawa połączona jest z atrakcjami w postaci kąpieli we wspomnianych jeziorach oraz grillem na przyjeziornych polankach.

Tablica informacyjna
Obrazek



Pierwszy widoczek na jeziora
Obrazek

Drugi widoczek
Obrazek

Trzeci widoczek
Obrazek

I widoczek czwarty
Obrazek




Obiecałam, że tym razem będzie krótko - no to jest :wink: :lol:
Pozdrawiam czytaczy i oglądaczy :papa:
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 24.09.2010 13:01

Nigdy się na dłużej nie zatrzymaliśmy przy tych jeziorach :oops:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 25.09.2010 20:05

Elizasz ,
ja, jako zupełny żółtodziób, rok temu jadłam obiadokolację w konobie bardzo blisko Bacinskich Jezior i nawet nie wiedziałam, że takowe tam, niedaleko są - to dopiero wstyd :oops: .

Ale człowiek z każdym razem robi się mądrzejszy i coraz więcej miejsc odkrywa :wink: :lol: :wink:

(nawet życia może nie starczyć na te odkrycia - tak sobie myślę)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 25.09.2010 22:19

Elizasz napisał(a):Nigdy się na dłużej nie zatrzymaliśmy przy tych jeziorach :oops:

No właśnie ja też nie :( Zupełnie nie rozumiem dlaczego. Ale nadrobię to na pewno :)
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 25.09.2010 23:55

Elizasz napisał(a):Nigdy się na dłużej nie zatrzymaliśmy przy tych jeziorach :oops:


powiem Ci że chyba mało kto tam się zatrzymuje (w sensie odwiedzania). Ja też 4 razy tam przejeżdżałem i zawsze na mnie ich widok robił wrażanie, ale przecież jedziemy do Dubrownika! albo.. późno już, wracamy z Dubrownika. i nigdy nie ma czasu aby poznać te niewątpliwie ciekawe miejsce.

obiecuję sobie że przy przyszłorocznym wyjezdzie nie ominę tych jezior.

8)
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 26.09.2010 10:50

kor_nick napisał(a):
Elizasz napisał(a):Nigdy się na dłużej nie zatrzymaliśmy przy tych jeziorach :oops:


powiem Ci że chyba mało kto tam się zatrzymuje (w sensie odwiedzania). Ja też 4 razy tam przejeżdżałem i zawsze na mnie ich widok robił wrażanie, ale przecież jedziemy do Dubrownika! albo.. późno już, wracamy z Dubrownika. i nigdy nie ma czasu aby poznać te niewątpliwie ciekawe miejsce.



ha, dokładnie tak samo to sobie tłumaczymy :D 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 26.09.2010 11:46

Sroczko, trafiłam tu z opóźnieniem, ale już nadrobiłam zaległości. Piękna relacja, świetnie napisana. Czytając, uśmiechałam się do swoich wspomnień.
Z sentymentem wspominam wyspę Lokrum i przechadzające się tam pawie. Dodają wyspie elegancji :wink: :D

Bardzo się cieszę, że wakacje, których miało nie być, jednak były :D I że tak pięknie się udały :D

Pozdrawiam serdecznie :papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.09.2010 20:22

Elizasz napisał(a):Nigdy się na dłużej nie zatrzymaliśmy przy tych jeziorach :oops:


Wiele osób traktuje je po macoszemu , a szkoda , bo spokój i cisza nad tymi jeziorkami ma siłę kojącą :D Szczerze polecam

Rozumiem jednak , że nie po to się jedzie tysiąc kilometrów nad Jadran , żeby nad Jeziorami Baczyńskimi czas spędzać :lol: :lol:


Pozdrawiam
Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wakacje, których miało nie być.... - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone