Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W pogoni za flamingami… część 2 (str.50)

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.03.2017 18:24

Widoczki ze szczytu rzeczywiście super i po słońcu stwierdzam, że byłeś tam w okolicy południa....
Ja nawet nie myślałam wchodzić na ten szlak, było już późno, a zanim byśmy weszli to już pewnie zachód słońca by nas dopadł....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.03.2017 22:07

To jeszcze mapa do ostatniego odcinka:
mapa2B.png
mapa1.png
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21046
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 25.03.2017 17:49

piekara114 napisał(a):Widzę, że anonimy czytają, ale nikt się nie odzywa, więc dla Anonimów kolejny odcinek....


Czytają...czytają... :) tylko bardzo nie lubię pisać z telefonu...lub też inaczej...jak mam z niego pisać to jestem chory... :wink: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.03.2017 18:11

Ja ogólnie nie lubię przeglądać netu w kom czy tablecie i robię to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Tylko laptop czy inny PC. :papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21046
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 25.03.2017 18:24

piekara114 napisał(a):Ja ogólnie nie lubię przeglądać netu w kom czy tablecie i robię to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Tylko laptop czy inny PC. :papa:


W pracy, w wolnych chwilach tylko telefon niestety mi pozostaje... :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 25.03.2017 18:32

ajdadi napisał(a):
piekara114 napisał(a):Widzę, że anonimy czytają, ale nikt się nie odzywa, więc dla Anonimów kolejny odcinek....


Czytają...czytają... :) tylko bardzo nie lubię pisać z telefonu...lub też inaczej...jak mam z niego pisać to jestem chory... :wink: :papa:


właśnie nadrobiłem 5 stron...na telefonie :mrgreen: tak mi wygodniej, chociaż zdjęcia trochę małe 8O
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21046
Dołączył(a): 04.09.2013
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 25.03.2017 19:25

słoma79 napisał(a):
właśnie nadrobiłem 5 stron...na telefonie :mrgreen: tak mi wygodniej, chociaż zdjęcia trochę małe


...właśnie...i klawiatura mogłaby być większa... :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.03.2017 22:57

Miło mi Chłopaki, że się dla mojej relacji tak męczycie :D :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.03.2017 23:01

środa, 8 lutego 2017

W dniu dzisiejszym miała być najładniejsza pogoda w czasie całego naszego pobytu na Cyprze. To oczywiście w planie plażowano i próba kąpieli…. :mrgreen: :mrgreen:

Rano, roleta do góry i słońce jestObrazek Pan M. stwierdza, że mocno wieje 8O 8O Ja nie dowiarek wychodzę na nasz taras (a bo nie pisałam, mieliśmy i balkon i duży zacieniony taras (dach z wyższego piętra)) i jakoś tego wiatru nie czuję. Ale na balkonie już niestety tak :cry: :cry: To net i tam potwierdzenie, silny wiatr…. Zmienimy plan i jedziemy na wycieczkę. Kierunek….a co…północ…..


Ale najpierw jedziemy autostradą na wschód i w końcu odbijamy na północ…. Droga robi się węższa, a po czasie nawet kręta…
Obrazek

Obrazek

Dzisiejsza wycieczka jest najgorzej rozpracowana, i pod względem co zobaczyć i w jakiej kolejności i co jest na trasie….
Wspinamy się cały czas lekko pod górę, wypatrujemy pożar na stoku….
Obrazek

… a po chwili widać pierwszy śnieg….
Obrazek

Dzisiejszym celem wycieczki jest śnieg…czyli jedziemy w góry Troodos :mrgreen: :mrgreen:

Z każdym kolejnym przejechanym kilometrem śniegu coraz więcej...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

…aż w końcu jest go naprawdę dużo…
Obrazek

Obrazek

Na szczęście droga jest w pełni odśnieżona, bo przecież nasza czerwona strzała ma łyse letnie na kołach….
Obrazek

Obrazek

Dojeżdżamy do miasteczka Troodos i parkujemy na jednym z kilku dużych parkingów….
Obrazek
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 25.03.2017 23:13

śnieg? w lutym? a opony jakie? :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.03.2017 23:45

słoma79 napisał(a):a opony jakie? :oczko_usmiech:

Oczywiście najlepsze :mrgreen:

piekara114 napisał(a):Na szczęście droga jest w pełni odśnieżona, bo przecież nasza czerwona strzała ma łyse letnie na kołach….


i wcześniej...
piekara114 napisał(a):Wypożyczalnia Stevens chwali się na swojej www, że auta mają max. 5-letnie, ale chyba o tym naszym zapomnieli, bo ma 8 lat i opony od nowości, oczywiście letnie i łyse….
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 25.03.2017 23:49

piekara114 napisał(a):
słoma79 napisał(a):a opony jakie? :oczko_usmiech:

Oczywiście najlepsze :mrgreen:

piekara114 napisał(a):Na szczęście droga jest w pełni odśnieżona, bo przecież nasza czerwona strzała ma łyse letnie na kołach….


i wcześniej...
piekara114 napisał(a):Wypożyczalnia Stevens chwali się na swojej www, że auta mają max. 5-letnie, ale chyba o tym naszym zapomnieli, bo ma 8 lat i opony od nowości, oczywiście letnie i łyse….


umknęło mi :oops: w sumie to tylko zdjęcia oglądam :mrgreen: ale na telefonie...więc i tak niewiele widzę :roll:
To może jedźcie już dalej tym pierdzikółkiem na letnich starych oponach :boss:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 25.03.2017 23:58

ajdadi napisał(a):
piekara114 napisał(a):Widzę, że anonimy czytają, ale nikt się nie odzywa, więc dla Anonimów kolejny odcinek....


Czytają...czytają... :) tylko bardzo nie lubię pisać z telefonu...lub też inaczej...jak mam z niego pisać to jestem chory... :wink: :papa:



Dokładnie tak mam , jak napisał Adrian .

Męki nie ma :wink: , tylko wolnego czasu mało . . . nawet dla pięknego Cypru zwiedzanego na łysych oponach . . .
:oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.03.2017 00:34

słoma79 napisał(a): w sumie to tylko zdjęcia oglądam :mrgreen: ale na telefonie...więc i tak niewiele widzę :roll:
A to czytasz relacje jak mój Pan M. :D

słoma79 napisał(a):To może jedźcie już dalej tym pierdzikółkiem na letnich starych oponach :boss:
Chwilę, chwilę, dopiero zaparkowaliśmy, chwilę tu będziemy...

piotrf napisał(a):tylko wolnego czasu mało . . . nawet dla pięknego Cypru zwiedzanego na łysych oponach . . .
:oczko_usmiech:

Ale się tych łysych opon przyczepiliście :D ...zawiozły nas wszędzie, gdzie chcieliśmy i gdzie Pan M. pokierował :wink: .... z innych relacji wychodzi mi, że łyse to taki standard w wypożyczalniach :mrgreen:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8664
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: W pogoni za flamingami…

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 26.03.2017 00:51

piekara114 napisał(a): .... z innych relacji wychodzi mi, że łyse to taki standard w wypożyczalniach :mrgreen:

Ja tylko u Tonego czytałam :D .

Niezły kontrast :D . Najpierw paradujesz w bikini na plaży (chociaż dowodu nie zamieściłaś :smo: ), a za chwilę wrzucasz śnieżne widoczki :roll: :wink: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Azja



cron
W pogoni za flamingami… część 2 (str.50) - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone