Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ViniŚce

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 19.01.2010 14:12

haha :D im więcej info tym lepiej, dla przyszłych poszukujących :D

dzięki za namiary na wino i mocniejszy trunek.

a zdjęć im więcej tym lepiej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.01.2011 14:05

mich napisał(a):cos mi się zdaje ze zaraz ktoś włoży zdjęcie menu z lokalnej knajpki i wątek o vinisce będzie kompletny i wyczerpujący.. ;-)

..w Marinie chodziliśmy do tej za wieżą (od strony wjazdu)...pyszna kawa ..(widać po prawej stronie zielone parasole)
Obrazek

Obrazek
..w Vinisce tylko przejazdem byłem dwa razy..na zakupach w Konzumie....
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.01.2011 17:32

Miecia,
przepraszam, że się wtrącam w twoją relację, ale może ktoś z czytajacych ma namiary na inne kwatery w Vinisce :?:
Zalezy mi wyłacznie na miesjcu do spania, z łaz i dostępem do kuchni, luxusów nie szukam i tak będę na plazy lub w terenie :D
Dziękuję wszystkim, myślę, że nie jedna rodzinka z dziećmi skorzysta :lol: z Waszej pomocy
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 30.01.2011 18:08

Podaje namiary na fajne kwatery. Byliśmy 2 lata temu, w te wakacje powtórka. Gospodarze przemili ludzie 8)
www.apartmani-pazanin.com
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 31.01.2011 09:37

violinek7 napisał(a):Podaje namiary na fajne kwatery. Byliśmy 2 lata temu, w te wakacje powtórka. Gospodarze przemili ludzie 8)
www.apartmani-pazanin.com


Dziękuję, fajnie to wygląda, właśnie wysłałam e-maila. A jaka jest plaza przy domu - to najbliższa i w której części Vinisce jest te apartment (w stosunku do centrum) :?:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.01.2011 10:24

Ja jadę tutaj.

Apartament miałam polecony, a właścicielka bardzo kontaktowa. Praktycznie od razu odpowiada na maile.

Domek nad samym morzem. :D
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 31.01.2011 14:35

piekara114 napisał(a):
violinek7 napisał(a):Podaje namiary na fajne kwatery. Byliśmy 2 lata temu, w te wakacje powtórka. Gospodarze przemili ludzie 8)
www.apartmani-pazanin.com


Dziękuję, fajnie to wygląda, właśnie wysłałam e-maila. A jaka jest plaza przy domu - to najbliższa i w której części Vinisce jest te apartment (w stosunku do centrum) :?:


Plaża jest jakieś 20-30m od domu. Plaża jest wąska. Fajna dla dzieciaków, bo masz ich cały czas na oku, nikt Ci nie zasłania. Dom jest w samym centrum :D ( tam wszędzie jest centrum) Hmm... nie jest w bezpośrednim pobliżu kościoła, do sklepu jakieś 10m.


Do Ania.W- w jakim terminie się wybierasz?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.01.2011 16:42

Witaj violinek7. :-)

Zaczynam wymarzone wakacje od 26.06 do 10.07.
A Ty?...

Widziałam, że jeszcze nie wpisałaś się do kalendarza wyjazdowego. ;-)

Serdecznie pozdrawiam. :papa:
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 31.01.2011 19:45

Niestety tym razem się nie spotkamy :( My wybieramy się 16-31.07. Ale życzę udanego pobytu. Byliście tam już wcześniej? My tak, więc jeśli masz jakieś pytania to śmialo:)

Już się wpisuje 8)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.01.2011 20:20

violinek7 napisał(a):Niestety tym razem się nie spotkamy :( My wybieramy się 16-31.07. Ale życzę udanego pobytu.


Szkoda violinku a już myślałam, że napijemy się kawki. No nic, innym razem. :)

Dużo informacji przekazała mi koleżanka, ale....Czy może wiesz gdzie znajduje się punkt widokowy, by zrobić panoramę całej miejscowości?

Jeśli masz jakieś zdjęcia mogłabyś wkleić. Myślę, że autorka wątku nic nie będzie miała przeciw. :D

Serdecznie pozdrawiam. :papa:
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 31.01.2011 20:54

Hmm... nie dam rady Ci wytłumaczyć tak na sucho :D ale na pewno trafisz, miejscowi z przyjemnością Ci pomogą. Warto do kościoła w nd na msze zajrzeć, ciekawe przeżycie. Zdjęcia chętnie zarzucę, ale to już innym razem 8)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 31.01.2011 21:01

violinek7 napisał(a):ale na pewno trafisz, miejscowi z przyjemnością Ci pomogą. Warto do kościoła w nd na msze zajrzeć, ciekawe przeżycie. Zdjęcia chętnie zarzucę, ale to już innym razem 8)


Nie ma problemu, zapytam właścicielki apartamentu i jakoś trafimy. :D
Do kościółka z chęcią też pójdziemy. Z pewnością będzie to głębokie przeżycie.
A na zdjęcia będę czekać i trzymam za słowo. :lol:

Życzę oby ten czas do wakacji szybko minął, a wypoczynek był niezapomniany. :-)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.02.2011 20:06

Miecia napisał(a):Fakt, wspomnień czar, ach...
Ja załatwiłam ten wyjazd przez pośrednika, zapłaciłam 55 euro za apartament. Jej majl to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl, spróbuj z nią załatwiać.


Witam serdecznie,
skorzystałam z Twojego namiaru, Branka do mnie odpisała i ma wolny termin - sierpień (app. na 1 piętrze) :D Czy mogłabyś wrzucić tu jakieś zdjęcie z okolicy domu i w którym miejscu jest ten domek :?: Może jakaś mapka :?: jej strona www (znaleziona w necie po nazwisku) nie działa :( Czy obok domu jest ta kamienista (drobne kamyki) plaża z Twojej relacji :?:
Dziękuję za dodatkowe informacje - podejrzewam, że nie tylko ja skorzystam no i pisz dalej jak spędizłaś swoje wakacje :D
mariusz1972
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz1972 » 27.06.2011 20:28

violinek7 napisał(a):Podaje namiary na fajne kwatery. Byliśmy 2 lata temu, w te wakacje powtórka. Gospodarze przemili ludzie 8)
www.apartmani-pazanin.com


Witam
Czy mógłbyś napisać coś więcej o tych apartamentach.Interesuje mnie dom nr 1.
Pozdrawiam.
violinek7
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 24.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) violinek7 » 28.06.2011 14:21

hej:
My byliśmy w domu nr2. Ale w linku podanym przeze mnie są zdjęcia.Kliknij
w napis read more :lol: Wszystko tak jak widać. Czysto, właściciele przemili. Ponownie wyruszamy już 15 lipca 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ViniŚce - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone