Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Visnia - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 20.11.2010 07:49

Torac napisał(a):Wyżej na mapie,jedynie . Bliżej Omiśa (Splitu). Kolejność dzielnic od północy a właściwie od zachodu to :
LUKE , Jardula , Zelići , Stomarica , Ścit , Podraće , Soline (centrum).

Foto trochę nieudane ale....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
[/url]
dzieki TORAC
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 23.11.2010 15:39

joasiasok napisał(a):wysłane


Asia,
Można też prosić o jakieś fotki z zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link ?? :)

e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry THX :lol:
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 16.12.2010 18:40

witam.
a byl ktos w apartamencie hrvoje-stomarica w breli.prosze o opinie
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 31.12.2010 08:52

kamil1929 napisał(a): w breli


Gdzie zarezerwowałeś apartamenty ?
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 02.01.2011 20:25

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sa to ap.2+1 i koles powiedzial-50 euro za dobe...Stomarice 28.
Pewno wysoko ale cena nie jest zla jak na Brele w drugiej polowie lipca.klepnalem dwie sztuki i odliczam...POZDRAWIAM. :)
KOLEDZY PROSZE O OPIS TEGO MIEJSCA...OCZYWISCIE JAK KTOS TAM BYL.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 02.04.2011 21:05

Witajcie

W tym roku atakujemy Brele i interesuje mnie Villa Visnja a w szczególności apartament na 3 piętrze, czy ktoś był, widział, posmakował? :)
Może joasiasok pomoże? ;)
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 30.05.2011 13:43

lukasz22i napisał(a):Witajcie

W tym roku atakujemy Brele i interesuje mnie Villa Visnja a w szczególności apartament na 3 piętrze, czy ktoś był, widział, posmakował? :)
Może joasiasok pomoże? ;)


Byłem, zobaczyłem i wracam tam już w sierpniu :-). Mieliśmy pokój z łazienką i klimą. Bez rewelacji, ale czysto i schludnie. Dom jest z roku na rok remontowany po kolei w ramach możliwości finansowych właściciela więc jest szansa, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Właścicielem jest młody chłopak (ok. 30 lat), który pojawia się tam co kilka dni. Ma fajne podejście do biznesu - niby to tylko pokoje ale na dzień dobry czekoladkę na wyrku zastaniesz, raz w tygodniu zmiana pościeli i na żądanie zmiana ręczników. W ubiegłym roku korzystaliśmy z kuchni ogólnodostępnej (rezerwowaliśmy na ostatnią chwilę) ale w tym roku mamy już zaklepany pokój z kuchnią na tarasie. Taras sam w sobie też fajny bo przestronny a jednocześnie dający prywatność. Widoki z niego gwarantowane. Samo miejsce zaciszne, w optymalnej odległości od portu i naszej ulubionej plaży. Byliśmy z dzieciakami i ani razu nie narzekały na ilość schodów ani dystanse.
W domu mieszka także dziadek właściciela - sympatyczny starszy człowiek, z którym bez problemu można sobie porozmawiać nawet bez znajomości chorwackiego (co nie znaczy, że on zna polski ;-) )
Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 30.05.2011 13:58

kamil1929 napisał(a):www.brela-hrvoje.com
sa to ap.2+1 i koles powiedzial-50 euro za dobe...Stomarice 28.
Pewno wysoko ale cena nie jest zla jak na Brele w drugiej polowie lipca.klepnalem dwie sztuki i odliczam...POZDRAWIAM. :)
KOLEDZY PROSZE O OPIS TEGO MIEJSCA...OCZYWISCIE JAK KTOS TAM BYL.


Wysokością się nie przejmuj - będziesz miał lepsze widoki a w Breli nisko to tylko plaża i port się znajdują ;-). Brela to na tyle małe miasteczko, że wszędzie bez problemu w kilka minut dojdziesz. Cena przyzwoita więc pozostaje pogratulować dobrego wyboru i życzyć udanego wypoczynku.
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 30.05.2011 17:26

potwierdzam, w duzym appt na górze nie byłam, ale villa visja to wg mnie dobry wybór, ja za 6 tyg będę tam 5 raz :D , więc może do zobaczenia!
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 11.06.2011 21:03

Tak z ciekawo?ci spytam:
Czy kto? z forumowiczów planuje pobyt w Vilii Visnja w okresie od 08.08 do 21.08? Je?li tak to mo?emy si? umówi? na jakie? piwko i wspólne biesiadowanie. Mo?e nie wszyscy wiedz?, ale Ante ma tam dla turystów tak?e grill'a do dyspozycji :-)
izik
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) izik » 21.07.2011 18:07

no proszę mickanovi będziemy w tym samym miejscu o tej samej porze
hihihi :)
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 21.07.2011 20:13

Heloł!!! To się nam ekipa powiększa (tylko współczuć tym, co się nie będą chcieli integrować :wink: ). Odezwij się proszę na priva (adres mickanovi(małpa)wp.pl). Pozdrawiam i do zobaczenia.
Tamiczka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tamiczka » 27.07.2011 13:15

Witam Wszystkich.
My dzisiaj ok 18 ( 3 osoby, w tym coreczka 4,5 latka) jedziemy z Wroclawia do Breli. To nasz pierwszy wyjazd do CRO w dodatku pierwszy raz jedziemy za granice w ciemno. Mam pewne obawy jak bedzie z kwatera. Dzieki Waszym postom chyba bedzie troche latwiej ;) ale nie ukrywam ze jestem troche przerazona cala ,,wycieczka''. Pierwszy raz jedziemy na calkowity zywiol....
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 08.08.2011 08:29

Niniejszym otwieram turnus!!! Jesteśmy już na miejscu. Teraz tylko się zakwaterować i plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaażaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :D :D :D
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 07.10.2011 09:54

joasiasok bardzo proszę o jakieś zdjęcia willi Viśnja i jej otoczenia jeśli takie posiadasz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Chcę Cię jeszcze zapytać czy w willi jest apartament z 2 sypialniami kuchnią i łazienką w przyszłym roku wybieramy się z mężem i naszym synkiem oraz dwoje znajomych, dlatego pytam o 2 sypialnie. Jeszcze jedno pytanko :D jak jest z dojazdem do willi i parkingiem, chcemy trochę pozwiedzać więc zależy mi na parkingu blisko willi. Wybieramy się pod koniec czerwca czy wiesz jaka cena może być takiego apartamenty? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Visnia - Brela - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone