Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Visnia - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomasz Antkowiak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz Antkowiak » 28.05.2009 22:38

dariopi napisał(a):
emberiza napisał(a):Witam,

Jestem tu nowa, ale forum przeglądam od kilku miesięcy. Z mężem wybieramy się w lipcu do Chorwacji i planujemy dłuższy pobyt w Breli.
Póki co znaleźliśmy nocleg w Villa Viśnia (Podrace) zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy ktoś z forumowiczów zna to miejsce?
Będę wdzięczna za wasze opinie, nie tylko na temat noclegu, ale także najbliższej okolicy.
Pozdrawiam wszystkich


witam też jestem tu nowy, i chcę z rodziną w tym odwiedzić Chorwację właśnie wybór padł na Brelę może polecicie coś ciekawego

emberiza a jak rezerwowaliście , po jakiemu można się dogadać?



czesc

jakies 2-3 tygodnie temu P. Ante Klaric miala wolny appartament pod naszym. cena 60Euro chyba (tyle my placimy miedzt 12 a 22 lipca)

napisz do niej i spytaj:)

mowie o tym konkretnie

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
KiNiU
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiNiU » 29.05.2009 17:23

Tomasz Antkowiak napisał(a):
dariopi napisał(a):
emberiza napisał(a):Witam,

Jestem tu nowa, ale forum przeglądam od kilku miesięcy. Z mężem wybieramy się w lipcu do Chorwacji i planujemy dłuższy pobyt w Breli.
Póki co znaleźliśmy nocleg w Villa Viśnia (Podrace) zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy ktoś z forumowiczów zna to miejsce?
Będę wdzięczna za wasze opinie, nie tylko na temat noclegu, ale także najbliższej okolicy.
Pozdrawiam wszystkich


witam też jestem tu nowy, i chcę z rodziną w tym odwiedzić Chorwację właśnie wybór padł na Brelę może polecicie coś ciekawego

emberiza a jak rezerwowaliście , po jakiemu można się dogadać?



czesc

jakies 2-3 tygodnie temu P. Ante Klaric miala wolny appartament pod naszym. cena 60Euro chyba (tyle my placimy miedzt 12 a 22 lipca)

napisz do niej i spytaj:)

mowie o tym konkretnie

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link





Ante to chyba meskie imie:D
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 30.05.2009 17:11

raczej tak....:) "nasz" Ante to na 100% mężczyzna :D
KiNiU
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiNiU » 31.05.2009 12:46

joasiasok - żeby twój mąż sobie nie pomyślał po tym poście.... :)
Tomasz Antkowiak
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz Antkowiak » 01.06.2009 09:45

no to ladnie:) w calej korespondencji walilem gosciowi per "Dear Lady" :)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 01.06.2009 09:52

KiNiU napisał(a):joasiasok - żeby twój mąż sobie nie pomyślał po tym poście.... :)

:D :D :D
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 01.06.2009 18:09

ups... nie pomyslałam że to tak zabrzmi. :D
KiNiU
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 23.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiNiU » 01.06.2009 18:14

hehe :)
pazdzioch
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pazdzioch » 15.06.2009 22:17

Rezerwowałem ostatnio również 2 pokoje. Potwierdzam kontakt bezproblemowy ale do momentu wpłacenia pieniędzy :? . Od tygodnia próbuje się dowiedzieć czy pieniążki doszły:bez odzewu.
Czy ktoś może miał podobny problem czy to może przypadek?
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 15.06.2009 23:07

przypadek. już drugi rok z rzędu zadnych problemów.
Kriskaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 16.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kriskaz » 16.06.2009 19:03

Ja także rezerwowałem apartament bez żadnych problemów jak pieniądze doszły to dostałem emaila z informacją :)
pazdzioch
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pazdzioch » 16.06.2009 19:29

Dzięki za informację. Trochę mnie uspokoiliście :)
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 16.06.2009 19:41

pazdzioch napisał(a):Dzięki za informację. Trochę mnie uspokoiliście :)


Dlaczego posługujesz się avatorkiem Pażdziocha. Naruszasz prawa autorskie reżysera serialu Kiepscy. Tak nie można i tak nie wolno.
pazdzioch
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pazdzioch » 16.06.2009 20:40

....żal.pl
Zabroń wszystkim, np. moderatorom tego forum nadużywania wizerunku mistrza Yoda - bo to też przecież według Ciebie narusza prawa autorskie
emberiza
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 20.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) emberiza » 17.06.2009 16:57

pazdzioch napisał(a):Rezerwowałem ostatnio również 2 pokoje. Potwierdzam kontakt bezproblemowy ale do momentu wpłacenia pieniędzy :? . Od tygodnia próbuje się dowiedzieć czy pieniążki doszły:bez odzewu.
Czy ktoś może miał podobny problem czy to może przypadek?


Ja wpłaciłam zaliczkę przez mbank 1 czerwca i przesłałam potwierdzenie przelewu. dopiero wczoraj (po uprzednim zapytaniu mailowym) własciciel odpisał, że otrzymał pieniądze.
ponieważ nie mam wielkiego doświadczenia w przelewach zagramanicznych trochę się niepokoiłam, że to tak długo wszystko trwa, ale widocznie takie przelewy dochodzą z opóźnieniem.
Teraz pozostaje już tylko czekanie na urlop... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Visnia - Brela - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone