Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Visnia - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ks
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ks » 19.06.2009 23:35

Witam :)

ponieważ mam nadzieję spędzić tegoroczny urlop w Chorwacji (po złapaniu bakcyla na to przepiękne miejsce w zeszłym roku) i kieruję się właśnie ku Breli i może właśnie do apartamentu opisywanego w tym wątku - mam kilka pytań:

- czy pokoiki w villa visnja - jak pisze joasiasok maleńkie - nadają się do zamieszkania pary z małym dzieckiem (1,5 roku)
- czy taras, o którym mowa w wątku, jest tarasem dla wszystkich gości ze wszystkich pokoi - co może doprowadzić do tłoku w newralgicznych momentach?
- czy balkon w pokoju jest oddzielony od balkonów z pokojów sąsiadujących - pytam, bo córcia jeszcze sypia w dzień i w zeszłym roku w Chorwacji spała w wózku na balkonie właśnie - ale tam hałasu nie było - jeśli tutaj balkon jest "otwarty" na sąsiadów, którzy mogą się okazać hałaśliwi, to muszę szukać innego miejsca
- ile jest schodów do plaży - nie chodzi mi o dokładną liczbę oczywiście, raczej pytam o możliwość dotarcia na plażę z całym ekwipunkiem dziecka bez wylewania z siebie siódmych potów - tzn. jak wysoko nad plażą jest opisywany dom
- od właściciela willi dostałem odpowiedź, że kuchnia dla pokoju, który mógłbym wynająć, jest wspólna - i tutaj pytanie znowu raczej bezpośrednio do joasiasok - jak to wygląda w praktyce - czy nie powoduje to tłoku "przy garach"

Wybaczcie taka ilość pytań, ale przy planowaniu wyjazdu z maluchem 1,5 rocznym sporo bierze się pod uwagę - i ostatnie pytanie
- czy Brela to dobre miejsce na pobyt z dzieckiem (jadę tam pierwszy raz) - czy istnieje jakaś promenada, gdzie można pospacerować z wózkiem wieczorem

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam - udanych wyjazdów życzę
Krzysiek


joasiasok napisał(a):byłam w villa visnja w zeszłym roku i za miesiąc też tam bede :D
ekstra lokalizacja, miły i kontaktowy wlasciciel, czysto i schludnie. polecam! jedyne co może niektorym sprawiac problem, to pokoiki są naprawde małe, taras to wynagradza, ale nie dla tych którzy szukaja przestronnego apartamentu moze to byc problem.
dla mnie było tam super. dlatego już niedlugo tam wracamy
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 20.06.2009 10:49

po kolei:
-w pokojach typu studio kuchnia jest na tarasie, rozwiazanie wspaniałe. Oprócz tego na kazdym pietrze jest też wspólna kuchnia. ja z niej nigdy nie korzystalam
-jesli masz pokój bez kuchni to pozostaje wspólna
- taras jest oddzielny dla każdego pokoju, jest jakby jego przedłużeniem
calkiem zadaszonym
-do plaży punta rata dojdziesz bez schodów ok. 8 min. my z wózkiem zapakowanym "pod sufit", na skróty można schodami, ale nie korzystalismy z przyczyn ww, z plazy trochę pod górę;)
- byliśmy tam z 3 letnią córcią, teraz ma 4 lata, będzie spać na małym dodatkowym tapczaniku który ustawiamy przy łózku, turystyczne niepotrzebne.
- parter i I pietro sa po remoncie
- na wyjazd z dzieckiem super, moje odlicza dni kiedy bedziemy u pana Ante

Jeszcze raz dodam że jeśli szukacie duzych przestrzeni to może być problem, ale dla 2+1 ( +/- do wieku kilkulatka) w sam raz.
-
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 20.06.2009 10:50

a co do miejsc na spacery z wóżkiem???
Jest ich tyyyyyle że ci bokiem wyjdą. Te spacery...
patart
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 18.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) patart » 20.06.2009 22:09

joasiasok napisał(a):a co do miejsc na spacery z wóżkiem???
Jest ich tyyyyyle że ci bokiem wyjdą. Te spacery...


To może Brela ? jutro wyjazd :) :D
ks
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ks » 20.06.2009 23:10

Jestem niezmiernie wdzięczny za wyczerpującą odpowiedź

w zasadzie decyzja zapadła :) na korzyść Breli oczywiście

teraz czekam tylko na potwierdzenie urlopu

pozdrawiam joasiasok - i udanego wypoczynku życzę
Krzysiek




joasiasok napisał(a):po kolei:
-w pokojach typu studio kuchnia jest na tarasie, rozwiazanie wspaniałe. Oprócz tego na kazdym pietrze jest też wspólna kuchnia. ja z niej nigdy nie korzystalam
-jesli masz pokój bez kuchni to pozostaje wspólna
- taras jest oddzielny dla każdego pokoju, jest jakby jego przedłużeniem
calkiem zadaszonym
-do plaży punta rata dojdziesz bez schodów ok. 8 min. my z wózkiem zapakowanym "pod sufit", na skróty można schodami, ale nie korzystalismy z przyczyn ww, z plazy trochę pod górę;)
- byliśmy tam z 3 letnią córcią, teraz ma 4 lata, będzie spać na małym dodatkowym tapczaniku który ustawiamy przy łózku, turystyczne niepotrzebne.
- parter i I pietro sa po remoncie
- na wyjazd z dzieckiem super, moje odlicza dni kiedy bedziemy u pana Ante

Jeszcze raz dodam że jeśli szukacie duzych przestrzeni to może być problem, ale dla 2+1 ( +/- do wieku kilkulatka) w sam raz.
-
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 21.06.2009 19:23

dziekuje, wy też będziecie zadowoleni, zobaczycie
oby pogoda dopisała
pazdzioch
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pazdzioch » 22.06.2009 18:11

emberiza napisał(a):
pazdzioch napisał(a):Rezerwowałem ostatnio również 2 pokoje. Potwierdzam kontakt bezproblemowy ale do momentu wpłacenia pieniędzy :? . Od tygodnia próbuje się dowiedzieć czy pieniążki doszły:bez odzewu.
Czy ktoś może miał podobny problem czy to może przypadek?


Ja wpłaciłam zaliczkę przez mbank 1 czerwca i przesłałam potwierdzenie przelewu. dopiero wczoraj (po uprzednim zapytaniu mailowym) własciciel odpisał, że otrzymał pieniądze.
ponieważ nie mam wielkiego doświadczenia w przelewach zagramanicznych trochę się niepokoiłam, że to tak długo wszystko trwa, ale widocznie takie przelewy dochodzą z opóźnieniem.
Teraz pozostaje już tylko czekanie na urlop... :)


wczoraj dostałem i ja odpowiedzieć od właściciela willi Visnia, że przelew doszedł.Cały galimatias wynikał z tego, że robiłem przelew z konta kolegi,a Ante nie doczytał/nie zrozumiał mojej uwagi na ten temat :)Więc na przyszłość warto zaznaczać taki fakt lepiej.
Ponadto tytuły przelewów zagranicznych chyba nie są wysyłane bo mój pomimo nadania nie dotarł.
hoboo
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hoboo » 30.01.2010 10:15

[quote="joasiasok"]a co do miejsc na spacery z wóżkiem???
Jest ich tyyyyyle że ci bokiem wyjdą. Te spacery...[/quote Witam w tym roku wybieram sie na wakacje do Breli mam do Ciebie prośbe czy masz moze jakieś namiary na apartamenty z dobra lokalizacją w dzielnicy Podrace mój meil to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuje :P
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010
brela.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 30.09.2010 16:23

WITAM.WYBIERAM SIE W PRZYSZLYM ROKU DO BRELI.SZUKAM FAJNYCH APATR.BYLEM DWA RAZY NA PAGU.WIDZE ZE BRELA TO SUPER MIESCINKA.PROWADZE MALE ROZEZNANIE-CZYTAJAC WASZE POPINIE I SA POZYTECZNE,POMAGAJA.JESTEM NA WASZYM FORUM OD 5 DNI.
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 02.10.2010 20:43

TO TRWAJ CHŁOPIE na tym forum a dowiesz się wielu bardzo potrzebnych rzeczy jak i tych które kompletnie się Tobie nie przydadzą a najwięcej info to takie które wprowadzą w Twojej głowie zamęt.
Jeśli chodzi o Brelę doskonały wybór ja byłem w tym roku tam po raz pierwszy choć tyle razy mijałem ten żółty znak z napisem Brela. I jak na razie jest to moja srebrna medalistka wśród wszystkich odwiedzanych do tej pory miejsc w Chorwacji (oczywiście mowa o wypoczynku)
Fajnych apartamentów jest mnóstwo w Breli wszystko zależy od zasobności portfela ja osobiście preferuję jazdę w ciemno i wybieram to co mi pasuje i na ile mnie stać. Zdjęcia nie zawsze oddają to co zobaczymy na żywo. Choćby ogromną różnicę poziomów wysokości. I tak - nawet są takie apartamenty w pierwszej linii zabudowy z którego trzeba zejść 5-7 pięter w dół aby znaleźć się na wysokości promenady. Zwłaszcza w pierwszych 3 dzielnicach Breli od strony Splitu
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010
brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 06.11.2010 08:45

consett0805 napisał(a):TO TRWAJ CHŁOPIE na tym forum a dowiesz się wielu bardzo potrzebnych rzeczy jak i tych które kompletnie się Tobie nie przydadzą a najwięcej info to takie które wprowadzą w Twojej głowie zamęt.
Jeśli chodzi o Brelę doskonały wybór ja byłem w tym roku tam po raz pierwszy choć tyle razy mijałem ten żółty znak z napisem Brela. I jak na razie jest to moja srebrna medalistka wśród wszystkich odwiedzanych do tej pory miejsc w Chorwacji (oczywiście mowa o wypoczynku)
Fajnych apartamentów jest mnóstwo w Breli wszystko zależy od zasobności portfela ja osobiście preferuję jazdę w ciemno i wybieram to co mi pasuje i na ile mnie stać. Zdjęcia nie zawsze oddają to co zobaczymy na żywo. Choćby ogromną różnicę poziomów wysokości. I tak - nawet są takie apartamenty w pierwszej linii zabudowy z którego trzeba zejść 5-7 pięter w dół aby znaleźć się na wysokości promenady. Zwłaszcza w pierwszych 3 dzi

elnicach Breli od strony Splitu



dzieki za info o breli.
napisz mi swoj adres email to wypytam pare spraw.
dzieki i pozdrawiam
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 06.11.2010 10:01

joasiasok napisał(a):a co do miejsc na spacery z wóżkiem???
Jest ich tyyyyyle że ci bokiem wyjdą. Te spacery...

witam joasiasok
czy jak sie pojedzie na brele w polowie lipca w ciemno to sie cos znajdzie?czy rezerowac wczesniej/ szukam 3 apartamentow...dziekuje i pozdrawiam. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 06.11.2010 20:32

Na Podrace, Scit? Napewno nie. Jardula,może tak.
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 07.11.2010 06:10

joasiasok napisał(a):Na Podrace, Scit? Napewno nie. Jardula,może tak.

jardula to jakas dzielnica?wyzej usytuowana/
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.11.2010 11:15

Wyżej na mapie,jedynie . Bliżej Omiśa (Splitu). Kolejność dzielnic od północy a właściwie od zachodu to :
LUKE , Jardula , Zelići , Stomarica , Ścit , Podraće , Soline (centrum).

Foto trochę nieudane ale....

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
[/url]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Visnia - Brela - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone