Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Visnia - Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiabod
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiabod » 25.06.2015 19:55

Martwi mnie ta ścieżka przy najbliższej plaży, czy dużo ludzi się tam przewija? I czy pozostałe plaże są przeludnione, czy znajdziemy tam trochę spokoju:P
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 26.06.2015 08:54

Nie wiem jak teraz, gdyż do Breli jeździłem kilka lat temu - wówczas na plaży w zatoczce nie było wielkiego tłoku, a ścieżką przewijali się spacerowicze, którzy mieszkali w pobliżu, albo tacy, którym zbrzydł już zgiełk centralnej części kurortu. Nie były to jednak tłumy, ruch określiłbym jako umiarkowany. Plaże w kierunku południowym, czyli bliżej centrum są zdecydowanie przeludnione. Na północ od Visni zdecydowanie spokojniej i o przeludnieniu nie było mowy, przynajmniej przed czterema laty. Nie nastawiaj się jednak na zbyt intymny klimat ;-).
Pozdrawiam i udanego pobytu życzę.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 27.06.2015 21:46

kasiabod napisał(a):Martwi mnie ta ścieżka przy najbliższej plaży, czy dużo ludzi się tam przewija? I czy pozostałe plaże są przeludnione, czy znajdziemy tam trochę spokoju:P

pisząc ścieżka masz na myśli promenadę?
spokojnie, nawet w sezonie nie zapuszcza się tędy dużo ludzi,
my najczęściej byliśmy zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link 350m od Visnji; oczywiście jeśli Jadran jest spokojny, bo inaczej plażę zalewa; na niej zwykle było max 8-10 osób w sierpniu
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 10.01.2020 23:29

Villa Višnja na rok 2020 już zarezerwowana. Jeśli ktoś się tam wybiera to radzę się pospieszyć, bo już jest dość tłoczno w kalendarzu. Do zobaczenia w CRO.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 11.01.2020 08:52

Pamiętam jak szukałem informacji dot. Visnji 3 lata temu, jadąc pierwszy raz do Chorwacji. Wtedy niewiele znalazłem na forum ale już widzę dlaczego, gdyż autorka tematu popełnił literówkę w nazwie ;). Jednak wszystko co tu napisano to prawda.
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 11.01.2020 11:00

Trajgul napisał(a):Pamiętam jak szukałem informacji dot. Visnji 3 lata temu, jadąc pierwszy raz do Chorwacji. Wtedy niewiele znalazłem na forum ale już widzę dlaczego, gdyż autorka tematu popełnił literówkę w nazwie ;). Jednak wszystko co tu napisano to prawda.

Jak widać bardzo łatwo popełnić literówkę :wink: to znak czasów :D
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 11.01.2020 16:26

Haha ale mnie złapałaś. Najpierw napisałem "autor", a później edytowałem jak sprawdziłem, że to kobieta. O "popełniła" już nie pomyślalem ;).
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Villa Visnia - Brela - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone