Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Uwaga na policję w Chorwacji!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
policja

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 28.07.2003 14:26

Jadąc z przyczepa, wegierski policjant zatrzymał nas.na STOP-ie stalo tam juz kilku Polakow ,wmawial wszystkim ze nie zatrzymali sie.Zadał pieniędzy-po prostu poprosilam go aby zawiozl nas na komende do Komendanta.I grzecznie sie rozstalismy. Rodacy stracili tylko godzinke na uzeraniu sie ile maja dac.Gorzej jak przekroczyles przepisy i maja Cie nagranego na tasme.Jak jestes w porzadku jest zawsze OK.
DominikL
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikL » 28.07.2003 14:35

Wegry zdaja sie bardzo czesto pojawiac w takich wspolmnieniach -> do malzonki mojej swego czasu przyczepili sie ze ostatnia strona (pierwsza wersja paszportu z danymi na ostatniej stronie - taka co to zaraz sie pomarszczyla i wygladal paszport niby podejrzanie) na rogu odkleja sie od laminatu - 20 DM chcieli.....
chwile pozniej przyczepili sie ze do autobusu ze cos tam cos tam (niepamietam co ale chodzilo oczywiscie o lapowke) - stali tak dlugo az nawinal sie nastepny autobus i woleli zmienic ofiare....

Zdaje sie ze w takim przypadku nieustepliwosc jest jakas metoda...

pozdro

DominikL
zulon
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 09.07.2003
holowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) zulon » 28.07.2003 16:07

Policjanci zdają sie byc bardzo OK jak wyjezdzalem ze stacji jakies 30 km przed vodicami skrecilem w lewo na nakazie jazdy w prawo ,wyjechalem na jordanke a tu glina na motorku juz bylem pewien ze mnie zlowi ale on nic tylko popatrzyl .uze zainteresowanie wzbudzila w nas zato ekipa zabierajaca auta w centrum vodic, chlopaki podjezdzaja samochodem takim jakim u nas sie zabiera kontenery na smieci i pakuja na platforme bryke w jakies 3-4 minuty poczym odjezdzaja na jakies 700 m od centrum i tam porzucaja zdobycz,ciekawe ile taka frajda kosztuje wlasciciela kasy i nerwow jak zobaczy brak samochodu na ulicy,
lipekok

Nieprzeczytany postnapisał(a) lipekok » 28.07.2003 17:48

witajcie

Ja mam również dobre zdanie o policji w Chorwacji
wjechałem samochodem w Splicie do strefy gdzie nie ma ruchu dla pojazdów (a ja wjechałem pod zakaz dla ruchu pojazdów mechanicznych) , policjant grzecznie poinformował mnie że starego miasta nie zwiedza się samochodem tylko i wskazał drogę jak mam wyjechać i gdzie zaparkować samochód na bezpłatnym parkingu !!!

Pozatym

Zjechałem chorwację od dubrownika po wyspę krk dziennie się przemieszczając i nie było dnia abym nie widział na drodze patroli. Policjanci odpoczywali w samochodach nie interesując się tym co się w oku nich dzieje dopiero wieczorem jak słońce przestawało dokuczać wzrastała ich aktywność.

Pozdrawiam Przemek
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Uwaga na policję w Chorwacji! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone