Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2016 09:36

alutka9 napisał(a):
andrzej.ch napisał(a):alutka jezeli wszystko rozumiesz to proszę wyjaśnij jak interpretować te słowa agenta,które cytowałem wyżej,czy jeżeli będę 700km za granicą ,to laweta wiezie mnie te 700km do granicy i 300 w Polsce i jezeli chcę jechać dalej to dopłacam za każdy następny kilometr,czy wiezie mnie 700km do granicy i już w Polsce nie ma limitu,więc laweta wiezie dalej bezpłatnie pod dom następne np.700km?nie mam OWU przy sobie i nie wiem jak jest to opisane,może ktoś wie jak dokładnie jest zapisany punkt w OWU dotyczący tego limitu 1000km

1000 ( w Twoim przypadku 700) km do granicy z PL dalej bez limitu


Możesz zalinkować wpis potwierdzający twoją interpretację ? Mam inne informacje i chciałbym się mylić.
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 10.07.2016 10:02

bigredone napisał(a):
alutka9 napisał(a):
andrzej.ch napisał(a):alutka jezeli wszystko rozumiesz to proszę wyjaśnij jak interpretować te słowa agenta,które cytowałem wyżej,czy jeżeli będę 700km za granicą ,to laweta wiezie mnie te 700km do granicy i 300 w Polsce i jezeli chcę jechać dalej to dopłacam za każdy następny kilometr,czy wiezie mnie 700km do granicy i już w Polsce nie ma limitu,więc laweta wiezie dalej bezpłatnie pod dom następne np.700km?nie mam OWU przy sobie i nie wiem jak jest to opisane,może ktoś wie jak dokładnie jest zapisany punkt w OWU dotyczący tego limitu 1000km

1000 ( w Twoim przypadku 700) km do granicy z PL dalej bez limitu


Możesz zalinkować wpis potwierdzający twoją interpretację ? Mam inne informacje i chciałbym się mylić.


nie ma tego w owu,pytałam na infilinii pzu,a dokładniej po przekierowaniu na infolinie obsługującą assistance
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 12.07.2016 09:10

W tym roku wybieramy się po raz pierwszy do Cro i zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia assistance. W Pzu powiedzieli mi 129 zł. Czy warto? Czy faktycznie pokrywa to wszystkie koszta holowania itp.? Może ktoś korzystał już?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 12.07.2016 09:42

Może jaśniej..... na jakich warunkach to ass za 129 pln???
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 12.07.2016 10:41

na załączniku opcja super. Holowanie do 180 km.
Załączniki:
20160712_095628-min.jpg
mkbojarczuk
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 02.05.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkbojarczuk » 12.07.2016 11:01

lukasz1701 napisał(a):na załączniku opcja super. Holowanie do 180 km.

słabe.kilka stron wczesniej były linki do holowania za 500 euro.kupowało się wraz z ubezpieczeniem turystycznym.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 12.07.2016 11:54

mkbojarczuk napisał(a):
lukasz1701 napisał(a):na załączniku opcja super. Holowanie do 180 km.

słabe.kilka stron wczesniej były linki do holowania za 500 euro.
Faktycznie lipa. Co to za holowanie do 180 km w ogóle :oops:
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 12.07.2016 11:56

Rzeczywiście mało ciekawa oferta. 180 km to w Polsce i dla kogoś, kto daleko od domu nie odjeżdża, ale przy wyjeździe za granicę to średnio, bo z taką opcją to tylko i wyłącznie do warsztatu pozostaje.
lukasz1701
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 09.07.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1701 » 12.07.2016 11:57

więc gdzie najlepiej to ubezpieczyć i jakie koszta się przygotować?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 12.07.2016 12:02

Chyba ciężko podpowiedź na Twoje pytanie...przeanalizuj kilka stron wstecz a sam zobaczysz:)
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 12.07.2016 13:06

lukasz1701 napisał(a):więc gdzie najlepiej to ubezpieczyć i jakie koszta się przygotować?


Sensownego ubezpieczenia na urlop to chyba nie ma :) Wykupienie na dwa tygodnie jest relatywnie drogie, biorąc pod uwagę zakup ubezpieczenia na cały rok. Ja mam kupione w PZU assistance, ale na cały rok, bo tak się bardziej opłaca, niż tylko na urlop :) Ale tu trzeba wykupić z miniAC (PZU).

W sumie lepiej mieć jakieś, niż żadne, ale które się sprawdzi to będzie wiadome jak się z niego skorzysta :)

Opisywałem swój przypadek skorzystania z mojego kilka stron wcześniej i nie mam zastrzeżeń, ale to było w kraju. Poza krajem mam nadzieję nie będę musiał tego sprawdzać :P

Żebyś nie musiał szukać to ja za swoje (18-letnie auto) zapłaciłem 400 zł z groszami, ale za cały rok, więc jeśli oferta za 129 zł jest tylko na wyjazd to sam widzisz, że bardziej opłaca się kupić na rok. Mi na pewno, bo zimą jeżdżę w góry, latem też kilka razy robię dłuższe trasy, w tym właśnie za granicę.
freon
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 02.04.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) freon » 12.07.2016 13:12

Już to gdzieś wcześniej pisałem. Trzeba czytać OWU - a nie patrzeć na cenę. Niestety dobry poziom zabezpieczenia musi kosztować. Ja mimo że jadę nowiutkim samochodem dokupiłem do AC assistance - z opcją holowania do 1000 km i z wieloma innymi udogodnieniami.

Zresztą jak Fabioo potrzebuję też opcję i na zimę na narty. Więc kupuję na cały rok:)

Psychiczny spokój...bezcenne...:)

pozdr
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 12.07.2016 13:20

freon napisał(a):Już to gdzieś wcześniej pisałem. Trzeba czytać OWU - a nie patrzeć na cenę. Niestety dobry poziom zabezpieczenia musi kosztować. Ja mimo że jadę nowiutkim samochodem dokupiłem do AC assistance - z opcją holowania do 1000 km i z wieloma innymi udogodnieniami.

Zresztą jak Fabioo potrzebuję też opcję i na zimę na narty. Więc kupuję na cały rok:)

Psychiczny spokój...bezcenne...:)

pozdr


Dokładnie. Przy poprzednich wyjazdach do Chorwacji kupowałem 'zwykłe' ubezpieczenia 'byle taniej było' :), ale jakiś czas temu uznałem, że bardziej mi się opłaca kupić na rok, bo to jakby nie liczył trochę ponad ... 1 zł dziennie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107764
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2016 13:28

grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 12.07.2016 14:31

Wczoraj byłem u agenta PZU i wszystkim polecam taką opcję, a nie żadne agencje itp, agent może wiecej zdziałać jeśli chodzi o kwoty. Oto skan tego co udało mi się dostać za 1000 zł OC + AC mini + Assistance Super (1000 km) + NNW + Ochrona zniżek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 69
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone