Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 18:16

fabio007 napisał(a):Z tego co czytam to w ADAC holowanie jest do 100 km.

To jakaś bzdura .. w pakiecie "plus" holowanie pod wskazany adres. Chyba nikt ich nie pobije
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1958
Dołączył(a): 21.01.2012
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 06.07.2016 18:47

Ale chyba pod warunkiem braku możliwości naprawy...
A infolinia pewnie w barbarzyńskim języku?
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2016 19:14

anlama napisał(a):
fabio007 napisał(a):Z tego co czytam to w ADAC holowanie jest do 100 km.

To jakaś bzdura .. w pakiecie "plus" holowanie pod wskazany adres. Chyba nikt ich nie pobije


Możesz podlinkować warunki, o których piszesz ?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 19:45

http://jazdawde.pl/portal.htm?show=4
Z doświadczenia kilku znajomych wiem że nie ma większego problemu. Auto się zepsuło przyjeżdżają i zawożą do domu...
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2016 19:50

anlama napisał(a):http://jazdawde.pl/portal.htm?show=4
Z doświadczenia kilku znajomych wiem że nie ma większego problemu. Auto się zepsuło przyjeżdżają i zawożą do domu...


Możesz zacytować konkretny fragment potwierdzający twoje słowa ?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 20:17

Sol-Wagon napisał(a):Ale chyba pod warunkiem braku możliwości naprawy...
A infolinia pewnie w barbarzyńskim języku?

Braku możliwości naprawy w 3 dni. A na ten czas auto zastępcze i tak dostaniesz. Auto Ci naprawia to oddasz i weźmiesz swoje... inna sprawa jest tego typu ze co ma się zepsuć co powinno się dac naprawić za granicą w 3 dni... chyba jakaś pierdola z którą i tak można jechać.. a w praktyce psują się takie rzeczy których nikt nie naprawi ani na miejscu ani w 3 dni. Także od razu decyzja ze auto do domu. No ale niech każdy robi i kupuje ubezpieczenie pod siebie. Zależy kto jakim autem jeździ. W kilkunastoletnim pierdoly się nie zepsuja raczej :-) poleci skrzynia... sprzęgło... silnik.... gumę złapiesz to mobilny zakład naprawi to na drodze np.
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2016 20:24

Gorzej jak naprawią i jeszcze części z DE doślą :)
Bo na tym polega cała idea poruszanego tu tematu. Większość chce uciec od zagranicznych cen napraw i zawieźć samochód do PL.
rodzynpatryk
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 27.05.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodzynpatryk » 06.07.2016 20:32

Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.
fabio007
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 31.07.2006
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) fabio007 » 06.07.2016 20:40

anlama napisał(a):
fabio007 napisał(a):Z tego co czytam to w ADAC holowanie jest do 100 km.

To jakaś bzdura .. w pakiecie "plus" holowanie pod wskazany adres. Chyba nikt ich nie pobije


Czy bzdura to nie wiem. Mój wpis opiera się na tym, co znalazłem: https://www.starter24.pl/jak-kupic-ubezpieczenie-adac/
AdamBeata
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 800
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBeata » 06.07.2016 21:44

rodzynpatryk napisał(a):Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.



Wykupywałeś w PZU bezpośrednio czy w jakiejś multiagencji? Moja Astra z 98r nie chciała przejść w systemie z MC, tylko z OC a to tało już ponad tysia.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 22:09

rodzynpatryk napisał(a):Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.

Ciekaw jestem na jakich warunkach w PZU zholują Ci auto......
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 22:11

fabio007 napisał(a):
anlama napisał(a):
fabio007 napisał(a):Z tego co czytam to w ADAC holowanie jest do 100 km.

To jakaś bzdura .. w pakiecie "plus" holowanie pod wskazany adres. Chyba nikt ich nie pobije


Czy bzdura to nie wiem. Mój wpis opiera się na tym, co znalazłem: https://www.starter24.pl/jak-kupic-ubezpieczenie-adac/

To nie na jakimś starter tylko w niemieckim ADAC sie kupuje :roll:
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2016 22:25

anlama napisał(a):
rodzynpatryk napisał(a):Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.

Ciekaw jestem na jakich warunkach w PZU zholują Ci auto......


Na zasadach opisanych w języku polskim w OWU. W przeciwieństwie do ADAC. Pokazane przez ciebie wyżej zapisy Adac są tylko częściową interpretecją Polaka tam zamieszkałego i zostały przetłumaczone jak się wydaje kilka lat temu.
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 06.07.2016 22:34

bigredone napisał(a):
anlama napisał(a):
rodzynpatryk napisał(a):Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.

Ciekaw jestem na jakich warunkach w PZU

Na zasadach opisanych w języku polskim w OWU. W przeciwieństwie do ADAC. Pokazane przez ciebie wyżej zapisy Adac są tylko częściową interpretecją Polaka tam zamieszkałego i zostały przetłumaczone jak się wydaje kilka lat temu.

No i ok. Niech tak zostanie. Pl towarzystwa sa najlepsze :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.07.2016 23:04

anlama napisał(a):
bigredone napisał(a):
anlama napisał(a):
rodzynpatryk napisał(a):Jakiś czas temu wspominałem o ubezpieczeniu swojego auta w PZU, dzisiaj wykupiłem konkretną polisę i mogę przestawić moje warunki. To dla tych, którzy mają różne informacje na temat wieku pojazdu itp. :)
Auto, jakim jadę (ubezpieczam), to VW Polo III z 1998 roku więc swoje latka już ma, silnik 1,9 TDi 90KM, przebieg około 175kkm.
Ze względu posiadania OC w MTU, musiałem dobrać jakiekolwiek ubezpieczenie w PZU - wziąłem MC (minicasco). Tak więc, ASS z holowaniem do 1000km i MC, składka za Polówkę wynosi 507 zł.

Ciekaw jestem na jakich warunkach w PZU

Na zasadach opisanych w języku polskim w OWU. W przeciwieństwie do ADAC. Pokazane przez ciebie wyżej zapisy Adac są tylko częściową interpretecją Polaka tam zamieszkałego i zostały przetłumaczone jak się wydaje kilka lat temu.

No i ok. Niech tak zostanie. Pl towarzystwa sa najlepsze :wink:


Od tego stwierdzenia jestem bardzo daleko.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 66
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone