Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 07.07.2016 19:37

andrzej.ch napisał(a):bigredone, wszystko mozliwe,tylko jak zrozumieć słowa agenta ubezpieczeniwego cyt.w Polsce bez limitu,a za granicą do 1000km

W Polsce nie idzie przekroczyc limitu 1000 km, a za granica idzie.
Użytkownik usunięty
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.07.2016 20:38

andrzej.ch napisał(a):bigredone, wszystko mozliwe,tylko jak zrozumieć słowa agenta ubezpieczeniwego cyt.w Polsce bez limitu,a za granicą do 1000km


To co mówi agent nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest to co jest zapisane, przeczytane, podpisane. W razie wątpliwości pisemne pytania do ubezpieczyciela.
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 07.07.2016 20:55

andrzej.ch napisał(a):bigredone, wszystko mozliwe,tylko jak zrozumieć słowa agenta ubezpieczeniwego cyt.w Polsce bez limitu,a za granicą do 1000km

czego tu się nie da zrozumieć?
andrzej.ch
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 10.04.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.ch » 07.07.2016 21:27

alutka jezeli wszystko rozumiesz to proszę wyjaśnij jak interpretować te słowa agenta,które cytowałem wyżej,czy jeżeli będę 700km za granicą ,to laweta wiezie mnie te 700km do granicy i 300 w Polsce i jezeli chcę jechać dalej to dopłacam za każdy następny kilometr,czy wiezie mnie 700km do granicy i już w Polsce nie ma limitu,więc laweta wiezie dalej bezpłatnie pod dom następne np.700km?nie mam OWU przy sobie i nie wiem jak jest to opisane,może ktoś wie jak dokładnie jest zapisany punkt w OWU dotyczący tego limitu 1000km
andrzejzabrze
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejzabrze » 07.07.2016 22:02

andrzej.ch napisał(a):alutka jezeli wszystko rozumiesz to proszę wyjaśnij jak interpretować te słowa agenta,które cytowałem wyżej,czy jeżeli będę 700km za granicą ,to laweta wiezie mnie te 700km do granicy i 300 w Polsce i jezeli chcę jechać dalej to dopłacam za każdy następny kilometr,czy wiezie mnie 700km do granicy i już w Polsce nie ma limitu,więc laweta wiezie dalej bezpłatnie pod dom następne np.700km?nie mam OWU przy sobie i nie wiem jak jest to opisane,może ktoś wie jak dokładnie jest zapisany punkt w OWU dotyczący tego limitu 1000km


1000 km od miejsca awarii za granicą . Powyżej tego w PL płacisz .
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 07.07.2016 22:06

Ale według stawki ubezpieczyciela :oczko_usmiech: a nie laweciarza :mrgreen:
andrzej.ch
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 10.04.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.ch » 07.07.2016 22:07

Wielkie dzięki. Pozdrawiam
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 07.07.2016 22:41

bigredone napisał(a):
anlama napisał(a):Acha.... No to super.... ekstra.... czyli PZU nie wnikają co cir się zepsuło itd nic ich nie obchodzi??? Jedziesz sobie do np. Chorwacji dzwonisz mówisz że Ci się auto zepsuło oni przyjeżdżają i bez wnikania biorą auto na lawete i holują 1000 km???? Fajnie... i tak w nieskończoność???? Możesz sobie dzwonić a oni będą Cię wozić???? To chyba normalne, że faktycznie musi się coś zj...ć żeby Cię ściągneli... No ale skoro w PZU jest inaczej.... super


I po co te emocje ?

Po to, że pojęcia nie masz jak to w realu wyglada. No ale powiedzenia życzę z PZU :papa:
AdamBeata
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 800
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBeata » 08.07.2016 13:00

Byłem dziś w PZU i jak na infolini wyglądało to nieźle to na miejscu okazało się, że samego ass nie da rady, a z mini casco wyszło mi prawie 800zł za rok.
Co prawda warunki są całkiem niezłe ale np. z autem zastępczym za granicą jest problem.
Trzeba samemu na własną rękę załatwić i potem zwrócą koszty.

Nie ma tego złego jednak co by na dobre nie wyszło. Zadzwoniłem do ADAC i w 10 min przez telefon załatwiłem wszystko, teraz czekam na kopertę z drukiem do przelewu i ksiażeczką i już mam członkowstwo plus na całą Europę i nie mam problemu z martwieniem się o auto. Każdym jakim pojadę się zajmą w razie awarii.
Na infolini dopytałem i wprost dowiedziałem się, że auto zastępcze za granicą sami mi załatwią i moje auto jeśli będzie trzeba zawiozą do domu jeśli nie da się naprawić na miejscu, a ja mogę też na ich koszt wrócić do domu.

W sumie dobra opcja. Jeśli masz dużo szkód i oni wypowiadają członkowstwo. Za jakiś czas meldujesz się u nich kolejny raz i znowu się zapisujesz.
U nich jedyną rzeczą ich obchodzącą jest Twój numer członkowski i po nim wszystko załatwiają więc nawet jak byłem jeszcze członkiem kilka miesięcy temu i mi wypowiedzieli to teraz od zera mam nowy numer i znowu takie same warunki.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 08.07.2016 13:12

AdamBeata napisał(a):Byłem dziś w PZU i jak na infolini wyglądało to nieźle to na miejscu okazało się, że samego ass nie da rady, a z mini casco wyszło mi prawie 800zł za rok.
Co prawda warunki są całkiem niezłe ale np. z autem zastępczym za granicą jest problem.
Trzeba samemu na własną rękę załatwić i potem zwrócą koszty.

Nie ma tego złego jednak co by na dobre nie wyszło. Zadzwoniłem do ADAC i w 10 min przez telefon załatwiłem wszystko, teraz czekam na kopertę z drukiem do przelewu i ksiażeczką i już mam członkowstwo plus na całą Europę i nie mam problemu z martwieniem się o auto. Każdym jakim pojadę się zajmą w razie awarii.
Na infolini dopytałem i wprost dowiedziałem się, że auto zastępcze za granicą sami mi załatwią i moje auto jeśli będzie trzeba zawiozą do domu jeśli nie da się naprawić na miejscu, a ja mogę też na ich koszt wrócić do domu.

W sumie dobra opcja. Jeśli masz dużo szkód i oni wypowiadają członkowstwo. Za jakiś czas meldujesz się u nich kolejny raz i znowu się zapisujesz.
U nich jedyną rzeczą ich obchodzącą jest Twój numer członkowski i po nim wszystko załatwiają więc nawet jak byłem jeszcze członkiem kilka miesięcy temu i mi wypowiedzieli to teraz od zera mam nowy numer i znowu takie same warunki.

Wszystko ładnie pięknie tylko wspomniałbyś o kosztach :)
AdamBeata
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 800
Dołączył(a): 06.08.2013
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamBeata » 08.07.2016 15:42

84e za rok.
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 08.07.2016 15:46

Taką oto dzisiaj dostałem ofertę od GENERALI dla pięciu osób na 15 dni za kwotę 199 zł
kl- koszty leczenia
ASS- Assistance
OCo- Odpowiedzialność cywilna na osobie
OCr- Odpowiedzialność cywilna na przedmiotach
KR- ubezpiecznia mieszkania w Polsce na wypadek kradzieży z włamaniem


Obrazek
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 08.07.2016 23:44

Czyli wiadomo ADAC najlepsze :wink:
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.07.2016 08:35

anlama napisał(a):Czyli wiadomo ADAC najlepsze :wink:

;-) tu koszty KL 80.000pln, ja mam 50.000eu...
alutka9
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 779
Dołączył(a): 27.01.2011
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) alutka9 » 10.07.2016 09:05

andrzej.ch napisał(a):alutka jezeli wszystko rozumiesz to proszę wyjaśnij jak interpretować te słowa agenta,które cytowałem wyżej,czy jeżeli będę 700km za granicą ,to laweta wiezie mnie te 700km do granicy i 300 w Polsce i jezeli chcę jechać dalej to dopłacam za każdy następny kilometr,czy wiezie mnie 700km do granicy i już w Polsce nie ma limitu,więc laweta wiezie dalej bezpłatnie pod dom następne np.700km?nie mam OWU przy sobie i nie wiem jak jest to opisane,może ktoś wie jak dokładnie jest zapisany punkt w OWU dotyczący tego limitu 1000km

1000 ( w Twoim przypadku 700) km do granicy z PL dalej bez limitu
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 68
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone