Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie moto-assistance

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 28.07.2016 20:12

Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 28.07.2016 20:13

anlama napisał(a):Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..

Taaa ADAC, niech Ci sie spieprzy auto w Polsce to zobaczymy, korzystałeś już?
Po 1 limit km w PL a po 2 w Polsce praktycznie brak obsługi w języku PL, w jakichs tam godzinach robią a potem tel tylko do centrali do Monachium
Smelbo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smelbo » 28.07.2016 20:18

rafal1435 napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):ale sie ciesze ze nie polakomilem sie na pare złotych na OC w PZU i mam assistance do domu z Chorwacji ;)

Gdzie tak masz ? Podaj link OWU

Jak to gdzie? Pakiet Assistance Super Europa z rozszerzonym limitem km do 1000
Wystarczy żeby ze środkowej dalmacji mnie dociągneli do Polski a w PL jest już bez limitu, do tego auto zastepcze na 7dni
Zresztą nawet jak bym na Makarska jechał te 1100km to podejrzewam że niezłego pecha musiał bym mieć żeby mi się zepsuło auto po tych 1000km, a nawet jeśli to tą reszte można dopłacić majątek to nie będzie

Teraz jest zrozumiale, faktycznie dobry limit. Ile płaciłeś?

680zł OC + około 400zł za te Assistance, dokladnie nie pamietam ale wyszlo mnie to coś 1100zł

Sporo to Assistance. Ja coś 199zł płaciłem. Różnica taka, że w Europie mam 500km (od niedawna jest 800 ale ja umowę mam z marca).
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 28.07.2016 20:19

rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..

Taaa ADAC, niech Ci sie spieprzy auto w Polsce to zobaczymy, korzystałeś już?


A tu Cię zmartwie bo korzystałem... brat właściwie. Zimą , w styczniu. Pompa paliwa posypała się w aucie przed Wrocławiem i bez problemu w ok 40 min pojawił się holownik i odwiózł brata i auto pod dom...
Brak obsługi w języku pl, tel do Monachium tu się zgodzę... Ale limitów żadnych nie ma. Tak wygląda praktyka...
Kolege ojca jak wracał z de na urlop do pl też dowieźli pod dom jak audi rozkraczyło mu sie w de jeszcze...
Ostatnio edytowano 28.07.2016 20:24 przez anlama, łącznie edytowano 1 raz
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 28.07.2016 20:23

anlama napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..

Taaa ADAC, niech Ci sie spieprzy auto w Polsce to zobaczymy, korzystałeś już?


A tu Cię zmartwie bo korzystałem... brat właściwie. Zimą , w styczniu. Pompa paliwa posypała się w aucie przed Wrocławiem i bez problemu w ok 40 min pojawił się holownik i odwiózł brata i auto pod dom...
Brak obsługi w języku pl, tel do Monachium tu się zgodzę... Ale limitów żadnych nie ma. Tak wygląda praktyka...

W Polsce jest limit 1000zł o ile sie nie myle, 180km w praktyce wychodzi w jedna strone.
Tak wyglada praktyka bo stanęło mi auto przed Wrocławiem i do Zabrza miałem holowanie za które musiałem dopłacić.
Za to jak bym stanął w np Dreznie to i 1000km bym mogl miec holowanie do domu...
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 28.07.2016 20:27

rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..

Taaa ADAC, niech Ci sie spieprzy auto w Polsce to zobaczymy, korzystałeś już?


A tu Cię zmartwie bo korzystałem... brat właściwie. Zimą , w styczniu. Pompa paliwa posypała się w aucie przed Wrocławiem i bez problemu w ok 40 min pojawił się holownik i odwiózł brata i auto pod dom...
Brak obsługi w języku pl, tel do Monachium tu się zgodzę... Ale limitów żadnych nie ma. Tak wygląda praktyka...

W Polsce jest limit 1000zł o ile sie nie myle, 180km w praktyce wychodzi w jedna strone.
Tak wyglada praktyka bo stanęło mi auto przed Wrocławiem i do Zabrza miałem holowanie za które musiałem dopłacić.
Za to jak bym stanął w np Dreznie to i 1000km bym mogl miec holowanie do domu...


Dziwne... Ja mówię jak było w obu przypadkach. Poza tym plus jest taki, że ubezp masz na siebie nie na auto. Ps. W obu przypadkach adac pakiety Europa plus
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 28.07.2016 20:29

anlama napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
anlama napisał(a):Czyli dalej nikt mnie nie przekona nad wyższością innych ass nad adac..

Taaa ADAC, niech Ci sie spieprzy auto w Polsce to zobaczymy, korzystałeś już?


A tu Cię zmartwie bo korzystałem... brat właściwie. Zimą , w styczniu. Pompa paliwa posypała się w aucie przed Wrocławiem i bez problemu w ok 40 min pojawił się holownik i odwiózł brata i auto pod dom...
Brak obsługi w języku pl, tel do Monachium tu się zgodzę... Ale limitów żadnych nie ma. Tak wygląda praktyka...

W Polsce jest limit 1000zł o ile sie nie myle, 180km w praktyce wychodzi w jedna strone.
Tak wyglada praktyka bo stanęło mi auto przed Wrocławiem i do Zabrza miałem holowanie za które musiałem dopłacić.
Za to jak bym stanął w np Dreznie to i 1000km bym mogl miec holowanie do domu...


Dziwne... Ja mówię jak było w obu przypadkach. Poza tym plus jest taki, że ubezp masz na siebie nie na auto. Ps. W obu przypadkach adac pakiety Europa plus

Ja mam ten za 84E o ile sie nie myle to jest wlasnie ten Plus, to ze masz na siebie to rzeczywiscie plus, tyle ze ciekawi mnie jak wyglada holowanie np w Chorwacji, czy to wyglada tak jak z Niemiec czy jak z Polski.
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.07.2016 20:30

Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):ale sie ciesze ze nie polakomilem sie na pare złotych na OC w PZU i mam assistance do domu z Chorwacji ;)

Gdzie tak masz ? Podaj link OWU

Jak to gdzie? Pakiet Assistance Super Europa z rozszerzonym limitem km do 1000
Wystarczy żeby ze środkowej dalmacji mnie dociągneli do Polski a w PL jest już bez limitu, do tego auto zastepcze na 7dni
Zresztą nawet jak bym na Makarska jechał te 1100km to podejrzewam że niezłego pecha musiał bym mieć żeby mi się zepsuło auto po tych 1000km, a nawet jeśli to tą reszte można dopłacić majątek to nie będzie

Teraz jest zrozumiale, faktycznie dobry limit. Ile płaciłeś?


Też mam...dopłaciłem 23 pln na Europę do posiadanego pakietu OC AC Ass Auto Szyba i co tam jeszcze mają w PZU...cały pakiet na rok dla Citroena C5 2005 rok wyszedł ok 1900...w zamian święty spokój :mrgreen:
Dopłata mała bo pakiet wychodzi 30.09 8O
rafal1435
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 26.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafal1435 » 28.07.2016 20:31

słoma79 napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):ale sie ciesze ze nie polakomilem sie na pare złotych na OC w PZU i mam assistance do domu z Chorwacji ;)

Gdzie tak masz ? Podaj link OWU

Jak to gdzie? Pakiet Assistance Super Europa z rozszerzonym limitem km do 1000
Wystarczy żeby ze środkowej dalmacji mnie dociągneli do Polski a w PL jest już bez limitu, do tego auto zastepcze na 7dni
Zresztą nawet jak bym na Makarska jechał te 1100km to podejrzewam że niezłego pecha musiał bym mieć żeby mi się zepsuło auto po tych 1000km, a nawet jeśli to tą reszte można dopłacić majątek to nie będzie

Teraz jest zrozumiale, faktycznie dobry limit. Ile płaciłeś?


Też mam...dopłaciłem 23 pln na Eutopę do posiadanego pakietu OC AC Ass Auto Szyba i co tam jeszcze mają w PZU...cały pakiet na rok dla Citroena C5 2005 rok wyszedł ok 1900...w zamian święty spokój :mrgreen:
Dopłata mała bo pakiet wychodzi 30.09 8O

Jak to wychodzi?
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.07.2016 20:33

No kupiłem auto we wrześniu rok temu to pakiet po roku ma koniec i musisz odnowić :mrgreen: dlatego dopłata 23 pln bo tylko na 2 miesiące jest...potem trzeba pakiet odnowić/kontynuować :papa:
Ostatnio edytowano 28.07.2016 20:34 przez słoma79, łącznie edytowano 1 raz
Smelbo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smelbo » 28.07.2016 20:33

rafal1435 napisał(a):Ja mam ten za 84E o ile sie nie myle to jest wlasnie ten Plus, to ze masz na siebie to rzeczywiscie plus, tyle ze ciekawi mnie jak wyglada holowanie np w Chorwacji, czy to wyglada tak jak z Niemiec czy jak z Polski.

z tym ADAC to nie jest tak że holowanie jest do warsztatu, a jeśli ten powie że nie naprawi w ciągu 3 dni to dopiero holowanie do domu? Gdzieś tak słyszałem
andrzej.ch
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 10.04.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej.ch » 28.07.2016 20:36

czym bliżeej końca umowy tym mniej płacisz za asistans na europe
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 28.07.2016 20:38

andrzej.ch napisał(a):czym bliżeej końca umowy tym mniej płacisz za asistans na europe


No wiadomo.Akurat tak się trafiło, że,niewiele zostało, więc wyszło tanio :mrgreen:
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 28.07.2016 20:40

Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):Ja mam ten za 84E o ile sie nie myle to jest wlasnie ten Plus, to ze masz na siebie to rzeczywiscie plus, tyle ze ciekawi mnie jak wyglada holowanie np w Chorwacji, czy to wyglada tak jak z Niemiec czy jak z Polski.

z tym ADAC to nie jest tak że holowanie jest do warsztatu, a jeśli ten powie że nie naprawi w ciągu 3 dni to dopiero holowanie do domu? Gdzieś tak słyszałem



No to z każdym ass tak jest teoretycznie.... Bo to by było za proste ze dzwonisz w Makarskiej przyjeżdża auto i Cię zabiera do domu. To każdy by dzwonił i wracał za free. :mrgreen: coś faktycznie musi się spi...ić.
Smelbo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.07.2010
Re: Ubezpieczenie Moto-assistance

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smelbo » 28.07.2016 21:43

anlama napisał(a):
Smelbo napisał(a):
rafal1435 napisał(a):Ja mam ten za 84E o ile sie nie myle to jest wlasnie ten Plus, to ze masz na siebie to rzeczywiscie plus, tyle ze ciekawi mnie jak wyglada holowanie np w Chorwacji, czy to wyglada tak jak z Niemiec czy jak z Polski.

z tym ADAC to nie jest tak że holowanie jest do warsztatu, a jeśli ten powie że nie naprawi w ciągu 3 dni to dopiero holowanie do domu? Gdzieś tak słyszałem



No to z każdym ass tak jest teoretycznie.... Bo to by było za proste ze dzwonisz w Makarskiej przyjeżdża auto i Cię zabiera do domu. To każdy by dzwonił i wracał za free. :mrgreen: coś faktycznie musi się spi...ić.


No tak, tylko tutaj warunkiem jest że dopiero w przypadku niemocy mechanika jest holowanie. W innych masz wybór od razu, albo mechanik albo holowanie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie moto-assistance - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone