Re: Typer Ligi Europy - komentarze
napisał(a) labusm » 25.08.2020 19:45
Gratuluję wszystkim , zwłaszcza Pierwszej Trójce na podium, dziękuję za kolejną udaną zabawę, choć jeśli chodzi o mój wynik w tej lidze, to jest odwrotnie proporcjonalny do wyniku w Lidze Mistrzów

. No, ale zabawa jeszcze przecież będzie

. Dziękuję wszystkim ogarniaczom liczydłom .
Pozdrawiam